Şimdi Ara

Algida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.139
Cevap
170
Favori
468.482
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evde 5 dk da mis gibi dondurma yapmak varken bunların yüzüne bakmam.Magnum alıyorum orası ayrı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toplam bir tane olursa çok saçma olur almak için tenezzül bile etmem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 nisan da başlıyor arkadaşlar. katılım şartlarını okuyun orada var.
  • Algida müşteri hizmetlerini arayıp konunun linkini gösterdim donanımaberdeki oluculerin

Kampanyayı kötüye kullandığını gerekli önlemlerin alınmasını istedim sağolsun damla hanım çok ilgilendi ve yetkili birimlere bildiricegini belirtti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haşin_ErKeK

Algida müşteri hizmetlerini arayıp konunun linkini gösterdim donanımaberdeki oluculerin

Kampanyayı kötüye kullandığını gerekli önlemlerin alınmasını istedim sağolsun damla hanım çok ilgilendi ve yetkili birimlere bildiricegini belirtti.

yav he he
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haşin_ErKeK

Algida müşteri hizmetlerini arayıp konunun linkini gösterdim donanımaberdeki oluculerin

bi farklılaşma çabaları ne bileyim bi gariplikler felan
  • Geçen sene 1 kere bile yararlanmadım bu kampanyadan. Bu sene birkaç tane alabiliyorsak alırım , afiyetle yerim.
  • Ee Nogger kazandin asagidaki kodla alabilirsin diyor kod goremiyorum nasil oluyorki bu ?

Edit: yarin basliyor galiba dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grakul -- 5 Nisan 2017; 13:54:20 >
  • Efsane konu
  • Braggart B kullanıcısına yanıt
    Kampanya boyunca 1 tane galiba

• 6 nisanda başlıyormuş.
  • ne kadar garip sorular gelmiş.
    harbiden milletin iq seviyesi yerlerde...
  • Gaspçılar safları sıklaştırmış yine

• Deneyen denesin linkleri karıştırıp bu sayfa önüme geldi. Çıkana afiyet olsun, çıkmazsa sağlık olsun

-_-

• Migros kartını alırken telefon numarası TC no gibi bilgiler alınıyor bildiğim kadarıyla. O zaman tek kişi birden fazla kart çıkarabilir mi ki kendisine? Çıkarsa bile sadece kart sayısı artıp, bilgiler yine sabit kalacağından kartlardan biriyle alınca diğerlerinin de fırsatı kapanmaz mı?

Şayet bu sene tek kartla tek bir dondurma alınabilir ise diye düşünüyorum tabi.

• Koskoca 2016 yazıyor

biride şu yıla baksa keşke
  • Katılım koşulları bir netleşsin bakalım yerimizi alalım
  • Sadece 1 adetle sınırlı olsun da ölücüler tedavi olmuş olur. Yoksa ölücülükten ölemeyecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayfirat

Sadece 1 adetle sınırlı olsun da ölücüler tedavi olmuş olur. Yoksa ölücülükten ölemeyecekler.

Öylemiymiş peki hocam? Kampanya şarları 20 madde kitap gibi oku oku bitmez şimdi.
  • Rezerve alalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.