Şimdi Ara

Ali Baba ve 7 Cüceler (Cem Yılmaz) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
0
Favori
8.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SaWYeR53

O zaman boşa bilet almaya gerek yok 3 ay sonra nete düşünce indirip izlerim...

Kötü yorumlara bakma, benim fikrim gidip eğlenebilirsin ve gülebilirsin fazlasıyla :)
  • Theloneride kullanıcısına yanıt
    hocam ciddi yazılır mı ya esprisine yazdım tabiki yorumu
  • kötü yorumlara rağmen Cem Yılmaz bu saçmalayın demiştim. İğrenç ötesi. Bakın "Bir Tat Bir Doku" serisinden itibaren tüm repliklerini ezbere bilirim, size yemin ediyorum fimde esnedim. Ben yazsam bu kadar kötü olurdu ancak. Gözümdeki Cmylmz imajı bitmiştir
  • Nedense bende son filmlerde bir düşüş seziyorum. "pek yakında" filmi için kötü demişlerdi aslında o film daha güzel bu filmden. bu sanki gişe kaygısı ile biraz seviyeyi düşürmüş ama ben film eleştirmeni değilim teknik olarak inceleyemesem de film bana o gora ve arog daki sevimliliği vermedi .
  • Cem yılmazın en kötü filmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cem Yılmaz filmleriyle düşüşe geçti. Pek yakında filmi de çok beğenilmemişti, ama bu filmden sonra Pek Yakında iyimiş dedirtti bana.Umarım toparlanır.
  • Televizyonda yayınlanana kadar izlemeyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dvd yarın çikiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Şenay Cüccaciye

Dvd yarın çikiyor

/>
  • Malum ortamlara dustu

• 720p geldi yumulun

• Altyazı da gelmesi gerek,çünkü filmde yabacı konuşmalar çok fazla...
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Filmin ilk riplenen versiyonlarında altyazı yok. Ama daha sonradan çıkan versiyonlarda altyazı var. Divxplanet te bulabilirsin ayrıca altyazıyı.
  • 1,3 gb'lık versiyonunu indirdim görüntü çamur gibi.
  • Absürd komedi tarzında bir film. Öylesine boş zamanda izlemelik, pek bir şey beklenmeyecek bir film. Yer yer sıkıcı olabiliyor ama fena değil. Bazı yerlerde gülmedim değil. Diğer filmlerinin yanında biraz zayıf kalmış.
  • Tekrar izledim sinemadan sonra,şunu anladım diğer Türk filmlerinin yanında bu film üst düzey kalıyor...
  • Cem Yılmaz filmlerini severim ama bu film senaryo açısından olmamış. Pek beğenmedim.
  • 2.65 Gb mkv dosyası buldum. Görüntü kalitesi cok iyi, alt yaz ise içine gömülü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merakla beklediğim filmdi. Cem yılmazı seven birisiyim ve çoğunluğun aksine Pek Yakında filmine bayılmıştım. Ama bu film olmamış açıkçası. Sanki aceleye getirilmiş bir senaryosu var. Kurgu kötüydü. Belki üzerinde biraz daha düşünülse güzel bir absürt komefi ortaya çıkabilirdi.
    10/6

• bu kadar boş beleş senaryoyu, cem yılmaz'dan beklemiyordum açıkçası.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.