Şimdi Ara

Akyaka - Marmaris - Dalyan - Fethiye TEKNE TURU FİRMALARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu yaz kendi arabamla bir Ege-Akdeniz seyahati yapma düşüncesindeyim.
    30.06.2017 tarihinde Akyaka Tekne Turu
    03.07.2017 tarihinde Marmaris Tekne Turu
    05.07.2017 tarihinde Dalyan Tekne Turu
    07.07.2017 tarihinde Fethiye Tekne Turu

yapmayı düşünüyorum.

İnternetten çeşitli tekne turları ve fiyatları buldum fakat oraya gidip mağdur olmak istemiyorum.
    Bildiğiniz önerebileceğiniz tur düzenleyen düzgün firmalar varsa paylaşırsanız memnun olurum.

• Firma ismini bilmiyorum ama geçen yıl Fethiye merkezden 12 adalar tekne turuna 25 TL vermiştik ramazan dönemiydi sanırım.

Kaş'a uzanırsanız Grand Safari Ali kaptanı tavsiye ederim.Bu yıl 70 TL verdik Kekova turu için kişi başı.Yemekleri gerçekten çok güzel ve doyurucu.
  • Kaş tarafına gitmeye nefesimiz yetmeyecek gibi malesef
    Turlar hakkında internette biraz araştırma yapıyorum. 40-50 TL kişibaşı fiyatlar genelde. İçecek hariç,öğle yemeği dahil şeklinde.
    Zannederim bunlar yüksek şişirilmiş fiyatlar değil.
  • PyRRhiC P kullanıcısına yanıt
    Bayram ve sonrasında gitmeyi düşünüyorsanız normaldir hocam o fiyatlar ama turist sayısına göre de pazarlıkla aşağıya çekilebilir.Kaşta mesela çok alternatif olmadığı için daha yüksek fiyatlar ama Fethiye'de seçenek olduğu için düşüyor biraz daha.

Bu arada Fethiye Çalık plajındaki Bella Mama's restorantında pizza veya biftek muhakkak denemenizi tavsiye ederim.Yemeden dönmeyin pişman olursunuz
  • İşte tam aradığım tavsiyeler.
    Akyaka-Marmaris-Dalyan-Fethiye yakınlarında güzel mekan,lezzetli restorant yada iyi canlı müzik yapan mekan önerileriniz varsa seve seve dinlerim.
    Diğer yerleri pek keşfedemedik ama tripadvisor yorumlarına genel olarak güvenebilirsiniz.Milletimiz yemek konusunda gerçekten iyi yerleri buluyor

Ölüdeniz'de de Buzz Bar keyifli.Konumu itibariyle tam yamaç paraşütlerinin iniş noktası olduğu için hem izlemesi keyifli hemde yemekleri lezzetli.

Aklıma gelen yerler olursa yazarım hocam
  • Evet Hocam bende Tripadvisor yada foursquare yorumlarına bakarak tercih yapıyorum. Ama ilk ağızdan tavsiye almak daha geçerli sonuçta herkesin beklentisi farklı olabiliyor. Buzz Bar tavsiyenizi de listeme ekliyorum. Aynı zamanda izninizle sizi de arkadaş listeme ekliyorum

Aklınıza deneyimlediğiniz farklı yerler de gelirse paylaşırsanız .ok makbule geçer.
    İyi forumlar.
    Tamamdır hocam.İyi forumlar.
  • Bende özel tekne turu yapın. Sadece aileniz veya arkadaşlarınız var. Her zaman yapmıyorsunuz:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.