Şimdi Ara

Akşama Patatesli Biberli Ekran Kartı Pişiriyorum (Fırında Gtx780) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
2
Favori
8.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tefal fırınla pişirirsen bööyle olur işte . tefalin ürünleri çok faidali . limon falan da sık kenarlarına soğan ekle transistörlerin mikrobunu alır .
  • Fön makinası da olurda sıcaklığı yetmez diye düşündüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sething S kullanıcısına yanıt
    Dandik soğutmadan dolayı bozuldu büyük ihtimalle tek fanlı bir de minnacık heatsink koyuyorlar böyle kartlara 3 4 seneye kartlar ölüyor. Kartı kasaya takınca odanın sıcaklığı artıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Muten Baba kullanıcısına yanıt
    afiyet olsun
  • En ideal sıcaklık kac derece olmalı ? Bende zamanında hd 5870 i fırınlama yapmıştım bobinler mermi gibi fırlamıştı.
  • Çalışmayan laptopun anakartını saç kurutma makinesi ile 5dk fırınladım anında çalıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extreme37

Dandik soğutmadan dolayı bozuldu büyük ihtimalle tek fanlı bir de minnacık heatsink koyuyorlar böyle kartlara 3 4 seneye kartlar ölüyor. Kartı kasaya takınca odanın sıcaklığı artıyor
    Gtx 590 ni amd cikarmaliydi.
    Nvidia ya yakismadio kart..

Gtx 580 zaten firjnken kalkip duak 580..
    Cf hamlesine cevap verecem derken rezaletin destanini yazdi nvidia..

• o fırını bir daha yemek yapmak için kullanmazsın umarım çünkü ağır ve zehirli metaller fırının her yerine nüfus etti, ayrıca kapağı ilk açma da kim açtıysa çok güzel onları soludu.

bir yandan banane diyorum bir yandan senin gibilerin tedavi masrafları benim cebimden ödeniyor ona üzülüyorum. neyse.

hadi fırını letgodan satmaya

çok temiz ocaklı fırın ilanı sadece xyz lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 24 Temmuz 2020; 8:52:0 >
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    10 senedir doğru düzgün hastaneye gitmedim çok Bi katkın yok bana sıkıntı yapma hocam, sen kendine dert arıyorsan ahaber izle. Fırında 10dk ısınmasının fırını kullanılmaz yapma gibi bir durumu yok çünkü en ufak koku bile yok. Boşuna mı yazdık yukarıya 150 derece de 10dk diye.

Hadi diyelim sağlığa etkisi var, yahu zaten kahvaltıda yediğimiz domates salatalığa kadar, akşam yediğin ete kadar bir tane ilaçsız hormonsuz birşey söyle. Sırf yorum yapalım muhalefet olalım diye zaman harcıyorsun bankada cevap verdirerek harcatıyorsun.

Bu arada evimde zaten 2 fırın var burası balkon, bu balkondaki fırın.

• kunGFu kullanıcısına yanıt
    Bu kartı unutmuşum, baktım da boşta 50 derecede çalışıyor fan açmıyor. 65 dereceye kadar tek fan açıyor. 70 geçince 2 sini de açıp 72 de sabitliyor. Tabi bu furmark. Oyunda daha az ısınır diye düşünüyorum 65 i geçmez herhalde ki bence çok güzel değer.

Titan x ime bir soğutucu bulamadım, aslında sorun yok ama kasanın içinde güzel durmuyor blower fan sırf bu sebeple kartı değiştirmek istiyorum.

• benim gtx680 vardı böyle, görüntü bozulmaları filan vardı. 2D de güzel çalışıyor 3D uygulamalarda sıkıntı oluyordu. Benzer işlemleri yaptım hatta gerçek smd reflow fırından geçirttim. Birkaç kere denedim düzelmedi. Bellek testi yapınca bellek sıkıntısı gösteriyordu. Belleği değiştireyim dedim ama uygun fiyata bulamadım. Öyle dura dura zaten modası geçti hala atıl vaziyette duruyor.
    Hocam çok sevinme bu işlemi bende çok yaptım zamanında ama 3-4 ay sonra geri eskisi gibi oluyordu. Çözüm ise;

BİR DAHA FIRINLAMAK

• Arkadaşlar bordu kuru kuruya ısıtmayın kaliteli Flux pastası ile bgaların kenarlarına sıkın lehimler birbirini daha iyi tutacaktır dereceyi de 180e getirebilirsiniz
  • Zaten boşta duran bozuk diye kenara atılan karttı arkadaşlar, gittiği yere kadar gider, gitmediği yerde bu sefer etliekmek fırınında deneriz sorun yok

• Fırında kart ısıtmanın bir zararı olmaz merak etmeyin. Ama bunun en güzeli ısı tabancası ile 400 derecede 1-2dk ısıtmaktır eğer reballing yapamıyorsanız. Ben TI 4200 için fırınlamıştım, işe yaramıştı ama GF6800 Ultra da işe yaramadı, kart mefta oldu...

• AnacoN kullanıcısına yanıt
    Oo müdürüm nasılsın.

• ya bu ekran kartı tamirlerini gördükçe sinir olmaya başladım bilgisayarcı çip seti bozulmuş deyip çıkardı attı direkt aklım orda kaldı ekran kartınıda bıraktım bana lazım değil senin olsun dedim

• 780 de guzel karttir kurtarabildiysen
    Ne ala

Çok şükür, sen nasılsın?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.