Binbaşı
27 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Öncesinde sabah telefonumun ekranı kırıldı, sonra yeni aldığım gözlüğün camı çıktı. Tamam olur böyle şeyler diyip para çekmek için atmye gittim gördüğüm şeyle şok oldum. Kredi kartı hesapta ki bütün parayı çekmiş ( asgari tutarını ödemiştim neden böyle oldu bilmiyorum ). Cepte 5 kuruş yok. Neyse gideyim bi sigara felan alayım dedim 5 paket sigara aldım kartla geçicem şifreyi hatalı girdim kart iptal oldu. neyse onuda başka kartla hallettim. ( kartı sadece aigara için kullanıyorum ). Ulan baktım böyle olmayacak yurda gidip yemek yiyim dedim hooop ulaşım için kullanılan balkartta param bitmiş ulan noluyor lan dedim mecburen 8 km yürümek zorunda kaldım bu yağmurlu havada. Yurda geldim yemek yok. Sigara yakayım dedim çakmak yok artık kafayı yemek üzereydim. Neyse çakmak işini hallettik sonra yemek sipariş edeyim dedim kart iptal olduğu için edemedim. Diğer kartta internet üzerinden alışverişe kapalı. Babamdan para istedim en erken çarşamba yollarım dedi. Şimdi napcan ben diyip sigara yiyorum.
Beyler elimde 2 gb var. Ben bu parayı büyütmek istiyorum. Nasıl yaparım ? Nasıl değerlendirmeliyim ? Ne alıp satayım mesela ?

Şimdiden teşekkürler.

-
Edit: Günlük 20-30m kazansam yeterli.
finallerde de düzeltemem bunları. 9 dersten kalmış olcam. daha ilk yılımda böyle olursam 4 sene benim olur 8 sene. çan eğrisi var okulda ama oda kurtarmıycak beni. allah kahretsin beni ya ne hallere düştüm
Cerablus batısında ki Kalliye köyünde 2 tankımızı ATGM atışlarıyla imha ettiğini duyurdu.

< Resime gitmek için tıklayın >
Buzlupınar operasyonu: ATAK helikopterlerinin bombaladığı alanda 8 PKK'lı öldü. 4'ü yaralı, 2'si sağ ele geçti.

Kaynak:

https://mobile.twitter.com/KirpiveKobra/status/770740211806502912
Beyler Balıkesir'de guzel bi yurt bulamadım. Ya 4-5 kişilik odalar yada cemaat yurtları vardı. Bende çok olumsuz yorumlar okuduğum okul yurduna gittim. Hapishane diyen bile olmuştu okula ama cennet gibi yer çıktı lan. Tek kişilik odayı içinde banyosu ile birlikte 3600 liraya tuttum. Buzdolabı bile var lan. Diğer arkadaşlarıma sordum yurdu kaca tuttunuz diye 5 kişilik odaya ayda 600 tl veren bile var. Ulen şans yüzüme ilk defa güldü. Ben de sizlerle paylaşmak istedim.
beyler önkaydı yaptım. harç ücretini yatırmak için bankaya gittim ama öğrenci bulunamadı diyor ? harçlar kayıt olunurken mi yatırılcak yoksa daha ileriki bi tarihte mi ?
Balıkesir Üniversitesini kazanmış olanlar bu konu altında toplanıyoruz. Whatsapp grubu kurulacaktır.
2.500 tl lik bir bütçe ile Lol,Cs go,Chivalry mediewal warfare gibi oyunları güzel bir fps de oynayabileceğim bilgisayarlar nelerdir önceki bilgisayarım casper c700 dü ekran kartı çok dandikti oyunlardan dolayı bozuldu aynı mağduriyeti yaşamak istemiyorum hangi bilgisayarları tavsiye edersiniz beni böyle sağlam 2-3 sene götürebiliecek ?

Simdiden Teşekkürler. Iyi forumlar.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.053
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 56.530 (Bu ay: 1.025)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.296 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.