Şimdi Ara

Algida #YazBaşlasın (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.193
Cevap
49
Favori
79.259
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sambacı Golcü

Ben şimdi gitsem bilgilerimi vermeden 1 TL karşılığında money kart alsam bu kodları kullanabilir miyim?

Yok hocam kart aktif değil der makina alamazsın, ordaki müşteri hizmetlerinden hemen isim ve telefon numarası ile (sallamada olabilir) kartı aktif edip, şifre ile hemen dondurma alabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eastwood222 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 1 money karta 3 farklı dondurma veriyorlardı şimdi kampanyayı değiştirdilermi bilmiyorum

• Arkadaşlar bende magnum ve kornet olarak iki tane var ama ikisininde kodu aynı bu nasıl olacak şimdi aynı kodla hangisini alacağım?

• Migros kapanmadan 1 karta 3 dondurma aldim.sistem degisene kadar 3er 3er almaya devam.bakalim yarin nolcak

• Ben eski kodları bugun kullanacaktım bu tekrar aktif olma olayından haberim yoktu karttan sadece bir dondurma geçirebildim
  • beyler ben etiketi kaydırdıktan sonra kodu al gibi bi şey gelmiyor bi kere geldi ondada algidanın sitesine bağlandı o kadar lütfen yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri441907

Hocam ben 1 money karta 3 farklı dondurma veriyorlardı şimdi kampanyayı değiştirdilermi bilmiyorum

Anladım hocam yarın gidip denicem bakalım. Sağ olasın.

• iqwert kullanıcısına yanıt
    3 farklı şifreyle mi?

• Eastwood222 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende yarın migrosa gidip denerim hemde 2 adet money club kart alıp annemle kardeşimi kayıt ederiim bugün 5 kod aldım

• sakurek kullanıcısına yanıt
    elbette
  • quote:

Orijinalden alıntı: iqwert

elbette

2-3 farklı money kart kullanmak daha mantıklı değil mi süreklilik olan bir kampanya olduğundan :) iki money kart iki kod, iki tane istediğimiz çeşit alabiliyoruz değil mi orada yazan magnum ya da cornetto birşey ifade etmiyor?
  • Kod dağıtımı yine durduruldu herhalde. Şu an kod alabilen var mı?
  • swarm da çalışmıyor

site zaten yönlendirme yapıyor algida ya
  • "Verilen şifreler ile Migros mağazalarından her 24 saat içinde her müşteri kendi hesabından en fazla 1 adet ürün alımı yapabilecektir."

Arkadaşlar 3 farklı kod ile magnum,cornetto ve nogger alinabildigini söylemişler. Kampanya ile çelişiyor budurum ama her ürüne ayrı fiş mi kestirdiniz yoksa üçünü aynı anda mı aldınız?

Ayrica bir kartla indirimden 30 defa faydalanabileceği yazıyor, yazıyor bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktaysar -- 14 Nisan 2016; 23:39:25 >
  • oktaysar O kullanıcısına yanıt
    Bu dedikleriniz nerede yazıyor acaba bir türlü bulamadım. Ayrıca ben de aynı kartla, üç ayrı ürünü, aynı gün aldım. Hem de bir önceki gün alışvermeyişimin üzerinden 24 saat geçmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s_kokcu -- 15 Nisan 2016; 0:05:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_kokcu

Bu dedikleriniz nerede yazıyor acaba bir türlü bulamadım. Ayrıca ben de aynı kartla, üç ayrı ürünü, aynı gün aldım. Hem de bir önceki gün alışvermeyişimin üzerinden 24 saat geçmedi.

http://www.algida.com.tr/kampanyakatilimkosullari/

en son cümle 30 alışverişte indirim olacağı yönünde. Hocam peki aynı kartla 3 ayrı ürünü alırken, her seferinde fiş kestirdiniz mi yoksa her ürünün barkodunu okuttuktan sonra verdiğiniz şifreyi mi girdiler?

• yazbaşlasın.com algidaya yönlendiriyor, swarm indirdim chekin yaptım yine kod filan vermedi. 4 sayfa okudum valla bişey anlamadım millet nasıl almış.
  • 3 liralık bir dondurma verecek topu topu, 5 gündür bir siteyi doğrultup da çalıştıramadılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

yazbaşlasın.com algidaya yönlendiriyor, swarm indirdim chekin yaptım yine kod filan vermedi. 4 sayfa okudum valla bişey anlamadım millet nasıl almış.

cep telefonundan girince yönlendirmiyor, telefon numaranızı istiyor ve sms olarak onay kodu yolluyor, bu kodu da siteye girince indirim kodunu veriyor. Telefondan girdiğiniz halde yönlendiriyorsa, telefonunuzun farklı internet tarayıcısıyla deneyin, hala oluyorsa tarayıcınızdaki ayarlardan desktop view gibi bir seçenek işaretlendiğinden, telefon sitenin masaüstü versiyonunu görüntülemeye çalıştığı için yönlendiriliyorsunuz demektir.
  • Valla bu kadar amatör bir promosyon olamaz

Baştan aşağı rezalet iş

İlk gün herkes 1000 kod aldı depoladı
    İlk gün 1 liraya kart alıyordun yine dondurma alıyordun sınırsuz

Sonra kod verme işlemi durdu
    Ama biz başka bir yoldan yine sınırsız kod aldık yolu bulduk

Sonra onaysız kartları hemen kapattılar
    Sonra kod vermediler
    Şimdi telefon numarasına 1 tane Veriyorlar Onuda yarım yamalak alıyorsun

Şu an sistemin açığını ben buldum valla ama Buraya yazmayalım oda patlar 1 /2 güne
    Valla reklamda yapamıyorlar
    Gereksiz yere zarara girdiler onun yerine bir adet Ada'm akıllı yazılımcı al yapsın bitsin şu işi

Aynı kredi kartlarındaki altın olaylarına dönecek bir şey yazarsak buraya şimdi
    Altın alıyorsunuz puan yatıyor Axess .Mac'i Ada'm arıyor müşteri hizmetlerini kardeşim yatmıyor yazıyor koşularda ama yatırdınız diyor sonra sistemi kapatıyorlar :))
    Bence bu olay burada bitmedi koşullar değişecek herkes sessizce yesin dondurmasını :)))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.