Şimdi Ara

Ali Baba ve 7 Cüceler (Cem Yılmaz) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
0
Favori
8.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim anlamadığım her filmde bir sürü prodüksiyon yapılıyor işte setler oyuncular vs. bir dünya para, ortaya çıkan şey konusu olmayan acayip birşey, yani bunu sinemaya gidip izlemeyi geçtim dvdsini alıp sonradan koyup izlermisin soru işareti
  • Fragman gram ümit vermiyor.
  • Beklentimin altında kalan bi' fragman. Yine de Türk sinemasına göre kaliteli duruyor. Bazı yerlerde Tropic Thunder havası almadım değil. Özellikle Asyalılar'ı gördügüm an. : (
  • Bir fragman ancak bu kadar kötü olabilir.
  • Gene oradan buradan toplayarak yapılmış bir film daha

Adıyla başlayan puzzle silsilesi sanırsam bütün film boyunca devam edecek.

Anlamadıkları şey her filmin gülünen sahnelerini alıp birleştirerek film yapılmaz az özgün olalım.
  • yahu bu nasıl saçma bir fragmandır

sırf cem yılmaz diye bu fragmana bile süper keke derler şimdi

cem yılmazı seviyorum ama fragman berbat çocukcana
  • Fragman kötü evet.Banada pek ümit vermedi ama az önce yahşi batı ve goranın fragmanlarını izledimde.Onların fragmanlarıda altına sıçırtmıyor adamı.Evet bir heyecan uyandırıyorlar ama bu filmde heyecan uyandırdı bende.Umarım pek yakındaya benzemez.Yahşi batı, gora , arog gibi yerlere yatıran bir film olur.
  • Umarım komik yerleri filme saklamıştır
  • Bizim bu adamdan beklentimiz büyük olduğu için böyle oluyor. Türk komedisi ya ne bekliyoruz ki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film çok guzel olucak . Fragmani ben begendim sahsen

• Çok yavan duruyor, beklentimin altında kaldı. Bir de Şenay karakteri bildiğin Arif olmuş.
  • filmden beklentim çok yüksekti, fragman konusunda kararsız kaldım ama yinede prodüksiyonu iyi gibi duruyo, en azından yine belli bi seviyede olacaktır film, önce bi izlemek lazım, fragman yüzünden gömmeyin hemen filme
  • Fragman'ı gram beğenmedim. Ayrıca Cem Yılmaz'ın filmde iki karakter canlandırma merakı nerden geliyor merak ediyorum.

• Ilk fragman tek kelime ile leş.

• youtube baktım da fragman süper cem 10 numarasın diyor millet

bu fragmana müthiş deniliyosa bende birşey bilmiyorum abicim.

cem yılmaz eskisi gibi film yapamıyo artık
    çocukcana bir film bizleri bekliyor
  • Fragmana bakarsak karman corman bi film ama isin içinde cmylmz olunca her türlü gidilir

• Hiç beğenmedim fragmanı. Vizyona çıkmasını beklemek lazım. Gidenlerin büyük çoğunluğu beğenirse giderim. Beklentiyi düşük tutmak gerek.

• fragmanı ben de pek beğenmedim. Umarım film güzel olur
  • Fragmanı çok iyidi.sağlam prodiksiyon.

• Evet fragman o kadar iyi değil, fakat Cem Yılmaz'ın filmlerinin fragmanları zaten pek ümit vermez. Sağlam esprileri filmlerinin fragmanlarına hiçbir zaman koymadı. G.O.R.A. kadar olmasa da Pek Yakında filminden daha iyi olacağı kanaatindeyim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.