Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.028
Cevap
405
Favori
400.947
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2. vitesde denediysenizi bilinen kaliteli markalarda bile duracaktır elinizle sıkınca. 1 viteste alt seviye ürünlerin bile durmaması lazım ama teşhirde şarjları bitmiştir ondandır. şarj seviyesi göstergeli modellerde deneyin birde
  • benim arkadaş geçen gün şu ürünü aldı. denedik test ettik oldukça etkili vidalama. yanında çanta hediyeli.
    18V ve bu seviyede başka ürün yok gibi.

http://www.hepsiburada.com/stanley-scd20c2k-18v-cift-akulu-matkap-vidalama-sirt-cantasi-hediyeli-p-HBV0000079AKU
  • quote:

Orijinalden alıntı: Misafir Çocuğu

quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

Var mı hocam hesabınıza kaydettiğiniz bi ürün. Varsa bizimle de patlasın mısın

TR fiyatına çok sağlam ürünler var ihtiyacım yoksa bile alacağım
    deko görüyorum bu aralar çok sık sağlam herhalde şarjlı matkap..dekupajda kararsızım bakınıyorum halen

100 liraya en kral matkaplar mevcut..Birde bizdekilere bak al çöpe at https://www.n11.com/arama?q=%C5%9Farjl%C4%B1+matkap
    https://deko.tr.aliexpress.com/store/1854241
    https://brands.aliexpress.com/en?spm=2114.11010108.200001.1.54c5b4bXm95Qv

Ben de deko'ları gördüm. Çok güzel duruyorlar. 150 TL civarına geliyor ama Türkiye'de satılan aynı fiyattaki ürünlerden daha iyi. yorumlarda da kötü diyen çıkmamış. Eğer buradan alınacaksa, Einhell Te-Sd 3,6 Li ve Bosch Ixo düşünülebilir ama bu aletler dekolara göre daha küçük tabi.

• Arkadaşlar bu hafta sonu migrostan bovaria 4.8 v luk şarjlı vidalama cihazını 30 tl ye aldım. Fiyatına göre çok iyi bir ürün. Malzemesi kalıteli duruyor. Ve içinden 24 parça uç çıkıyor. Küçük işler için alınabilir.
  • Bi arkadas liste vermisti amazon felan vardi dan Bosh marka 2li bi alet tavsiye etmisti onu bulamiyorum biri vidalama biri sokun sıkma idi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanında trotec akülü vidalama almıştım, çok memnunum. Artı einhell dekupaj aldım 2 hafta önce, o da işimi görüyor. Biraz sesli ama işimi gördü. Profesyonel değilim, o yüzden bana yetti. Trotec i tavsiye ederim ama.

• basit ev islerinde kullanilacak kirk yilin basi lazim olacak 150-200 lira arasi hem vidalama hem delme yapabilecke bir urun var mi bildiginiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafer1041

Bi arkadas liste vermisti amazon felan vardi dan Bosh marka 2li bi alet tavsiye etmisti onu bulamiyorum biri vidalama biri sokun sıkma idi.

O arkadaş benim hocam.

Dolar 4 lira oldu. Bir de o set fazla profesyonel, ev kullanıcısına aşırı gereksiz. 12 volt kömürlü ürün grubunda bosch un en üst modeli. Kömürsüz olanlar ayrı bir dünya zaten.

Bosch CLPK22-120 12-Volt Lithium-Ion 2-Tool Combo Kit (Drill/Driver and Impact Driver) with 2 Batteries, Charger and Casehttps://www.amazon.com/dp/B005GT0IWK/ref=cm_sw_r_cp_apa_PK7hAbGD8NNSM

Cihazın şarj adaptörü 110 volt girişli. 30 liraya adaptör alıp kullanıyorum.

Ekleme,alıntı yaptığım arkadaş değil. Genel.

Standart bir ev kullanıcısı iseniz akili ürünlere para vermeyin. Kablolu, devir ayarlı bir matkap alıp geçin. Bosch mavi falan değil, einhell ıvır zıvır iş görür.

Biraz daha hobi ile ilgileniyorsanız ya da benim gibi yarım yamalak üretim yapıyorsanız şu set çok cici duruyor. Boschlar o fiyatta olmasa ve cidden ara sıra geceler boyu çalışmak zorunda olmasam, bunları alırdım.

https://www.koctas.com.tr/mac-allister-combo-set-vidalama-ve-somun-sikma/25184-35673/

Marka hakkında çok bir bilgim yok, genel olarak koçtaş ın ürünleri kaliteli oluyor. Somun sıkmaya ihtiyacım olduğu zaman 14.4 lük Mac allister somun sıkma almıştım. Gayet stabil çalışıyordu lakin aküleri 5 saatten fazla bir sürede doluyordu. Götürdüm geri verdim. Sabahtan akşama çılgınlar gibi vidalama yapmam diyorsanız şu akülü vidalama da iş görür.

https://www.koctas.com.tr/mac-allister-cift-akulu-somun-sikma-matkabi-144-v/25949-36714/

Ha gdr 12 gibi mi? Değil, tr piyasasında arada 1e 2 fark var, zaten olması eşyanın tabiatına aykırı olur.
    Son ekleme, ben boschları 120 dolar civarında almıştım. 99 dolar görünüyor. İhtiyacı olan yapıştırıp geçsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dış kapının iç mandalı -- 30 Kasım 2017; 11:13:7 >

• Geçen yıl Aliexpres'ten Deko marka darbeli akülü vidalama almıştım. Çok memnunum, ne zaman lazım olsa aküsü hazır. Şimdi de Türkiye'den Einhell solo tilki kuyruğu testere almak istiyorum, ancak benim vidalama aletinin aküsü buna uyar mı onu araştırıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SelamiZeytinci

Geçen yıl Aliexpres'ten Deko marka darbeli akülü vidalama almıştım. Çok memnunum, ne zaman lazım olsa aküsü hazır. Şimdi de Türkiye'den Einhell solo tilki kuyruğu testere almak istiyorum, ancak benim vidalama aletinin aküsü buna uyar mı onu araştırıyorum.

Ben de Deko düşünüyorum bu aralar. Kullanıcı yorumlarında kötü diyen çıkmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

quote:

Orijinalden alıntı: SelamiZeytinci

Geçen yıl Aliexpres'ten Deko marka darbeli akülü vidalama almıştım. Çok memnunum, ne zaman lazım olsa aküsü hazır. Şimdi de Türkiye'den Einhell solo tilki kuyruğu testere almak istiyorum, ancak benim vidalama aletinin aküsü buna uyar mı onu araştırıyorum.

Ben de Deko düşünüyorum bu aralar. Kullanıcı yorumlarında kötü diyen çıkmamış.

Geçen yıl 11.11 de 221 TL ye almıştım. Tabi dolar bu fiyatlarda değildi. Sanırım 74$ civarındaydı. 11.11 den sonra da çok fiyat farkı olmadı gerçi
  • 10v'likler yaklaşık 35 dolar civarı. ev içinde ufak tefek montajlar için yeterli olacağını düşünüyorum.
  • Arkadaşlar aşağıdaki ürünü aldım toplam 38 $ a ancak girişi 110 v mu ?

Be yapmak lazım burada kullanmak için ?

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR

• Akülü matkap araştıra araştıra bir hal olmuştum. Gittim İkitelliden 18v çift akülü max extrayı 200 liraya aldım.
  • dış kapının iç mandalı kullanıcısına yanıt
    Bu akülü vidalamaların ucuna somun sıkma ucu takılmıyor mu? darbeli olması gerekmiyor somun sıkmanın. İlla somun sıkma makinesi mi almalıyız?

Bide bu A101'de Attlas matkap var o na ne dersiniz ucuz yollu kablolu bişey, evde günlük işler için alacağımç
  • Matkap ucu seti varmı tavsiye edebileceğiniz

• nc.nc N kullanıcısına yanıt
    Bu ürün ya da benzeri 29$ a satıldı uzun bir süre pahalıya almışsınız.

Soruya gelecek olursak, şarjlı makinelerin genellikle 110-240v aralığında çalışıyor adaptörleri.

çalışmıyorsa da voltaj düşürücü alıp çalıştırırsınız.
  • Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler

Bende 29 a aldıö zaten kargo ile 38 oldu

• Beyaz Kartal kullanıcısına yanıt
    Somun sıkmaktan kastınız, araba lastiği somunu sıkmaksa eğer bunlar olmaz. 18-20 voltluk impact wrench bakacaksınız. Bunlar akülü somun sıkma diye geçer. Vidalama konusunda da akülü matkapların içinden geçerler. Daha hızlı vidalama yaparlar ve daha çok tork gerektiren vidaları çok daha kolay atarlar. Eğer araba somunu sıkmak ya da açmaksa amaç, işe yaramazlar, güçleri yetmez.

101deki makinayı görmedim, yorum yapma şansım yok dolayısıyla. Devir ayarı varsa ya da sizin eliniz yatkınsa vidalama yapabilirsiniz, sıkıştığım zaman sds nin ucuna vida adaptörü ile vidalama ucu takıp vida altmışlığım var. Ev için bakıyorsanız da tavsiyem normal kablolu darbeli bir matkaplar olur. Çok pahalıya kaçmayın. 100 liralık uyduruk bir matkap da beton deler. 600 liralık 2-26lar ya da hr2470ler de duvar deler. Ucunuz iyi olsun. 101deki matkap biraz uzun sürede deler ama yine deler darbesi varsa. En çok kullanılan uçlar 6-10 arasıdır. Bunları dewalt, makita ya da bosch pro alırsınız. Duvar da delersiniz tavan da. Zor olur, ızdıraplı olur ama delersiniz.

• Avuç taşlama kullanan arkadaşlarım var mı?

Bir avuç taşlama almam gerekir, ara sıra lazım oluyor millete ağız eğmek de hoş değil.

http://www.hepsiburada.com/bosch-gws-7-115-profesyonel-avuc-taslama-720-watt-p-HRBOSCHGWS7-115

Şu cihaz ile kesişiyoruz ama, devir ayarı yokmuş. Çok büyük kayıp mıdır? 2-3 mm kalınlığında profiller kesilecek genel olarak. Şu 115 mm diskli olanlar güzel, hafif. Büyüğüne gerek var mı? Yoksa daha ucuz a devir ayarlı einhell almak mümkün de, dükkandaki herşey mavi (: kırmızı bozar beni.

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.