Şimdi Ara

AKP Çok Fena Düşüyor.. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.562
Cevap
66
Favori
518.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1406 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mantıklı birşey olsa onaylıcaktımda,bu saçma konuşmaya müthiş bir başlık olmuş :) insanları aşağılamaktan başka birşey yapmıyor..örneğin karadeniz sahil yolu yapılmasında bi sakınca görmuyorum,adama göre bu bi suç salaklık..böyle insanlar aşağılanalarak birşeyler savunulmaz bunu bi öğrenemediniz :)
  • Ak Parti %40'ı geçemezse sınırsız banlıyorum hesabı

Sen diyebiliyor musun ?
  • Milli ittifak gelirse akp çok büyük yara alıcak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim çevremde de herkes olduğu yerde. Yani önceki seçimde kim neye verdiyse o partiye oy verecek. Çevrmin yüzde 70 i sol çevreden oluşuyor ve hiç biri HDP ye oy vermeyeceklerini söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliosman2323

quote:

Orijinalden alıntı: Diyalog

AKP: 51.3
    CHP: 22.7
    MHP: 12.3
    HDP: 8.4
    DİĞER: 5.3

A&G araştırma şirketi tarafından bugün açıklanan en son anket fırından yeni çıktı sıcak sıcak

Bu tamamen yalan duzmecedir.
    Eger sonuclar biyle cikarsa turk halki secimlerde hile oldugunu dusunup herkez sokaga dokulucek ve akp nin tum iktidari yikilicak. Akp meclisten alel acele gecirdigi ic guvenlik paketi kozunu nefret ettigi turk halkinin uzerinde denicek bu halki susturup dindirecegine dahada ofkelendirip buyuk boyutlu kurt akp yanlilari ve parti binalarinda katliamlarin siddetini artiricak ulke tam bir kaos ortami yasanicak. Bu kez olmicak akp bu kez degil cunku halki size kiskirticak orgutlicek cok ama cok vatanperver var hicbiryere kacamicaksiniz korkuyorsunuz goruyoruz

daha önce AMATEM'de yattınmı sen ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: memeti

quote:

Orijinalden alıntı: hnzl

Mis gibi 4 sene merkez bankasında milyarlar var ye ye bitmez ohh. Başlasın mhpli krizli yıllar

Rüya görmeyin Ak parti %47, chp %24, mhp %13, hdp %9

siyasi fikrimiz bağdaşmasada yazdıklarına malesef katılıyorum...

hemde her harfıne

Malesef bende
  • quote:

quote:

quote:

A&G araştırma şirketi tarafından bugün açıklanan en son anket fırından yeni çıktı sıcak sıcak

Eger sonuclar biyle cikarsa turk halki secimlerde hile oldugunu dusunup herkez sokaga dokulucek ve akp nin tum iktidari yikilicak. Akp meclisten alel acele gecirdigi ic guvenlik paketi kozunu nefret ettigi turk halkinin uzerinde denicek bu halki susturup dindirecegine dahada ofkelendirip buyuk boyutlu kurt akp yanlilari ve parti binalarinda katliamlarin siddetini artiricak ulke tam bir kaos ortami yasanicak. Bu kez olmicak akp bu kez degil cunku halki size kiskirticak orgutlicek cok ama cok vatanperver var hicbiryere kacamicaksiniz korkuyorsunuz goruyoruz

daha önce AMATEM'de yattınmı sen ?

Sen beni tehditmi ediyosun korkak herif???
    Turk halki sunu bilmeli
    Aptallikla beyinsizlik arasinda cok buyuk fark vardir...
    Aptal insan buyuk ihtimlle hata yapar ancak basina gelicek bir hadiseden oturu hatasini anlayip dogru yolu izleyebilir.
    Ancak beyinsiz bir insan kesinlikle hata yapar ve basina ne gelirse gelsin o hatadan donmez kaderine razi olur.
    Ben turk halkinin ne cok zeki olduguna inaniyorum nede beyinsiz olduguna.
    Sonucta halk basina gelicekleri ve gelenleri farketti mhp chp oylari artti zaten akp gezi olaylari sayesinde kararsiz kalan buyuk bir oy toplulugunu kendi tarafina cekti simdi ise o kisiler hala kararsiz ve akp kendi icinde kendine bile guvenmiyoken kuyu kaziyoken halk neden akp ye guvensin. Yaptiklari hata gosterdiki akp turk dusmani bir partidir kapatilmalidir 8 hazirandan sonra giruscez. Bakalim su anda bizim akp ile ilgili yaptigimiz muhalefeti siz secimlerden sonra sansurluyebilicekmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinanhakan

mantıklı birşey olsa onaylıcaktımda,bu saçma konuşmaya müthiş bir başlık olmuş :) insanları aşağılamaktan başka birşey yapmıyor..örneğin karadeniz sahil yolu yapılmasında bi sakınca görmuyorum,adama göre bu bi suç salaklık..böyle insanlar aşağılanalarak birşeyler savunulmaz bunu bi öğrenemediniz :)

Adam karadenizli zaten. O coğrafyayı iyi biliyor.

Ben de doğma büyüme karadenizliyim.

Yapılıp çöken yoldan bahsediyor.

Yaptıkları tünellerin bile işçiliği ortada. Tünel girişi ve çıkışı istinat duvarları bariz öylesine yapılmış.

Ver yandaşa ihaleyi gitsin hesabı.

Amerikan aşığı bir hükumet ve onun yandaşları.

Amerikan askerlerine ettiği dua kadar Türk ordusuna dua etmiş mi acaba?

Lufthansa'nın düşen uçağı ile ilgili Fransız liderler olayı duyar duymaz açıklama yaptılar.

O uçakta ölenler arasında Türkler de vardı. Bizimkiler kaç saat sonra açıklama yaptılar.

Türk'üm diyemeyen Türk ülkesinin hükumeti işte.

Türkiye'lidirler ama Türk'üm diyemezler.

Bu sofracık sizin efendiler!

Siz de yaptıklarınızın değil algınızın arkasına sığınırsınız.

Erdoğan 2 yıl ABD de bunun üzerine eğitim aldı sonuçta.

Amerika ne zaman işine yaracağını anladı o zaman kabul etti beyaz saraya.

Kasımpaşa'dan beyaz saraya kadar uzanan bir hikaye.

Ne kadar mükemmel değil mi ama.

Hakaret hak edende güzeldir.

• Kimse meraklanmasın o parsel parsel satılan arazilerde ve daha bir sürü kamu malında tüyü bitmemiş yetimin hakkı vardı. Bunların hesabı sorulacak, Hak Tealanın adaleti yavaş işler ama ince öğütür. Bu arada şuna hala şaşıyorum: aynı partideki adamlar birbirlerinin yolsuzluklarını ortaya koyuyor, Nihat Gencin tabir ettiği gibi böceklerde hala AKP diyorlar. Adam ne güzel söylüyor: bunlardan tabi ki oy alır. Gitsin de bir aydından, yazardan, haberdar milletten oy alsında görelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhan032

Ak Parti %40'ı geçemezse sınırsız banlıyorum hesabı

Sen diyebiliyor musun ?

İmzandakine kalmadı dünya.

Abd elini çekse sırtınızdan yalansınız yalan yalan.

Aynı kamyonetten nerelere geldiniz.

Artık öyle doymaz haldesiniz ki ne arazi yetiyor size ne ihale.

Birbirinizinkilere göz dikmeye başladınız.

Her şey çok güzel ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chiron2007

Benim çevremde de herkes olduğu yerde. Yani önceki seçimde kim neye verdiyse o partiye oy verecek. Çevrmin yüzde 70 i sol çevreden oluşuyor ve hiç biri HDP ye oy vermeyeceklerini söyledi.

HDP yi parti gibi oy verebilecek konuma getirenlere yazık. Gezi parkında meydana çıkıp çevreciyiz, demokratiz ayağıyla ağaç logosuyla kurdular partiyi şimdi oy verilir mi diye düşünüyorsunuz. Adamlar 30.000 tane vatan evladını şehit eden örgütün siyasi kanadı. Ne oyundan bahsediyorsunuz siz. Bin tane oyum olsun birini Hdpye vermem !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzGüR-LüK -- 27 Mart 2015; 2:17:31 >
  • quote:

quote:

Gece gece iyi güldüm hangi film bu

• CuteRobot kullanıcısına yanıt
    aynen böyle düşünüyorum.bence böyle çıkmazsa bir hile var demektir
  • %10 barajı kalksa akp nin bitişi demektir.

• Sen secimi falan boşver 3. Dünya savaşı cikdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla her sezon akp ye oy vermiş birisi olarak bu sene bi halt alamazlar benden, keza benim çevremdede birçok akraba ve arkadaşlarım akp den vazgeçmiş durumdalar. Akp belki gene seçimleri kazanacaktır ama bir gerçek var ki ciddi anlamda oy kaybı yaşayacağını düşünüyorum.

Senin çevrene göre mi bla bla bla diye atlayacak sazanlar hiç yanaşmasınlar bassınlar eksiyi geçsinler.
  • Oy kaybı olur ama iktidar değişmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: stxanger

AKP %48 yerine %98 alsın nolur ki

AKP'yi deli gibi savunanlar çıkıp da şu adamın hangi dediğine yalan diyebileceksiniz ? Ülkede yol yapılıyorsa metro yapılıyorsa merkez bankasını rezervi artıyorsa bunlar halktan alınanlarla yapılıyor halkın cebinden neler gidiyor hesapladın mı burda konuşuyorsun sen ? Devletin imkanlarını kullanarak halka bir lütuf olarak gösteremezsin.Eğer gösteriyorsan millet köleleştiriyorsun anlamına gelir.Yapacaksın lan tabi benden vergi alıyorsan doğuda millet kaçak elektrik kullanıyorsa seve seve ya da diğer türlü yapacaksın.Çıkıp devletin imkanlarıyla boru boru atmaya benzemiyor her şey ne paralar harcıyorlar sırf kendi keyifleri için şimdi boş boş konuşmayın.Ailenizden gördüğünüz saçma sapan şeyleri burda yansıtmayın.AKP'cilik oynamayın.

bu saygısızın aşağıladığı, hakaret ettiği kişiler hepimizin akrabası. Böyle saçma sapan konuşan, halktan kopuk elitist bir ukala olduğu için kendini zeki sanan adamların laflarını dinlemeyin. Söylediği şeyler doğru olsa dahi söyleyiş tarzı ve şahsın kendisi çok itici. (herhangi bir parti mensubu değilim, bu tartışma da umurumda değil)

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.