Şimdi Ara

AKP Çok Fena Düşüyor.. (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.562
Cevap
66
Favori
518.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1406 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, skandal bir yazıya imza attı. Yilmaz Özdil, 'Hâlâ bu AKP'ye oy veren emeklilere, değil ikramiye, maaş bile vermemek lazım' dedi.

İnadına Ak Parti'yeoy veriyorum
  • Muhalefet partileri zaten kabullenmiş muhalefette kalmayı. İktidar olmak gibi bir dertleri de yok zaten.
    Tartışmaya gerek yok daha fazla..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akp gezi olaylarinda halki kandirarak bayagi oy topladi. Kararsiz kesim oyunu akp den yana kullandi. Ayni durumu yasamamak icin hangi sartta olursa olsun osmanli imp hakkinda asla alehte soylemde bulunmayinki oylar akp ye kaymasin akp sizi tahrik edip kararsizlara gezicilerin nefretini yedinden kazandirma gayretindeler pirim vermeyin

• MHP'yi %20'lere hasret, CHP'yi iktidara hasret, BDP'yi barajı aşmaya hasret bırakan Ak Parti'ye oy veriyorum

AKP Çok Fena Düşüyor..

Bu arada, benim de çevremdeki BDP'liler bayağı bir partiden soğumuş, PKK zorlaması olmasa ciddi derecede oy kaybı olur

CHP'liler sandalyeye dahi oy verir.
    MHP'liler "Erdoğan'a küfreden, aşırı ırkçı, katliamcı" herkese oy verir.
    HDP'liler "Erdoğan'a küfreden, aşırı ırkçı, katliamcı" herkese oy verir.

Ak Partililer yapılan icraata ve yapılacak icraatlara oy verir. Ak Parti dışındakileri kandırmak çok kolay Erdoğan'a küfret, oylar senindir

• AKP %46
    CHP %26
    MHP %15
    HDP %7-8
    Diğer %5-6
  • Bu zihniyet yüzünden inadına Ak Parti'ye oy veriyorum :http://www.yenisafak.com.tr/video-galeri/onur-akin-1-mayisi-hacca-benzetti/2011048
  • SSK'yı batırdı, kasetle partinin başına geçti ve %35'ten söz ediyor. Kim mi?

AKP Çok Fena Düşüyor..

Neyse, sözünde durmayacağını çok iyi biliyoruz. CHP'liler zaten sözünde durmayan adamı seviyor Eğer sevmezse, Ak Parti'yi de sevmek zorunda değil, diğer solcu partilere, örneğin Anadolu Partisine oy verebilirler. Ama Kılıçdaroğlu gibi çarkçı liderleri çok sevdikleri için K.Kılıçdaroğlu'ndan vazgeçemezler

• quote:

Orijinalden alıntı: stxanger

dediğin şey sana doğru gelebilir ama devlet vatandaşına iyi bakma zorunda gerisi hikaye

:) Maalesef sistem bu şekilde kurulmamış.

Diyelim sen çok idealist, ülkesini seven, donanımlı, zeki birisin. Ve ülkene hizmet etmek istiyorsun. Seçimlere girmen için öncelikle herhangi bir partiden aday adayı olman gerekiyor. Partisine göre değişen 1000 TL ile 5000 TL arası bir ücret kafadan yatırıyorsun. Adaylığın kesinleşmeden reklam, tanıtım, broşür faaliyetlerin başlıyor. Adaylığın kesinleştiğinde seçim bürosu, seçim aracı, davetler, yemekler, ilanlar, seçim gezileri, konvoylar, tele-marketing, el broşürleri, kitapçıklar, TV ve radyo reklamları vs. vs. masrafları yapıyorsun.

Her milletvekili adayı yaklaşık 30.000 TL - 500.000 bin TL arası masraf yapıyor.

Ülkemizde bu masrafı yapabilen kişi sayısı nüfusun yüzde kaçıdır? Bu masrafı yapıp da idealist, hizmet edecek, vatandaşı düşünecek olan kişiler yüzde kaçtır?

Politika'nın yunanca kelime anlamı Poly: birde fazla, çok. Tika: Yalan, iftira, asılsız anlamına gelir. Yani asıl yaptıkları halkı manipüle edip halktan maksimum verim almaktır.

Televizyonda izlediklerimiz sadece bizim görmemize izin verilenler. Ama asıl politikacıların gündemleri, bildikleri, yaptıkları çok çok farklı.

• Benim çevrede de daha önce akp ye oy verenlerin çoğu bu seçimde mhp ve Pamukoğlu'na veririz diyorlar, tabii geçen zamanda ne olur bilinmez.

• Her secim oncesinde boyle konular acilir. Ama hic düsüs falan olmaz

• ne yazık ki akp iktidarı 8 yılın ardından sapıtmaya başladı.En son CB seçimlerinde tayyip e verdim şuan pişman olmuş durumdayım.Akp resmen milleti aptal yerine koymaya başladı.Gizli kapılar ardında yapmamaları gereken şeyleri yapıyorlar.Arınç-gökçek kavgası buna delil.8 yıl çok iyi yönettiler ama son 4 yıl çok kötüydü.Aynı devam ederse hızlı çıktıları zirveden yine hızlı düşecekler. Bu seçimde en iyisi oy vermemek veya hdp ye oy vermek.
  • Bu çok açık bir gerçek

kurulduğu günden beri oyumu verdim referandum neye evet dediğimi bilmeden evet dedim

cb seçiminde oyumu verdim belediye seçiminde verdim

ama bu sefer vermiyorum
  • Valla köyde kahvemiz var insanlarla muhabbet etme fırsatım oluyor her masaya otururum Sakaryalıyım tahmin edeceğiniz gibi %90ı AKP yanlısı cahil insanlarımız aslında çoğu iyi insanlar ama maalesef araştırmayan okumayan insanlar nereye veriyorsun dediğimde ampul gördüğüm zaman basarım diyen insanlar ve en önemlisi Atatürk gibi kimliği tanımayan insanlar sadece dedikleri şu :) Ülkemizi kurtarmış iştee savaşmış ama türbanı kuranı yasaklamış başka bir şey bildikleri yok hepsi 60ından sonra ölüm korkusu yaklaşınca namaza başlayan insanlar çok sevdiğim bir insan var o köyde 75 yaşlarında aşırı solcu mesela Atatürk'ü,İsmet İnönü yü öyle güzel tarafsız bir şekilde anlatırdı ki bana bende zamanla bu tarafta yol aldım ailem akrabalarım hepsi AKP yanlısı ve vazgeçiremiyorum sülalemdeki belkide tek CHP liyim sizin gibi kıvırmıcamda yok KK varken vermem ayağı yapmam diğer partiler kim ki görüşleri ne ki aldıkları oy ne ki onlara vereyim :) Bu ülkede ya AKP lisinizdir ya CHPli ben gerisini oy ziyanlığı olarak görüyorum ve saçma buluyorum hele hele AKP yi kötüleyip hiç partim yok diyenlere daha bir ayarım partin yoksa buralarda siyasette konuşma bir zahmet..

• umutlanmayın bence. en fazla yüzde 42 ye düşer oy oranı. ben de umutlanmıştım yerel seçimlerde ama neyse.
  • ben oyunu MHP ye atacağım fakat AKP yine yüksek oy alır, milliyetçi hareketi %20lere taşırsak çok iyi olacak
    bide şunu demek istiyorum AKP giderse ki bu seçimde imkansız da, ne bekliyorsunuz asgari ücret 2 bin, vergiler düşecek, Avrupai bi yaşam tarzı mı, bunlara inanmak hayalcilik olur, bizim öyle bi ekonomimiz yok

ayrıca hdp barajı geçmezse kötü günler görürüz, memleket için hayırlısı olsun, emekliye iki ikramiye gibi söylemlerle iktidar olabileceğini sanan ana muhalefet de ne yükselir ne azalır aynı seviyede kalır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabrizo -- 27 Mart 2015; 15:52:03 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seçimden sonraki ilk sabah konuyu hortlatın sonra aynaya bakıp renginizi söyleyin...
  • Şu memlekette siyaset i ülke için onur için gurur için yapan yok varsa yoksa ideoloji istediğini yaptırma rant hırsızlık bu CHP sindede böyle AKP sindede 12 sene AKP. Gönülden oy verdim
    Şu an kesinlik le AKP ye vermeyeceğim Kürt değilim ama hdp barajı aşşın diye verebilirim
    AKP çok böbürlenmeye başladı yaptıkları kadar yapmadıkları ödedikleri kadar çaldıkları olan bir parti bunlarla halen yürümesi hoş değil
    Melih oğlunu vekil yapma peşinde utanmaz herif
    Memlekete bir faydası olmayan tipler hepsi
    Sırf Tayyip Erdoğan vardiye oy atanlar benim gibi bu seçim çok ve tepki emin olun büyük olacak
    Kesinlikle oy düşecek sna ne derece olur bunu zaman gösterecek

CHP MHP tam bir rezalet bunların kendilerine faydası yokken. Memlekete iğne faydası olmaz

Bilmiyorum

• Ya birakin su 3-5 mesajli trolleri isleri gucleri trolluk bir kismida dusuncelerini kebdi hesaplarindan yazamayan zavalli .alintilayip kiymetlendirmeyin sunlari bloklayin gecin

• Dusecegi%5 en fazla.. ben bu aarinc kavgalarinin filan hep kasitli kurmaca oldugunu dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan642001

7 Haziran Gecesi Seni Burada Bekliyor Olacağım...

zevkle ama ben seni misafir edeceğim.
    Nickini aldım sakın başka yere randevu verme alıntılayacağım seni
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.