Şimdi Ara

Aldatıldım ya la..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Belki böyle konu açanlara hep dedim o yaşlarda bizde öyleydik hoş gör diye ama yaş fark etmiyormuş.2 yıldır belki de açtığım ilk konu bu..Affola..

Ama çok sevdiydim ulan evlilik hayelleri kuruyoduk

• Üzüldüm senin adına
  • quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

Üzüldüm senin adına
    anlatta yorum yapalım moral olur belki
  • quote:

Üzüldüm senin adına
    salla gitsin al iyi gider belki

• quote:

Üzüldüm senin adına
    bende üzüldüm ama oluyor hayatta bazen böyle seyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayarsız Enerji

Düşünceli olduğun için teşekkür ederim.Ama üstünde durdukça insan kendini kaybediyor,bunalıyor,kafayı yiyor.Öyle foruma çok aktif takılan bir insan da değilim ama biran kendimi burda buldum ve öyle yazmak istedim sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: novacaine

bende üzüldüm ama oluyor hayatta bazen böyle seyler

Alıntıları Göster
    Dök içini bakalım dostum dinliyoruz belki biraz olsun iyi gelir derdini anlatmak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrinceOfRebeL

quote:

Orijinalden alıntı: Ayarsız Enerji

Düşünceli olduğun için teşekkür ederim.Ama üstünde durdukça insan kendini kaybediyor,bunalıyor,kafayı yiyor.Öyle foruma çok aktif takılan bir insan da değilim ama biran kendimi burda buldum ve öyle yazmak istedim sadece.

Alıntıları Göster
    Gitgide daha çok içini yakmaya başlayacak bunlar iyi günlerin. Hemen kendine seni teselli edicek bi kız bul yoksa günler geçmez

• quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Gitgide daha çok içini yakmaya başlayacak bunlar iyi günlerin. Hemen kendine seni teselli edicek bi kız bul yoksa günler geçmez

Alıntıları Göster
    Ya aslında öyle uzun uzun anlatmak birşey değiştirmez ama şöyle birşey isteyebilirim arkadaşlar ; 23 yaşındayım , üniversite 3.sınıfım.daha öncede çok sıkıntılar yaşadığım için çok aşırı bunalımlarda değilim açıkçası ama büyük hayalkırıklığı var üstümde.bunları biran önce aşıp hayatta kendi adıma yararlı yapabileceğim şeyler hakkında tavsiyeleriniz olabilir

• quote:

Alıntıları Göster
    hocam yalnız kaldıkça aklına gelir kafana dank eder bunları bil. arkadaşın dediği gibi sevgili olmasada en azından konuşup kafanı dağıtabileceğin birilerini bul. ayriyetten aslında arkadaşlarının ne kadar yanında olmadığınıda göreceksin. bu tarz şeyler hepimize oluyor. kusura bakma ama aldatmışsa hayır gelmezmiş sana zaten. boşver sen 3 5 gün neyse kendine kızar unutursun bi şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okisht -- 17 Şubat 2012; 3:32:18 >

• quote:

Ya aslında öyle uzun uzun anlatmak birşey değiştirmez ama şöyle birşey isteyebilirim arkadaşlar ; 23 yaşındayım , üniversite 3.sınıfım.daha öncede çok sıkıntılar yaşadığım için çok aşırı bunalımlarda değilim açıkçası ama büyük hayalkırıklığı var üstümde.bunları biran önce aşıp hayatta kendi adıma yararlı yapabileceğim şeyler hakkında tavsiyeleriniz olabilir

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun da biraz detay verseydin, anlatsaydın. Nasıl oldu, nasıl anladın, nasıl tepki verdin falan?

• quote:

Alıntıları Göster
    Belkide senin için hayırlısı budur belki birgün karşına dünyalar güzeli sadık birisi çıkacak ve iyikide böyle birşey yaşamışım yoksa böyle birisiyle karşılaşamazdım diyeceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

hocam yalnız kaldıkça aklına gelir kafana dank eder bunları bil. arkadaşın dediği gibi sevgili olmasada en azından konuşup kafanı dağıtabileceğin birilerini bul. ayriyetten aslında arkadaşlarının ne kadar yanında olmadığınıda göreceksin. bu tarz şeyler hepimize oluyor. kusura bakma ama aldatmışsa hayır gelmezmiş sana zaten. boşver sen 3 5 gün neyse kendine kızar unutursun bi şekilde.

Haklısın kesinlikle.Çünkü ciddi şeyler düşünüyorduk ve bu olay çok ilerleyen zamanlarda olsaydı kendi adıma telafisi de olamazdı.O yüzden ucuz yırttım diye de teselli ediyorum kendimi Bu zamana kadar çok kafama takmamıştım ama dediğin gibi yalnız kalınca insanın kafasına zorla takılıyor bir şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: Paintbox

Geçmiş olsun da biraz detay verseydin, anlatsaydın. Nasıl oldu, nasıl anladın, nasıl tepki verdin falan?

Birşeylerin ters gittiğinin farkındaydım zaten.Sonra arkadaşı söyledi bana hayatında başka birisinin olduğunu.Verdiğim tepki çok kötüydü tamamen hakaret ettim kendisine,gözümde değeri sıfırlandı kendime duyduğum saygı ve değer arttı.Ama işte insan 'neden' diye soruyor kendine..
  • quote:

quote:

Haklısın kesinlikle.Çünkü ciddi şeyler düşünüyorduk ve bu olay çok ilerleyen zamanlarda olsaydı kendi adıma telafisi de olamazdı.O yüzden ucuz yırttım diye de teselli ediyorum kendimi Bu zamana kadar çok kafama takmamıştım ama dediğin gibi yalnız kalınca insanın kafasına zorla takılıyor bir şekilde

bilirim hocam. aldatılmadım ( en azından aldatıldıysamda bilmiyorum ) ama bende uzun süredir ilişki yaşadığım birisiyle ayrıldığımda bu duruma düşmüştüm. nerde arkadaşlarım diye arandım biraz dertleşecek birini bulamadım. gecenin şu vaktide düşünmeden olmuyor bazen. ama buna olması gereken bişey gözüyle bakarsan daha kolay geçer gibi. sonuçta bu süreci yaşamadan kendine gelemez kimse. sonsuza kadarda süremez. elbet sana layığını bulursun

• quote:

quote:

quote:

bilirim hocam. aldatılmadım ( en azından aldatıldıysamda bilmiyorum ) ama bende uzun süredir ilişki yaşadığım birisiyle ayrıldığımda bu duruma düşmüştüm. nerde arkadaşlarım diye arandım biraz dertleşecek birini bulamadım. gecenin şu vaktide düşünmeden olmuyor bazen. ama buna olması gereken bişey gözüyle bakarsan daha kolay geçer gibi. sonuçta bu süreci yaşamadan kendine gelemez kimse. sonsuza kadarda süremez. elbet sana layığını bulursun

Alıntıları Göster
    Şimdi diyeceksiniz bu adam ne saçmalıyor.
    Birkere aldatıldım ve küçük olmama rağmen çok koymuştu.O günden beri ne zaman bir ilişkiye başlarsam aldatıyorum karşımdaki insanı yarın öbür gün ben seni aldattım derse bende seni aldattım diyebilmek için. Ha bidaha aldatıldın mı derseniz aldatıldım ve bende seni aldattım dedim.Kanıt istedi sundum sonra çekti gitti ertesi hafta seni çok seviyorum gibisinden geri döndü.Amacı belli koymuş ve intikam almaktı.
    Bu olayı ben maça 1-0 önde başlamak diyorum.Çünkü tecrübelerim neticesinde hiçbir insana hele ki kızlara asla güvenilmeyeceğini öğrendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Canhatti

Birkere aldatıldım ve küçük olmama rağmen çok koymuştu.O günden beri ne zaman bir ilişkiye başlarsam aldatıyorum karşımdaki insanı yarın öbür gün ben seni aldattım derse bende seni aldattım diyebilmek için. Ha bidaha aldatıldın mı derseniz aldatıldım ve bende seni aldattım dedim.Kanıt istedi sundum sonra çekti gitti ertesi hafta seni çok seviyorum gibisinden geri döndü.Amacı belli koymuş ve intikam almaktı.
    Bu olayı ben maça 1-0 önde başlamak diyorum.Çünkü tecrübelerim neticesinde hiçbir insana hele ki kızlara asla güvenilmeyeceğini öğrendim.

Alıntıları Göster
    @Canhatti diyorum ki bu adam ne kadar mantıklı konuşuyor ama bir gün mağlup olduğun gün de gelir demedi deme.

• quote:

Orijinalden alıntı: Canhatti

Aynen katılıyorum.

İlk kural bencillik ve kolay kolay taviz vermemek olacak.Elinden her an kaçacakmış gibi hissettireceksin.

• quote:

@Canhatti diyorum ki bu adam ne kadar mantıklı konuşuyor ama bir gün mağlup olduğun gün de gelir demedi deme.

Hocam öncelikle iyi geceler , bir şey sormak istiyorum tabi izniniz olursa , nasıl olduda fark etmediniz detayda vermemişsiniz kızı tam olarak çözememişsiniz galiba bu işte bir tuhaflık var . Aşıkmıydınız da göremediniz bazı şeyleri ? Bu denklemlerde eksiklikler var
  • Evlilik harbi hayal olmuş hocam. :)
    Normal yaşantına kaldığın yerden devam et hocam. Ekstra birşey yapmana gerek yok. Birşeyler olsun diye çabalarsan yapmacık oluyor sonunda. Doğaçlama yaşamak lazım biraz. Benim naçizane tavsiyem budur. İyi geceler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.