Şimdi Ara

Ali Express kargom hala gelmedi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
3
Favori
12.678
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Ali Express den toplam 15 tl lik bi alışveriş yaptım ürünü 11 ekim de aldım ama hala gelmedi ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• beklemek. hele de Malezya pos ise benim gibi
  • 11.11 de verdiğim sipariş halen elime ulaşmadı, kargoya verileli 30 gün oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de 11.11 siparişlerim gelmedi ilginç bir şekilde.

• Aynen benim de 11.11 den 3 paketim var 21.11 den sonra bi daha hareket olmadı bekliyoruz uçak çakılmış olmasın baya kargosu gelmeyen var da

• 11.11 magduru olarak bende varım. Bekleyin gelir
  • djtenten kullanıcısına yanıt
    Aliexpress standart shipping mi? Benim de 21 kasımdan sonra hareket yok. Malezyada takılı kaldı. Chına post regıstered ile bir kargom var daha çinden çıkış bile yapmadı. 11.11 siparişleri 2-3 ayı bulacak gibi

• Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Fark etmemişim 2 siparişim aliexpres biri satıcının belirlediğiymiş oda malezya aktarmalı çıktı işin garip tarafı bu gelmeyen 3 siparişten 1 gün sonra verdiğim sipariş geçen hafta geldi oyuncak almıştım 3 paket i hala bekliyorum birisi malezya post

• benimde 11.11 ürünlerinden biri gelmedi
  • Ben 01 kasımdan beri bekliyorum durum bu
    2016-12-18 15:59 Guangzhou, döviz bürosu olan alınan açılış
    2016-12-18 15:59 Guangzhou, döviz bürosu açılış notları (dönüş) ithal
    2016-11-15 23:38 Guangzhou Terminal, sol gezinti
    2016-11-15 23:12 Guangzhou Terminal, varış
  • 11 kasım ürünlerini almadıysanız aklınızda bulunsun. Satıcı fazla indirim yaptıysa ürünü göndermemeyi tercih edebiliyor.
  • Benim aldıklarım 11 kasım â özel indirim ürünleriydi ondan ötürü mu geç kaldılar acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Aliexpress standart shipping mi? Benim de 21 kasımdan sonra hareket yok. Malezyada takılı kaldı. Chına post regıstered ile bir kargom var daha çinden çıkış bile yapmadı. 11.11 siparişleri 2-3 ayı bulacak gibi

Hocam benimde 11.11 de verdigim takipli kargolarimdan yarısı gelmedi. Takipsizler geliyor. Takipsizlerden en hizlisi sun you econimic air mail oldu

• Adamlar Malezya'yi transfer ülkesi olarak mi kullaniyor anlamadım. Sanirim oradan sonra develerle geliyor ürünler.
  • ben de bir aydır bekliyorum takip kodunda 21 gündür hareket yok acayip bir 11.11 yoğunluğu var galiba
  • Malezya olanlar beklemeyin dispute açın. Daha sonra aldığım Çin çıkışlıların bile hepsi ulaştı Malezyaların hiçbiri ortada yok. Birçoğunun süresi bile doldu iadeleri yansımaya başladı.
    Çok uzun sürer diye de hayal kurmayın. Ağustos'tan beri beklediğim Malezyalar vardı. Gelmiyor.
  • Benim 11.11'de iki siparişim var. Biri aliexpress standart shipping diğeri china post registered air mail. Aliexpress standart shipping olan malezya aktarmalı, 21 kasımda güya malezyadan havalandı 1 aydır hareket yok. China post ise daha beter, paket halen çinde bekliyor 16 kasımdan beri hareket yok 11.11 kampanyası elimizde patladı
  • Ya benim kide 21 Kasım da aktarildi yurt dışına Malezya pos ile bende hala bekliyorum. Herkesinde 21 kasımda aktarılmış nedense. nolacak bilmiyorum. beklemedeyiz
  • benim için hepsi aynı. hollanda postası da çin postası da malezya postası da gelmiyor. anlamadım satıcılardan mı kaynaklanıyor yoksa bizimkiler ülkeye giren ürünün kaydını mı girmiyor. arada çok hızlı gelen kargolarım oldu. 3 kasımdaki takipli kargom hâlâ gelmedi. 30 kasımda banggoodtan aldığım ürün 1'inde kargoya verildi ve 9 gün sonra elime ulaştı. aliexpressten 23 kasımda aldığım ürün 14 gün sonra ulaştı elime. ben bişey anlamadım bu işten.
  • gokhanweb kullanıcısına yanıt
    Valla bir dalavere var ama satıcıda mı posta şirketlerinde mi anlamadım. Aldığım satıcılar da nillkin ve ugreen resmi aliexpress mağazaları.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.