Şimdi Ara

Ali Baba ve 7 Cüceler (Cem Yılmaz) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
0
Favori
8.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Su fragmanı no name bir yönetmen yayınlasın film max 50 bin izlenir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fragman çöp. reklam daki tiplemelerden skeçler oluşturmuş gibi gözüküyor. olmamış.
  • Bu peltek konuşma tarzı ve aynı kadro varsa bi yol Olmaz

• fragman çok kötü.

cem yılmaz ismini çıkar 10 üzerinden 2-3 alır, fragmandan ne olduğu anlaşılıyor.

tahminimce cem yılmaz da bu filmi kurtaramaz.
  • Bence aceleye getirdiği için olmadı bu sefer gerçi pek yakında'yı da millet yere göğe sığdıramamıştı ben sinemada izlemiştim ama onu da çok beğenmedim. Bu sefer 1 milyona yakın birşey izlenir diye bekliyorum gelenlerde Cem Yılmaz için gelir film için gelmez.
  • Hani Cem Yılmaz diyordu yaa, "ben bozmadım sen bittin manyak" diye, şimdi gerçekten bozdun işte Cem Yılmaz, bu nedir Allasen?
  • Film çıkmadan '' cem yılmaz bitmiş''.
    Yav he he

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cem yılmazın futursuzca küfürlerini özledim bilerek zorla küfür kakıyor aralara olmuyor yahşi batıda bilirsiniz soyuna sahnesinde
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    gayet zevkli ve troll oluyor bence pek yakında da kopmuştum ben .

bu arada

• film sovyetlere ve eski balkanlara göndermeler içeriyorsa 30 altının filmden bişey anlamaması normal olur. Filmi izleyen 30 yaş altı kesim yarısını kaçırır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RüzgarGibiGeçti- -- 1 Kasım 2015; 3:48:40 >
  • https://www.youtube.com/watch?v=9RGD4BfQgoU

abi bakın şunun iyi bir fragman olduğunu söyleyebilir miyiz a.r.o.g ile akalası olduğunu bile söyleyemeyiz eleştiriyoruz evet bende beğenmedim ama bu kadar yıkıcı olmasak daha iyi bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HellTruant -- 2 Kasım 2015; 15:49:46 >
  • Turkiyede herkes kendisine yakın bir kaç oyuncuyla film çekiyor.cem Yilmaz da bunlardan biri hep aynı oyuncalarla belli bir süreden sonra sıkıcı oluyor.Bunun cok dezantajı var bunun farkında olamıyorlar mi yoksa bilerek mi yapıyorlar anlayamadim

• Yarın izlenmez bu film şimdi çoluk çocuk gelir sinemaya. En beğendiğim filmi Yahşi Batı ve Pek yakında, nedense arog filmini o kadar çok beğenmiyorum, basın gösteriminden sonra bir kaç yazı okudum, birisi en kötü filmi olan yahşi batıdan daha iyi demiş, diğeri yahşi batı ve pek yakında gibi buda çok iyi demiş .
  • Madem kadroyu değiştirmiyorsun bari yaşlanmadan, devamı çekilmeye çok müsait olan Yahşi Batı'yı çek. Ey Cem Yılmaz!
  • Vizyonda.. hafta sonu için iyi bir tercih olabilir.

Ali Baba ve 7 Cüceler (Cem Yılmaz)

• Okuduğun eleştiri yazısına göre iyi bir film olmuş galiba. İnş. öyledir.
  • Girdim filme çıkınca yazarın size güzwlmi değilmi

• Akşam 18:00 seansına biletimi aldım. Beklemedeyim. Umarım güzel bir film ile karşılaşırım.
  • Filmden yeni çıktım. İlk başta yine cem yılmaza yakuşan bir film olmuş eğlenceli dakikalar sizi bekliyor ama bir arog veya yahşi batı değil.

Spoiler butonu çıkmıyor mobilde o yüzden detayları yazamıyorum ama şu başroldeki yabancı hatun on numara arkadaş.

10/7

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.