Şimdi Ara

Algida #YazBaşlasın (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.193
Cevap
49
Favori
79.261
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Afiyet olsun.Bende aldım bir tane magnum bir tane de cornetto

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oktaysar O kullanıcısına yanıt
    Hah şimdi oldu eyvallah sağolasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 15 Nisan 2016; 0:40:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedebaba001

Valla bu kadar amatör bir promosyon olamaz

Baştan aşağı rezalet iş

İlk gün herkes 1000 kod aldı depoladı
    İlk gün 1 liraya kart alıyordun yine dondurma alıyordun sınırsuz

Sonra kod verme işlemi durdu
    Ama biz başka bir yoldan yine sınırsız kod aldık yolu bulduk

Sonra onaysız kartları hemen kapattılar
    Sonra kod vermediler
    Şimdi telefon numarasına 1 tane Veriyorlar Onuda yarım yamalak alıyorsun

Şu an sistemin açığını ben buldum valla ama Buraya yazmayalım oda patlar 1 /2 güne
    Valla reklamda yapamıyorlar
    Gereksiz yere zarara girdiler onun yerine bir adet Ada'm akıllı yazılımcı al yapsın bitsin şu işi

Aynı kredi kartlarındaki altın olaylarına dönecek bir şey yazarsak buraya şimdi
    Altın alıyorsunuz puan yatıyor Axess .Mac'i Ada'm arıyor müşteri hizmetlerini kardeşim yatmıyor yazıyor koşularda ama yatırdınız diyor sonra sistemi kapatıyorlar :))
    Bence bu olay burada bitmedi koşullar değişecek herkes sessizce yesin dondurmasını :)))

Hocam boşverin vermeyin, siz de kullanmayın. Eminim PM yağmuruna tutacaksınız. benim evimin altında var migros daha kampanyadan yararlanmadim. Keske millet biraz daha sakin olsa, geçmiş sayfalarda gördüm evini dondurma doldurmuş adam her gün hak verilmiş zaten, neyine yetmiyor insanların, yıllık stok planlıyorlar.

• Dostlar bugün eski kodlarla 1 adet magnum ve 1 adet cornetto disc almaya çalıştım.
    Magnum için kod istemedi,disc içinse hata verdi. Başka kasadan disci aldım, ama neden kod istemedi hala anlamadım

• Herhangi bir tlf numarasi ile denedim. Yine kod verdi. Ama dondurmayı alırken club card mecburimidir yoksa tlf no yeterli olur mu bilemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: batarist

Herhangi bir tlf numarasi ile denedim. Yine kod verdi. Ama dondurmayı alırken club card mecburimidir yoksa tlf no yeterli olur mu bilemedim.

Money club kart şart

• swarm checkin yapıyoruz ama kod gelmiyor. Siteden filan mı yapıyorsunuz nasıl oluyor. Biri tam olarak nasıl yapıldıgını anlatabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lecher.badboy -- 15 Nisan 2016; 1:34:35 >
  • dedebaba001 D kullanıcısına yanıt
    sus! sus! aman kenardan kenardan dondurmamızı yiyelim. kampanya 10 mayısı görmeyecek gibi zaten:)
  • Arkadaşlar bugün 1 kod alsam yarın 1 kod pazar günü de 1 kod alsam ve pazartesi günü gidip 3 tane kodu birden verip alsam olurmu deneyen varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: dedebaba001

Valla bu kadar amatör bir promosyon olamaz

Baştan aşağı rezalet iş

İlk gün herkes 1000 kod aldı depoladı
    İlk gün 1 liraya kart alıyordun yine dondurma alıyordun sınırsuz

Sonra kod verme işlemi durdu
    Ama biz başka bir yoldan yine sınırsız kod aldık yolu bulduk

Sonra onaysız kartları hemen kapattılar
    Sonra kod vermediler
    Şimdi telefon numarasına 1 tane Veriyorlar Onuda yarım yamalak alıyorsun

Şu an sistemin açığını ben buldum valla ama Buraya yazmayalım oda patlar 1 /2 güne
    Valla reklamda yapamıyorlar
    Gereksiz yere zarara girdiler onun yerine bir adet Ada'm akıllı yazılımcı al yapsın bitsin şu işi

Aynı kredi kartlarındaki altın olaylarına dönecek bir şey yazarsak buraya şimdi
    Altın alıyorsunuz puan yatıyor Axess .Mac'i Ada'm arıyor müşteri hizmetlerini kardeşim yatmıyor yazıyor koşularda ama yatırdınız diyor sonra sistemi kapatıyorlar :))
    Bence bu olay burada bitmedi koşullar değişecek herkes sessizce yesin dondurmasını :)))

Helal mı? bu yaptığınız! algida i sevmem ama bu dogru gelmiyor.

• turkeytv kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler. Birde Kasa da karti gormek istiyorlar mi yoksa karta bağlı numara yeterli oluyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: batarist

Tesekkurler. Birde Kasa da karti gormek istiyorlar mi yoksa karta bağlı numara yeterli oluyor mu ?

Kartı kredi kartı gibi geçiriyorlar gerekli

• arkadaşlar bişi sorucam kardeşimde ve kendimden kod aldım ama bizde 1 tane money clup kart kasaya gittiğimizde 2 dondurmayıda 1 karttan geçirebiliyormuyuz?
  • Bostik kullanıcısına yanıt
    1 karta 1 dondurma

• Bostik kullanıcısına yanıt
    biri magnum diğeri kornetse aynı anda tek kartla alabilirsin, ikisi aynı ise birer gun ara ile alabilirsin.
  • Money kartım yok, migrosa gitsem bilgilerimle kart çıkartsam sonra oradayken o kart ile şifre girip dondurma alabilir miyim? Fazlasında gözüm yok, tek kodum var zaten. Lütfen bilen biri cevaplayabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Money kartım yok, migrosa gitsem bilgilerimle kart çıkartsam sonra oradayken o kart ile şifre girip dondurma alabilir miyim? Fazlasında gözüm yok, tek kodum var zaten. Lütfen bilen biri cevaplayabilir mi?

Alabilirsiniz

• aktivasyon sayfasını kapattım yanlışlıkla acaba bi yolu varmı başka

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • düzeltme işlemi yapılmış

iyi olmuş bu şekilde

yakında yine bir kurnazlığı bulunur
  • Özelden kod gönderebilecek var mı

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.