Şimdi Ara

(AKPli Belediye)Gaziantep'te işsiz vatandaş KENDİNİ YAKTI !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
19.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
278 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 2001 krizi anayasa kitapçığı atıldı olayı ile doların 1 günde geçirdiği ivme oranı

685,00 den >>957,00 yani şuanki para birimi ile(6 sıfır atıldı) 0,68 den 0,97 yükselmiş değişim tam % 71.55

Geçen yılki rahip vakası ile 1 günde olan değişim 5,40'dan 6.88'e çıkmış değişim ise tamı tamına %78,47

Doların Akp seçildikten itibaren 3 Kasım 2002'den bu yana o zamanki kur şuanki para ile 1,63 imiş günümüzü kıyaslar isek durum dahada da vahim

Dolar 3 kasım 2002'den bu güne yani 20 Mayıs 2019'a kadar 1,63'ten >>>>6,03 yani tamı tamına % 370 artmış.

Diyecek söz yok.
    emmeee kköööpprrüü yaaptııllaarr. pardon yanlış oldu, köprüyü başkası yaptı ve ondan da fahiş para alıyolar, araba geçse de geçmese de millet ödüyor. Sonuçta onlar değil, yolu köprüyü millet yapmış oluyor.
    fetöyüüü dağıttıııllaaarrrr.. pardon bir yanlış daha oldu, fetöyü zaten bunlar besledi ne istediyseler verdiler, onlar yüzünden bu hale geldi fetö.
    Eskiden evlerde buzdolabı yoktuu, kitap yoktuuuu.. yine yanlış oldu pardon, 90 larda bizde buzdolabı da vardı, kitap da, bilgisayar da ilki 486 dx 2 66, ardından pentium 75 idi hatta. Eskiden hiç bişi yoktu saçmalıklarına kanmasın kimse. Her halt vardı.
    Anadan babadan parasi olanlar, torpilden ise girenler, ranta runta parayi goturenler issizlikten anlamaz..

Hakkiyla para kazanmak isteyip, uzun sure issiz kalan adam;
    1. Sosyal hayattan kopar, 1 TL nin hesabini yapmak zorunda kalir
    2. Gelecek kuramaz, evlenemez, sevgili bile edinemez.
    3. Zaman gecer, gelecek kaygisi olusur, kalbine devamli bir yuk oturur, yer bitirir.
    4. Devamli aile yaninda yasamak (oda varsa tabi) onuruna dokunur, morali bir kat daha bozulur.
    5 Hele birde calisip cabalayip is bulamiyorsa iyice coker.

Bunlarin hepsi bunalima sokar insani.. Bunu her insan anlayamaz, bunu iliklerine kadar yasamak lazim anlamak icin..
  • İşsiz vatandaş Eyüp Dal, önce olumlu cevap aldığı AKP'li Şahinbey Belediyesinden daha sonra olumsuz yanıt alınca belediye binası önünde kendisini yaktı. Dal, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
    https://odatv.com/bir-vatandasin-kendisini-yakti-turkiye-20051923.html
  • İnanın hiçbir kanalda haber olarak geçmicek.. Ve garibim yandığıyla kalacak burda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hattori- -- 20 Mayıs 2019; 12:39:10 >
  • +Kaynak

-Seçimden önce "oy ver hallederiz"
    -Seçimden sonra "Tanıyamadım" vakası.

Ah be dostum... İçimden parça koptu okurken..
  • 2002'de çok daha kötüydü. Yazar kasa fırlatıyordu millet ne diyorsunuz siz. Yalan bunlar inanma!

diyenler gelmeden
  • dış mihraklar yaptı
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 11 Ocak 2021; 5:28:9 >
  • akp secim sonuclari ...

neyse... su testisi su yolunda kirilir.

sadistce gelen poliannacilar.

sarayin yillik maliyeti, diyanetin yillik maliyeti ... bakin, onlara anlatin.
  • kendilerine öküz demişlerdi bir de...
    yine seçtiler.
  • Bunlar buz dağının görünen yüzü, Ankara haber sayfalarına bakın instagramda her gün en az 2-3 adet intihar vakası oluyor...
  • Çevremde benzer durumlara çok şahit oldum kabahat bunların sözüne inananda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buraya iki satır yazmak istedim!

Biliyorum kaybolup gidecek, kimse okumayacak bile ama çok üzülüyorum. Çünkü insanım, kendi hayatımın zorluklarının yanına birde başkaların kilerle mutsuz oluyorum. Helal kazanmak ve sadece yaşamak bu kadar zor olmamalı. Hayvanlar alemin de bile her hayvan karnını doyururken, karnını doyurmak istenen insana Hayvandan da aşağı muamele yapılmamalı. Şimdi dönüyorum Avrupa'ya bakıyorum açlıktan kendini yakan intihar eden var mı? Hadi halk sana inanıyor iyi kanıyor peki senin vicdanının ufacık bir yerinde dahi bir sızlama olmuyor mu sayın ak party? İmkan bulursam bir gün buralardan gitmek istiyorum. Ağır geliyor yaşanılanlar kaldıramıyorum. Oğluna pantolon alamadığı için intihar eden babayı unutamıyorum!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birileri de saraylarda yaşıyor, üstüne üstlük daha fazla saray yaptırıyor. Yazıp yazıp siliyorum.
  • Ah bardi geldi ehonomiiiyi düzeltti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anticor

2002'de çok daha kötüydü. Yazar kasa fırlatıyordu millet ne diyorsunuz siz. Yalan bunlar inanma!

diyenler gelmeden
    Yazar kasayı atan eleman bile pişman oldum diyordu ama o da Reisçi idi.
  • ALLAH herşeyi bilen ve görendir
  • ve hiç bir kanalda yayınlanmadı, ülkeye bak arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anticor

2002'de çok daha kötüydü. Yazar kasa fırlatıyordu millet ne diyorsunuz siz. Yalan bunlar inanma!

diyenler gelmeden
    2001 krizi anayasa kitapçığı atıldı olayı ile doların 1 günde geçirdiği ivme oranı

685,00 den >>957,00 yani şuanki para birimi ile(6 sıfır atıldı) 0,68 den 0,97 yükselmiş değişim tam % 71.55

Geçen yılki rahip vakası ile 1 günde olan değişim 5,40'dan 6.88'e çıkmış değişim ise tamı tamına %78,47

Doların Akp seçildikten itibaren 3 Kasım 2002'den bu yana o zamanki kur şuanki para ile 1,63 imiş günümüzü kıyaslar isek durum dahada da vahim

Dolar 3 kasım 2002'den bu güne yani 20 Mayıs 2019'a kadar 1,63'ten >>>>6,03 yani tamı tamına % 370 artmış.

Diyecek söz yok.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.