Şimdi Ara

Ali Baba ve 7 Cüceler (Cem Yılmaz) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
0
Favori
8.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu adam neden böyle garip filmler çekiyor anlamıyorum, pek yakında yahşi batı neden bir insan böyle filmler yapar ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

bu adam neden böyle garip filmler çekiyor anlamıyorum, pek yakında yahşi batı neden bir insan böyle filmler yapar ki

Şahan gibi tek tip karakterler yerine bir uzaya bir taş devrine bir vahşi batıya götürüyor bizi ve ben memnunum.

Sinemanın avantür yanını seviyorsa demek.
  • Vizyon tarihi 13 kasıma ertelendi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bu adam neden böyle garip filmler çekiyor anlamıyorum, pek yakında yahşi batı neden bir insan böyle filmler yapar ki

dimi? Al eline handycam'i daya zengin oğlanla fakir kızı bizim millet salak zaten izler.
  • İzleyin izlettirin cem yılmaz gibi 3-4 kişi kaldı bu ülkede

• Bu adamın filmleri ortasından sonra çok sıkıcı olmaya başlıyor. Yine de boş zamanlarda izlenmeye değer. Ama ben yine de Yahşi Batı'nın devamını bekliyordum. Umarım çok bekletmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Son filmi PEK YAKINDA kötü olmasına rağmen Cem Yılmaz'ın sinema filmi yapması bir şans aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teufel

Bu kadro bozulmaz umarım Sürekli aynı kadro diyenlere rağmen ben izlerken büyük keyif alıyorum.

Yahşi Batı'nın devamını bekliyordum ben aslında.Mekan baktığıyla ilgili söylentilerde vardı sürekli ama askıya alındı sanırım o proje.

Teşekkürler hocam bilgi için

Aynı görüşteyim, hep aynı kadro diyenlere bir türlü anlam veremiyorum. Özellikle Özkan Uğur hayranı olarak müthiş bir enerji katıyor Cem yılmaz filmlerine. Ve kesinlikle bende Yahşi batının devamını bekliyorum. Yahşi batıda çok ince göndermeler var.
  • aynen öyle çok güzel bir kadro oluşturdular ve onlarda bunun farkında umarım buda güzel olur
  • arog tarzında sıcak, renkli, hareketli, akıcı bir film daha yapsa keşke...
    arog'daki o eğlence başka hiçbir filmde yoktu
  • Thomas Anderson kullanıcısına yanıt
    bağyan'ın adı Irına Ivkivna, çok güzelmiş :))
  •  Ali Baba ve 7 Cüceler (Cem Yılmaz)

• c.yılmaz sinema diline pek hakim değil, en büyük nedeni bütünsel bir kurgu yaratamaması!! sahne sahne çekildiği o kadar belli oluyor ki filmlerin de bakın sizi bu sahnede güldüyorum,diğer sahnede düşündüreceğim,bir sonra ki sahnede çok ince espri geliyor herkes anlamayabilir..
  • Mishakal kullanıcısına yanıt
    Dik durun lan
  •  Ali Baba ve 7 Cüceler (Cem Yılmaz)
     Ali Baba ve 7 Cüceler (Cem Yılmaz)
    twitterde paylaştıkları,instagramda da bazı resimler paylaşmış film ile alakalı

resmi site:http://alibabave7cuceler.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 28 Eylül 2015; 21:15:40 >
  • Filmlerini hiç beğenmiyorum Cem Yılmaz'ın, bu filmden de beklentim yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmiyorum hiç dikkatinizi çekti mi yazdığı senaryolarda kendine 2 tane rol veriyor 1'i başrolü oynayan iyi kahraman,öteki filmin kötü karakteri (G.O.RA,Pek Yakında,A.R.O.G) bu filmde'de aynısını yapmış. Cem Yılmaz elbette ki çok iyi bir komedyen hatta Türkiye'de ki en iyi komedyen tartışmasız ama senaryo olayını pek beceremiyor.Daha önce Şener Şen'de söylemişti bunu Cem yılmaz için sahnede erişilmez ama senaryo olayında eksikleri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MichealCorleone

Bilmiyorum hiç dikkatinizi çekti mi yazdığı senaryolarda kendine 2 tane rol veriyor 1'i başrolü oynayan iyi kahraman,öteki filmin kötü karakteri (G.O.RA,Pek Yakında,A.R.O.G) bu filmde'de aynısını yapmış. Cem Yılmaz elbette ki çok iyi bir komedyen hatta Türkiye'de ki en iyi komedyen tartışmasız ama senaryo olayını pek beceremiyor.Daha önce Şener Şen'de söylemişti bunu Cem yılmaz için sahnede erişilmez ama senaryo olayında eksikleri var.

Aynen, ayni filmde iki rol veriyor kendine,bundan vazgeçmeli...Bu filmde de aynısı var

Acaba kötü karakter olarak seçtiği diğer kişiyi kendi yerine başkasını oynatınca istediği performansı veremeyeceğinden mi korkuyor...
  • http://senaycuccaciye.com

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragman çıkmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Romulus -- 1 Ekim 2015; 23:38:46 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.