Şimdi Ara

Albea mı Accent mi Symbol mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 60.000 TL bütçem var. Başlıkta ki üç araba arasında kaldım. Fiyatları birbirine yakın. Siz hangisini önerirsiniz? Nedenleriyle birlikte yazarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruzgar3460 -- 10 Haziran 2021; 19:34:23 >

• O bütçede ki sembollerin çoğu ortandan ekli olmakta. Aman sembol az yakar parçası ucuzdur diye seni sembole yönlendirenlere kulak asma

Albea lar taksi çıkması olur biniciden zor bulursun

Accent 'te Era ise o da taksi çıkması olur ancak bir önce ki Admire kasanın biniciden temizini bulma ihtimalin daha yüksek.
    3 u arasında accent alırdım
  • Admira diyen arkadaşa katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

O bütçede ki sembollerin çoğu ortandan ekli olmakta. Aman sembol az yakar parçası ucuzdur diye seni sembole yönlendirenlere kulak asma

Accent 'te Era ise o da taksi çıkması olur ancak bir önce ki Admire kasanın biniciden temizini bulma ihtimalin daha yüksek.

Hocam düşük km de Albealar da görüyorum sarı sitede hepsi mi yalandır? Peki Albea nın taksi çıkması olmadığını varsayarsak sizce accent admira mı, Albea mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ruzgar3460

Hocam düşük km de Albealar da görüyorum sarı sitede hepsi mi yalandır? Peki Albea nın taksi çıkması olmadığını varsayarsak sizce accent admira mı, Albea mı?

Alıntıları Göster

Düşük km derken kaç km? Orjinal km olarak 250 300 bin bandı albea için normal. Daha altı muhtemelen taksiden çıktıktan sonra yapılmış moturun km sidir.

Ben yinede accent admire tercih ederdim

• Albea için albela diyorlar ki ne kadar doğru bilmem
  • quote:

Düşük km derken kaç km? Orjinal km olarak 250 300 bin bandı albea için normal. Daha altı muhtemelen taksiden çıktıktan sonra yapılmış moturun km sidir.

Ben yinede accent admire tercih ederdim

Alıntıları Göster

180-190-200 bin olanlardan bahsediyorum hocam, hepsi yalanmıdır bunların? Bir de accent in ne gibi üstünlükleri var albea ya karşı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgutozkan

Albea için albela diyorlar ki ne kadar doğru bilmem

Valla hocam forumlarda hep sorunsuz araba diye okuyorum ama bilmiyorum.

• quote:

180-190-200 bin olanlardan bahsediyorum hocam, hepsi yalanmıdır bunların? Bir de accent in ne gibi üstünlükleri var albea ya karşı?

Alıntıları Göster

Dediğim gibi taksi çıkması olma ihtimali yüksek. Accent in temizini bulmak daha kolay

• Admire alacaksan benzinli olanlarını tavsiye ederim, kendim 1.3 kullanıyorum fazlasıyla işimi görüyor, tekrar alacak olsam 1.6 alırdım. Bazı modelleri abs ve çift hava yastıklıdır, güvenlik paketi diye geçer,
  • quote:

Dediğim gibi taksi çıkması olma ihtimali yüksek. Accent in temizini bulmak daha kolay

Alıntıları Göster

Hocam Albealar bir kaç sene daha genç oluyor ortalam 2008-2009 Albea bulabiliyorum. Accent Admire ortalama 2005-2006 model bulabiliyorum. Tabii ki taksi çıkması da almak istemem. Admire nin ne gibi üstünlükleri vardır?

• quote:

Hocam Albealar bir kaç sene daha genç oluyor ortalam 2008-2009 Albea bulabiliyorum. Accent Admire ortalama 2005-2006 model bulabiliyorum. Tabii ki taksi çıkması da almak istemem. Admire nin ne gibi üstünlükleri vardır?

Alıntıları Göster

Daha az sorunsuz olur

• quote:

Daha az sorunsuz olur

Alıntıları Göster

Daha az sorusuz olur derken?

• Ben başka bir yerde gördüm

Albea mı Accent mi Symbol mü?
  • Accent admire daha yumuşak, alçak ve bir tık iyi yola oturan bir arabadır. 1.3'ü 8 valf bir nebze sıkıştırmaya gelmese de devir oranları iyi olduğundan yola girebiliyorsun. Kötü yanı ısıtması ve soğutması nedense tat vermiyor. Klima aşırı kastiriyor, kalorifer ise çoğunda iptal. Zor tamir oluyor. İmobilizer sorunu, kapılar, camlar gibi salak problemleri çözülemiyebiliyor.

albealar 1.4 8v, 1.2 16v , 1.3 Multijet diye gidiyor. Multijetler %90 taksi, 3500 devirle bile 100 yapabilen 1.4'ler pek yola gitmiyor. En kralı 1.2 16v 80 HP olanlar. Gene salak salak arızalar açar ama.hem elektronik hem de mekanik olarak kolay tamir edilir. Yol tutuşu daha kötü, az daha yüksek, parçaları daha ucuz. Kliması denso kolay bozulmaz, kaloriferi ise Çorum tadındadır. Accentten %10 az yakar.
  • quote:

Daha az sorusuz olur derken?

Alıntıları Göster

Daha az masraf açar temizini daha kolay bulursun işte

• quote:

O bütçede ki sembollerin çoğu ortandan ekli olmakta. Aman sembol az yakar parçası ucuzdur diye seni sembole yönlendirenlere kulak asma

Hocam symboller ortadan ekli derken ne demek istediniz? Hepsimi ortadan eklidir? nasıl anlarız ekli olup olmadığını? 2008 symbol düşünüyorum da?

• Albea 1.3 multijet düzgün bulabilirsen hele bir de dynamic paket olursa çok mantıklı bence, mtv ve bakım maliyetleri ciddi oranda düşük. Admirede ise 1.6 bulursan öneririm 1.3 admireye gerek yok albea varken. Symbol hakkında pek bilgim yok ama çevremde benzinlpg kullanip çok sıkıntı yaşamış bir tanıdık var.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.