Şimdi Ara

AKP Çok Fena Düşüyor.. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.562
Cevap
66
Favori
518.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1406 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Boşuna uğraşmayın. Bu geziciler yine yaparlar bi aptallık akp'nin oylarını değil %45 yüzde 50 kere bile çıkartırlar.
    Türkiye de ben akıllıyım diyenler nedense en büyük aptalliklari yaparlar her defasında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neden bu tip konuları forumda hiç bir etkisi olmayan kişiler açıyor merak ediyorum :)

47 nin altına düşeceğinide sanmıyorum. 47 49 bandında olacaktır.
  • O çevrendeki ve Twitter'daki arkadaşlar 29 Mart 2014 ve 10 Ağustos 2014 seçimlerindeki tahminleriyle sandıktan çıkanlar çok farklıydı :)

Sözünü Noter'e tasdik ettirmek zorunda kalan, istifa edeceğim deyip halen partiyi bırakmayan Muhalefet Liderleri olduğu sürece iktidar partisinin oylarında pek bi değişme olmaz. Tek değişken RTE'nin olmaması, çünkü insanlar ona güvenerek oy veriyordu, şimdiki çözülmenin kısmi sebebi de o zaten. yoksa halk akp nin 10 götürdüğü yerde chp mhp nin 50 götüreceğini biliyor birbirimizi yemeye gerek yok gençler.
  • hey yavrum heyyy neler neler dönüyor yine başa gelirler :S
  • hadi inşAllah

• quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

quote:

Orijinalden alıntı: aliosman2323

quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıHanedanı

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Diyalog

AKP: 51.3
    CHP: 22.7
    MHP: 12.3
    HDP: 8.4
    DİĞER: 5.3

A&G araştırma şirketi tarafından bugün açıklanan en son anket fırından yeni çıktı sıcak sıcak

Bu tamamen yalan duzmecedir.
    Eger sonuclar biyle cikarsa turk halki secimlerde hile oldugunu dusunup herkez sokaga dokulucek ve akp nin tum iktidari yikilicak. Akp meclisten alel acele gecirdigi ic guvenlik paketi kozunu nefret ettigi turk halkinin uzerinde denicek bu halki susturup dindirecegine dahada ofkelendirip buyuk boyutlu kurt akp yanlilari ve parti binalarinda katliamlarin siddetini artiricak ulke tam bir kaos ortami yasanicak. Bu kez olmicak akp bu kez degil cunku halki size kiskirticak orgutlicek cok ama cok vatanperver var hicbiryere kacamicaksiniz korkuyorsunuz goruyoruz

Gece gece iyi güldüm hangi film bu

Sana cevap vermeye gerek yok zira nickin turk degil sen turk degilsin ve ugrastigin sevmedigin tek irk turk hadi yoluna. Soyunu sopunu ogren oyle gel

Asil size muhahaa zavalli troller. Daga binkac hafta once nickleriniz 4 bilemedin 5 mesajdi ne ara 2000 oldunuz dh yi kandirmaya calisiyosunuz profiller gizli amac gizli hey yavrum hey.
    Kendinizin dustugu durum vatan hainligidir kafirliktir merak etmeyin herkez giruyor:) akp trolleri kafirdir itibar etmeyiniz para icin satmicaklari sey yoktur

senin zeka yaşını gerçekten merak ediyorum.

Bu aktrollerin cevap verebildikleri noktada asla sizi cevapsiz birakmadiklari gibi. Eger siz hakliysaniz gerceklerin farkinda olan bilincli kisilerseniz bu sefer sizin formdaki itibarinizi zedeleyici hakaretler ve karalama taktikleri uyguluyorlar. Aktroller parali tetikcilerdir bu sayede para kazanir ulkenin gidisatinin cok vahim olmasi onlarin umrunda olmaz. Vatan sevgileri turk sevgileri yoktur
    Bu arada osmanliyi oy toplamak icin hedef aldilar. Nasilmi kendileri osmanliyi kullaninca antiakpcilerin osmanli imp ye hakaret ediceklerini biliyorlar. Bunu goren kararsiz kesim antiakpcilerden siddetle sogur ve o kisi akp ye oy verir bunu yapmayin sonucta osmanli imp bizim atalarimiz tarafindan kuruldu.
    Tabiki biliyoruz akp denen zerduslerin agzina yakismiyor ama simdilik yapacak bisey yok lafirlerin hadlerini bildirmenin binbir turlu yolu var
    Hirsizlik+kafirligi kullanin
    Peygamber efendimizin devletle alakali hirsizligi neye benzettigini yuzlerine vurun cekinmeyin bu aktrollerden
    Gercegi eninde sonunda hep birlikte gorucegiz.
    Su an biz yalniz basimiza goruyoruz sizde goruceksiniz akp icindeki catlak krisizi buyuyor
    Bu herifler akp ye guveniyor... Yalniz akp vekiller kendi aralarinda tayyipten gizli toplantilar yapiyor hicbiri birbirine guvenmiyor ayni gemide yol aldiklari icin sadece birbirlerine katlaniyorlar.
    Daha kendilerine guvenmeyen bu vekillere siz neden guveniyosunuz allah size ya akil vermemis yada ar damariniz catlamis yada satin alinmissinizdir.
    Tipki buradaki aktroller gibi

Bu arada bana ettigin hakareti geri iade etmiyorum bana zeka yasimi sormussun. Bir insanda zekasinin yasi olmasi icin once zeka olmali sizde olmayan seyin yasi olmicagindan bu hakareti iade etmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliosman2323 -- 27 Mart 2015; 10:01:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Orijinalden alıntı: ilhan032

Ak Parti %40'ı geçemezse sınırsız banlıyorum hesabı

Sen diyebiliyor musun ?

İmzandakine kalmadı dünya.

Abd elini çekse sırtınızdan yalansınız yalan yalan.

Aynı kamyonetten nerelere geldiniz.

Artık öyle doymaz haldesiniz ki ne arazi yetiyor size ne ihale.

Birbirinizinkilere göz dikmeye başladınız.

Her şey çok güzel ya.

Ak Parti %40'ı geçerse kendini sınırsız banlayacak mısın onu söyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan032 -- 27 Mart 2015; 10:06:08 >

• A Haber
    Trt 1
    Star gazetesi tutkunları çok belli oluyor .

• Akpnin alternatifi mhp ise bitmeyecek bu cile....

• Akp benimde oyumu kaybetti. Ama böyle bi CHP'nin başa gelmesini istemiyorum aynı şekilde MHP'nin de. Kime oy verelim o zaman biz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buckfush

quote:

Orijinalden alıntı: stxanger

AKP %48 yerine %98 alsın nolur ki

AKP'yi deli gibi savunanlar çıkıp da şu adamın hangi dediğine yalan diyebileceksiniz ? Ülkede yol yapılıyorsa metro yapılıyorsa merkez bankasını rezervi artıyorsa bunlar halktan alınanlarla yapılıyor halkın cebinden neler gidiyor hesapladın mı burda konuşuyorsun sen ? Devletin imkanlarını kullanarak halka bir lütuf olarak gösteremezsin.Eğer gösteriyorsan millet köleleştiriyorsun anlamına gelir.Yapacaksın lan tabi benden vergi alıyorsan doğuda millet kaçak elektrik kullanıyorsa seve seve ya da diğer türlü yapacaksın.Çıkıp devletin imkanlarıyla boru boru atmaya benzemiyor her şey ne paralar harcıyorlar sırf kendi keyifleri için şimdi boş boş konuşmayın.Ailenizden gördüğünüz saçma sapan şeyleri burda yansıtmayın.AKP'cilik oynamayın.

bu saygısızın aşağıladığı, hakaret ettiği kişiler hepimizin akrabası. Böyle saçma sapan konuşan, halktan kopuk elitist bir ukala olduğu için kendini zeki sanan adamların laflarını dinlemeyin. Söylediği şeyler doğru olsa dahi söyleyiş tarzı ve şahsın kendisi çok itici. (herhangi bir parti mensubu değilim, bu tartışma da umurumda değil)

Bazen gerçekler canımızı acıtır, ama gerçekler yine gerçek olmaya devam eder, dediğin gibi benimde akrabalarımdan var hükümete oy kullanan, ama bu adamın söylediklerinin doğru olmadığı manasına gelmiyor çok yazıkki. cumhuriyetin bizden beklediği fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesil yok artık, ve bu en tepeden en alttaki tek bireye kadar böyle, bağımsız bir halktan bağımsız bir Türkiye den söz etmek mümkün değil, bağımsızlığımız kağıt üzerindedir ...

• quote:

Orijinalden alıntı: sorguçadam

MHP eze eze gelecek görecem ben sizi o zaman

MHP eze eze gelecek? Hiç güleceğim yoktu. MHP %16'yı geçemez. Nereye geliyor eze eze?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız iktidar değişince hepsi kedi gibi olacak seçmeni dahil.

• quote:

Orijinalden alıntı: electro_g

quote:

Orijinalden alıntı: buckfush

quote:

Orijinalden alıntı: stxanger

AKP %48 yerine %98 alsın nolur ki

AKP'yi deli gibi savunanlar çıkıp da şu adamın hangi dediğine yalan diyebileceksiniz ? Ülkede yol yapılıyorsa metro yapılıyorsa merkez bankasını rezervi artıyorsa bunlar halktan alınanlarla yapılıyor halkın cebinden neler gidiyor hesapladın mı burda konuşuyorsun sen ? Devletin imkanlarını kullanarak halka bir lütuf olarak gösteremezsin.Eğer gösteriyorsan millet köleleştiriyorsun anlamına gelir.Yapacaksın lan tabi benden vergi alıyorsan doğuda millet kaçak elektrik kullanıyorsa seve seve ya da diğer türlü yapacaksın.Çıkıp devletin imkanlarıyla boru boru atmaya benzemiyor her şey ne paralar harcıyorlar sırf kendi keyifleri için şimdi boş boş konuşmayın.Ailenizden gördüğünüz saçma sapan şeyleri burda yansıtmayın.AKP'cilik oynamayın.

bu saygısızın aşağıladığı, hakaret ettiği kişiler hepimizin akrabası. Böyle saçma sapan konuşan, halktan kopuk elitist bir ukala olduğu için kendini zeki sanan adamların laflarını dinlemeyin. Söylediği şeyler doğru olsa dahi söyleyiş tarzı ve şahsın kendisi çok itici. (herhangi bir parti mensubu değilim, bu tartışma da umurumda değil)

Bazen gerçekler canımızı acıtır, ama gerçekler yine gerçek olmaya devam eder, dediğin gibi benimde akrabalarımdan var hükümete oy kullanan, ama bu adamın söylediklerinin doğru olmadığı manasına gelmiyor çok yazıkki. cumhuriyetin bizden beklediği fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesil yok artık, ve bu en tepeden en alttaki tek bireye kadar böyle, bağımsız bir halktan bağımsız bir Türkiye den söz etmek mümkün değil, bağımsızlığımız kağıt üzerindedir ...

Cevrenizdeki akp sevdalilarina bundan vaz gecmeleri icin akp ye asla hakaret etmeyin. Onlara akp nin neden muhalefet partilerini aşşaladigini sorun. Neden boyle bisey yapilsin neden biribirine hakaret rencide edici davranista bulunur ?
    Cunku itibarkazanmak ister eger bulundugu durum buna musait degilse ornegin hirsizsa katilse din somurucusuyse itibar kazanamaz . peki akp nasil kazandi tabiki diger partilere iftira atarak kendi disindaki herkezi hakir gorerek ananida al git diyerek...
    Cunku baska turlu itibar kazanamazlar alayi kansiz. Son noktayi hakaretle kapatinki etkili olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: kansavkaplan

Bdp barajı geçerse akp 277 altında kalıp tek başına iktidar olamayacak büyük ihtimalle
    Bdp barajı geçemezse de akp yine 310-320 civarı bir milletvekili sayısında kalacak ve bdp meclise giremediği için yeterli sayıya ulaşamayıp başkanlık sistemi de yalan olacak.
    Davutoğlu başkanlık sistemini ağzına almıyor çünkü gelirse kendisinin zaten az olan vasfı tamamen bitecek.
    Rte de başkanlık sistemi deyip duruyor ve parti ile arasında mesafe açmaya başladı.

Kendi kendilerini bitirecekler Allah nasip kısmet ederse :)

burda yanılıyorsun davudoğlunun başbakanlık gibi bir hedefi yokki başkanlık olacak diye gücensin.

bence olay AKPyi kurup bu sene aday olamayacak 40-50 kişide bitiyorbunların bir diretmesi var gibi geliyor.
    Yoksa davutoğlu dünden razı başkanlığa kendi yine dışişleri bakanı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: bioASZ

hileden kazanıyor bu oyları zaten akp seçim günü trafoya kedi kaçmıştı allah allah yav tüh seçim günü allah allah şu yerlere göklere sığdıramadığınız akp 2 çuval kömüre muhtaç etti halkı utanın

Ben hile olduğuna inanmıyorum.(türkiye geneli %0,5 bile değil)(yerelde olabilir çünkü baişkan adayları mafya ise aşiretse çevresi geniş kodamansa bunu yaparlar)
    geçen seçim çevredekiler hep AKP dedi bu seçim hepsi döndü demek ki hile yok.
    sadece millet sandığa gidince kararını değiştiriyor o kadar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sorguçadam

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Diyalog

AKP: 51.3
    CHP: 22.7
    MHP: 12.3
    HDP: 8.4
    DİĞER: 5.3

A&G araştırma şirketi tarafından bugün açıklanan en son anket fırından yeni çıktı sıcak sıcak

Bu tamamen yalan duzmecedir.
    Eger sonuclar biyle cikarsa turk halki secimlerde hile oldugunu dusunup herkez sokaga dokulucek ve akp nin tum iktidari yikilicak. Akp meclisten alel acele gecirdigi ic guvenlik paketi kozunu nefret ettigi turk halkinin uzerinde denicek bu halki susturup dindirecegine dahada ofkelendirip buyuk boyutlu kurt akp yanlilari ve parti binalarinda katliamlarin siddetini artiricak ulke tam bir kaos ortami yasanicak. Bu kez olmicak akp bu kez degil cunku halki size kiskirticak orgutlicek cok ama cok vatanperver var hicbiryere kacamicaksiniz korkuyorsunuz goruyoruz

kesinlikle böyle bir sonuç çıkmaz olaki çıktı diyelim.
    Hiç bir şey olmaz.

herkes suspus olur
    aha yazdım buraya.

Halkin ne derce ofkelendiginden haberin yok tabi. Ulan korkak bellediniz turk milletini . turk milletinin en buyuk eksikligi onu temsil eden irkini koruyan dusunen milletini dusunen bir lidere sahip olmamasidir. Turk irkcisi birlider icin kan dokmeyi goze alicak milyonlarca sessiz adam var sen hic merak etme. Simdi akp liler ataturke hakaret ediyorlarya duzen degissin ben hepsine sorucam bakalim ayni tutumu delikanlica sergiLiceklermi

ırkçılık yok.Biz Atatürk milliyetçisiyiz.
    Atatürke hakaret edenden nefret ederim.
    Ama Atatürkü araştırmış okumuş sorgulamış biri olarak diyorum o da bir insan o da hata yapabilir.
    Irkçılığa türkiyede prim verirsen Almayada katledilen türkler için susman lazım.
    Çin katledilen Uygur Türkü şehitlerinin kemiklerini sızlatırsın.

Irkçılık değil milliyetçilik türkiyede yüksektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhan032

Ak Parti %40'ı geçemezse sınırsız banlıyorum hesabı

Sen diyebiliyor musun ?

40 mı
    diyebiliyorsan 45 de ben zaten şuan için 40-45 arası bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Orijinalden alıntı: Sinanhakan

mantıklı birşey olsa onaylıcaktımda,bu saçma konuşmaya müthiş bir başlık olmuş :) insanları aşağılamaktan başka birşey yapmıyor..örneğin karadeniz sahil yolu yapılmasında bi sakınca görmuyorum,adama göre bu bi suç salaklık..böyle insanlar aşağılanalarak birşeyler savunulmaz bunu bi öğrenemediniz :)

Adam karadenizli zaten. O coğrafyayı iyi biliyor.

Ben de doğma büyüme karadenizliyim.

Yapılıp çöken yoldan bahsediyor.

Yaptıkları tünellerin bile işçiliği ortada. Tünel girişi ve çıkışı istinat duvarları bariz öylesine yapılmış.

Ver yandaşa ihaleyi gitsin hesabı.

Amerikan aşığı bir hükumet ve onun yandaşları.

Amerikan askerlerine ettiği dua kadar Türk ordusuna dua etmiş mi acaba?

Lufthansa'nın düşen uçağı ile ilgili Fransız liderler olayı duyar duymaz açıklama yaptılar.

O uçakta ölenler arasında Türkler de vardı. Bizimkiler kaç saat sonra açıklama yaptılar.

Türk'üm diyemeyen Türk ülkesinin hükumeti işte.

Türkiye'lidirler ama Türk'üm diyemezler.

Bu sofracık sizin efendiler!

Siz de yaptıklarınızın değil algınızın arkasına sığınırsınız.

Erdoğan 2 yıl ABD de bunun üzerine eğitim aldı sonuçta.

Amerika ne zaman işine yaracağını anladı o zaman kabul etti beyaz saraya.

Kasımpaşa'dan beyaz saraya kadar uzanan bir hikaye.

Ne kadar mükemmel değil mi ama.

Hakaret hak edende güzeldir.

Yalnız uçaktaki türktü ama Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı değildi sanırım.
    Her ikisi çok farklı şeyler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mult!_61

neden bu tip konuları forumda hiç bir etkisi olmayan kişiler açıyor merak ediyorum :)

47 nin altına düşeceğinide sanmıyorum. 47 49 bandında olacaktır.

Aldım nickini 7 haziran gecesi alıntılayacağım seni buralarda ol.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.