Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.029
Cevap
404
Favori
400.753
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • deko ve workzone markanin urunleri var fiyat uygunlugu bakimindan ancak su siralar euronun 4.5u gecmis olmasindan cokta uygunlugu kalmadi gerci.ama yinede bir bakin arastirin derim ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ev taşıma öncesi maxextra mı ne ondan aldım, çok iyi bence kolay batarya bitmiyor hızlı doluyor bazı yerlerde matkap yerinede kullandım çok zorladım ama şarj çabuk bitmiyor, oldukça memnunum yanında gelen uçlar çok dandik nalburdan 3-4 tane kaliteli uç aldım şimdi on numara oldu.
  • Hocam ufak bir akülü tornavida bakıyorum şu sıra (:

Mx2drive, bu segment in açık ara lideri ama 350 lira vermek de akıl karı değil bana göre. Tavsiye edebileceğiniz lityum pilli mümkünse tork ayarlı bir alet var mıdır? Einhell - trotec gibi 100-150 lira aralığında cihazlar ve 110 lira civarında deko şu an seçeneklerim.

DEKO GCD3.6DKB 4V Cordless Electric Screwdriver Household Rechargeable Screwdriver with Twistable Handle

http://s.aliexpress.com/iMRveuuY

(from AliExpress Android)

Kafasının oynaması önemli benim için. Elektronik ünitelerin söküm ve montajında kullanılacak genel olarak ph0 ve ph1 vida söküp takarım en fazla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dış kapının iç mandalı

Hocam ufak bir akülü tornavida bakıyorum şu sıra (:

Mx2drive, bu segment in açık ara lideri ama 350 lira vermek de akıl karı değil bana göre. Tavsiye edebileceğiniz lityum pilli mümkünse tork ayarlı bir alet var mıdır? Einhell - trotec gibi 100-150 lira aralığında cihazlar ve 110 lira civarında deko şu an seçeneklerim.

DEKO GCD3.6DKB 4V Cordless Electric Screwdriver Household Rechargeable Screwdriver with Twistable Handle

http://s.aliexpress.com/iMRveuuY

(from AliExpress Android)

Kafasının oynaması önemli benim için. Elektronik ünitelerin söküm ve montajında kullanılacak genel olarak ph0 ve ph1 vida söküp takarım en fazla.

11 kasımda indirim olur gibi bende dekupaj ile şarjlı matkap alacağım

• Arkadaşlar MDF,Tahta,Kontraplak vidalamaları için ne tavsiye ediyorsunuz fiyat max. 120-130TL
  • Var mı hocam hesabınıza kaydettiğiniz bi ürün. Varsa bizimle de patlasın mısın

• quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

Var mı hocam hesabınıza kaydettiğiniz bi ürün. Varsa bizimle de patlasın mısın

TR fiyatına çok sağlam ürünler var ihtiyacım yoksa bile alacağım
    deko görüyorum bu aralar çok sık sağlam herhalde şarjlı matkap..dekupajda kararsızım bakınıyorum halen

100 liraya en kral matkaplar mevcut..Birde bizdekilere bak al çöpe at https://www.n11.com/arama?q=%C5%9Farjl%C4%B1+matkap
    https://deko.tr.aliexpress.com/store/1854241
    https://brands.aliexpress.com/en?spm=2114.11010108.200001.1.54c5b4bXm95Qv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthWorm -- 7 Kasım 2017; 23:54:6 >

• Alın bunu fiyat performans fena değil
    https://urun.n11.com/li-ion-akulu-vidalamalar/hyperplus-hy-2103s-li-ion-akulu-matkap-vidalama-12v-13ah-cantali-P195321327

11 Kasımda Kuponla 85 TL ya da başka kupon varsa daha ucuza bile gelir

Vidalama sökme takma tatmin edici, tahta delme filan fena değil.

Çelik kapıda (tabi metal için matkap ucu ile) delik bile açtı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 8 Kasım 2017; 2:0:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

Alın bunu fiyat performans fena değil
    https://urun.n11.com/li-ion-akulu-vidalamalar/hyperplus-hy-2103s-li-ion-akulu-matkap-vidalama-12v-13ah-cantali-P195321327

Benim de dikkatimi çekti hocam bu. Ne zamandır kullanıyorsunuz? Duvara en azından bi saat asmak için delik delebiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

quote:

Benim de dikkatimi çekti hocam bu. Ne zamandır kullanıyorsunuz? Duvara en azından bi saat asmak için delik delebiliyor mu?

2 aydır ufak tefek ev işlerinde kullandım. Ve hala batarya bitmedi. Duvar hiç denemedim. Onun için duvar delemem durduk yere şimdi

Ama çelik kapıda vida için delik açtım gayet başarılı.

Matkap isterse Bosch olsun. Ucun kaliteside çok önemli

Kısaca fiyatına göre performans iyi. Lityum pil olması cabası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 8 Kasım 2017; 10:19:29 >

• Defalarca sorulmustur okudum sayfalari ama pek bisi anlamadim. Anlamadigimdan da anlamisinizdir acemiyim. Istedigim akulu vidalamaya gelince

Dolap vs yi montelemek

Tuvalete ayna takabilmek (yani fayans arasini kisacasi duvari delmek )

Pvc isleri yapabilmek

Ve butun bunlari yaparken sarji cabuk bitmeyecek ve kaliteli olacak ve tabiki herkesin istedigi gibi ucuz olacak boyle bir malzemeyi uretmislermidir uretmislerse hangi urun yardimci olursaniz sevinirim

• quote:

Cumartesi 11.11 kampanyası ile aldım bundan bi tane. Bi gelsin bakalım nasılmış.

• kugutex kullanıcısına yanıt
    pek memnun kalacağınızı sanmam hem güç olarak zayıf hemde mandranıyla ilgili sıkıntılı olduğuna dair daha önceki sayfalarda kullanıcıların yorumlarını bulabilirdiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

pek memnun kalacağınızı sanmam hem güç olarak zayıf hemde mandranıyla ilgili sıkıntılı olduğuna dair daha önceki sayfalarda kullanıcıların yorumlarını bulabilirdiniz.

Ben memnunum. İncelemesini de yaptım. 12 volttan beton delmesini beklemiyorsanız f/p olarak çok iyi bir alet. Mandrendeki yalpa birçok markada mevcut. Onu da test ettim. Eski başlıkta videolarım var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black&Decker CD714CREW2 710 Watt Darbeli Matkap Aldım dün beton deldim gayet başarılı bir ürün ancak baskı uyguladığınız da titreşimden dolayı ucu gevşetiyor ilk gözlemim çok iyiydi

• N11 den makita hr2470 aldım 450 tlye

Matkapdan vazgeçip delici kırıcı almaya karar verdm

İnşallah bi ömür kullanırız artık

• Bu matkabi bimde gordum biraz once .Basit ev kullanicisina yetermi acaba? Bunu uygun ucla tornavida olarak

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLARkullanabilir miyim ?

• Daha önce tavsiye edildimi bilmiyorum 11 kasımda n11 den Maktec MT081E model 18 volt sarjlı matkap aldım (230 liraya mal oldu) Aynı markanın 14.4 ve 18 darbesizleri falanda var fiyat farkı pek yok o yüzden 18v darbeli tercih ettim. Bu işlerden anlamam ama fiyat performans ürünü bence 18v çift akülü darbeli bir ürün için. her yerinde makita corporation anjo aichi japan ibaresi vardı ayrıca gönderilen garanti belgesi reis makina adına ait (makitanın türkiye distribütörüymüş) .Bence ürün kesinlikle makitanın ürünü ve malzeme kalitesi çok iyi amatör işler için fazla bile gidipte çakma makitalara dewalt lara para vermeyin bu ürün gayet iyi bence sorularınız varsa cevaplanır. link falan vermiyorum hepsiburada n11 gittigidiyor vs heryerde var hangisi uygunsa ordan alınır.
  • 11 kasımda hyperplus aldım n11'den ürün geldi hiç memnun kalmadım kalitesi çok düşük geldi ayrıca üründe çizikler vardı. Bana 82.5'e gelmişti iade ettim satıcı Bautige faturayı göndermeyi unuttum diye malı aldı iadeyi bekletiyor. Faturayı sen ödeyerek gönder diyor yarın yollayacağım.

• Ev işlerinde kullanmak için orta seviye bir akülü vidalama arıyorum. Marka-model tavsiye edebilir misiniz? Koçtaş'ta biraz baktım avucumla döner mekanizmayı sımsıkı tuttuğumda dönmesini engelledim çoğunun, bu kadar güçsüz mü bu cihazlar?
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.