Şimdi Ara

alfa 156 - 98 oktan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün 2006 model Alfa 156 aldım. teslim alırken bana verilen bilgiler de 98 oktan kullanılması şart dğeil ama türkiye'dkei 95 oktanlarında dğeerleri daha düşük olur genelde o yüzden 98 kullanmanız daha iyi olur dediler. ama isterseniz diğerinide kullanabilirsiniz gibi net olmayan yanıtlar vediler.

opet yakıt güvence sisteminde ama izmirde, yolumun üzerinde olmayan bir opeti zorla buldum. 98 oktan kurşunsuz aldım. bu forumda geçen günlerde 98 oktan kullanan bazı arkadaşların performans kaybı yaşadıklarını görmüştüm. sonuç olarak bu araçta sizce ne kullanmalıyım. artıları eksileri nelerdir? bu arada ilk kez yakıt koyduğum için performans farkları hakkında bilgim oyk ancak dün günboyu kullandım çekişi, sürati konusunda beni rahatsız eden bir şey ile karşılaşmadım.

• devamlı 98 alman çok zor. bu ülkede bmwler de mercedesler de 95 oktan kurşunsuz benzin kullanıyor. opet gibi düzgün biryerden aldıktan sonra 95 de kullansan sorun çıkmaz. çok güzel bir araba almışsın güle güle kullan.
  • hayırlı olsun,
    öncelik 98 de olmalı. Tabiki daha kaliteli.
  • Teşekkürler. Bende birde dizel araba var bunu sürekli kullanmayacağım önemli olan problemsiz rahat rahat kullanmak anladığım kadarı ile sürekli 98 oktan almak en iyisi. ancak opet çok ters yerlerde var bulunduğum yerde. o yüzden garantiden çıkacağım. petrol ofisi yol üzerinde yeteri kadar var po da sanıyorum iyidir sürekli po dan almayı düşünüyorum.
  • ARABAN HAYIRLI OLSUN...SEN YİNEDE KATALOGTA YAZAN DEĞERİ KULLANMAYA ÇALIŞ..NEDE OLSA KATALOG FABRİKA TARFINDAN HAZIRLANIYOR...SERVİSLER İSE KAFASINA GÖRE İŞ YAPIYOR..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.