Şimdi Ara

[YENİ] ALGİDA UYGULAMASI BEDAVA 2000 PUAN (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
347
Cevap
25
Favori
36.872
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9990 puan idi 6 lı Magnum, artık 15990 puan gerek diyor.. zamm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: i.tec

9990 puan idi 6 lı Magnum, artık 15990 puan gerek diyor.. zamm.
    Zam mı? Kusura bakmayın ama "geçirme" resmen bu
  • Etrafımdaki 3 marketin 3u de yok çekti, geri odemiyorlar geçen seneden beri vermiyoruz biz dedi 3u de.
  • Puan kullanamayacak olanların puanları ve varsa hediyeleri itinayla kullanılır.
  • 30000 puanım var Adana’da nerde gecerlı dondurma almak istiyorum bilen var mı
  • ziyaalashan kullanıcısına yanıt
    Tellidere de Demirel lezzet şeysinin karşısında kuruyemişcinin haberi var ama Şubat sonunda gittiğimde Algida uygulamasına giremiyordu daha açmamışlar dedi bu aralar tekrar uğramayı düşünüyorum
  • paşalı kullanıcısına yanıt

Kusura bakmayın ama çocuklara boykot ürünü vererek hayır işi yapılmaz diye düşünüyorum.

• ben yeşil etiketli satış noktasına gittim 52.000 puanım vardı neyse bakkal demesin mi hepsine veremem ben dolabı doldurdum 31 martta zam gelecek ....VE ben zam gelince zamlı fiyattan satış yapmayı hedefliyorum toplamda 10.000 puanlık ürün verdi sonra dün başka bakkala gittim sağolsun hem verdi hemde bu benim görevim dedi poşetledi ilgilendi bende şimdi dünkü bakkal için hayırlı bereketli işleri olsun diye dua ediyorum .

• Ne bu ya avantajix e ortak mi oldunuz nedir arkadaş. Gereksiz konular uplaniyor. Lütfen admin buna bir dur densin yav
  • Arkadaşlar bu spamcıyı bloklayın, böylece saçma sapan mesaj görmezsiniz.
  • Kullanamayacak olan varsa alabilirim
  • ziyaalashan kullanıcısına yanıt
    Hocam kullanmazsan kullanabilirim
  • h_nil_s H kullanıcısına yanıt

Ilk bakkal salakmis. Dondurmayi vermesi karsiligi zaten ona verdigi dondurmayi veriyorlar beyni yok resmen. Ve 31 inden sonra zam mam gelmeyecek zaten yeterince pahali fiyatları uzun süre gelmeyecek. Tr ye zaten dondurma degil dondurulmus su gonderiyorlar resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vip Üye -- 30 Mart 2024; 0:50:9 >
  • Vip Üye kullanıcısına yanıt

Zaten dondurma piyasasında fiyatlar aşırı yüksek. Bunu bildikleri için devamlı kampanya yapıyorlar. Yaz boyunca fiyat artışı olmasın diye yüksekten giriş yaptılar

• Uygulamada 1 gb günlük internet önce 3500 puandan 4500 puana yükseltildi, şimdi de kaldırılmış. Tekrar eklenir mi günlük internet hediyeleri.
    Bir de İstanbul Avrupa yakasında dondurma alacağımız bakkal market var mı?
  • tuarek7 kullanıcısına yanıt

Az önce baktığımda tüm paketlerin kaldırılmış olduğunu gördüm. Bu israil aşıkları asla adam olmazlar. Her sene puanlarını yükselttiği paketleri bile en sonunda yapacaklarını yapıp tamamen kaldırmışlar. İyi ki artık bunların ürünlerini almıyorum artık...

• uygulamayı sildim çöpte,bir yol olmaz.

• dekareme kullanıcısına yanıt

Tekrar eklemişler internet paketlerini

Tabi yine 4500 puan olarak

Operatörlerin zaten insafı yok. 1 gb ek pakete 80-100 TL alıyorlar. Bunlarda onlara uymuş

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.