Şimdi Ara

AKK kalkıyor KOTA geri geliyor. Faturalarınızı kontrol edin. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.439
Cevap
15
Favori
134.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
292 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu an için açıklanan bilgilerden yola çıkarak mevcut taahhüdü olan abonelerin aylık internet kullanımlarını gözden geçirip bir plan yapması lazım bence. büyük ihtimal aralıkta duyurulacak paket fiyatlarında artış olacak ve büyük ihtimal ek paketlerinde fiyatları insanları sınırsız/kotasız/akn'siz paketleri almaya itebilir. bu nedenle mevcut taahhütlü aboneler şu an kullandıkları akn'lerde artış yapıp kendilerini ek paket kullanmaya gerek duymayacak şekilde ayarlayabilir. taahhüt bitimlerinde de aynı hız ve kotaları benzer fiyatlarla kullanmaya devam edebilirler bir ihtimal. tabi bunun için ttnet'in taahhüdü biten aboneye 'vefa' vs adı atında indirimli devam teklifi sunması lazım.
    keşke BTK bu işe bir an evvel el atsada bu kadar uğraşmasak, yapılan her yeni şey eskisini aratmasa.
  • bu oluyorki akk kalkmamış sadece ad değiştirmiş burası türkiye....madde in banana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

d smart'ı aradım. kadın herhangi bir açıklama yok dedi. nasıl geçireceklerine karar veremediler herhalde hala.
    online işlemlerden baktınız mı peki hocam?
  • Baktım bir değişiklik yok müşteri hizmetleri de bi açıklama yok şuan dedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BTK ya toplu şikayet yazalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Baktım bir değişiklik yok müşteri hizmetleri de bi açıklama yok şuan dedi
    hocam sitesinde de bazı değişimler var. Sabah baktığım benim tarifemin bulunduğu sayfa uçmuş Benimkine en cok benzeyen ise 64 lira olmus
    https://www.ds-merkez.com.tr/d-smartnet-tarifeleri/sinirsiz-internet-kampanyasi

Bir de dsmart hoşgeldin paketleri var orası alev alev. 80den aşağı internet yok

• Şu andaki paketim: Tivibu + FİBERNET LİMİTSİZ (24Mbps'ye kdr) 75GB AKN - 77.75 TL

Telekom'un bana önerdiği yeni paketler:

FİBERNET LİMİTSİZ (24Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 111.99 TL | Hız : 24 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (35 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 117 TL | Hız : 35 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (50 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 122 TL | Hız : 50 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 126 TL | Hız : 24 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (35 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 131 TL | Hız : 35 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (100 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 132 TL | Hız : 100 Mbps'ye kadar| Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (50 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 136 TL | Hız : 50 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 136 TL | Hız : 24 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (35 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 138 TL | Hız : 35 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (50 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 141 TL | Hız : 50 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (100 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 151 TL | Hız : 100 Mbps'ye kadar| Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 167 TL | Hız : 24 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (35 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 172 TL | Hız : 35 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (50 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 177 TL | Hız : 50 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (100 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 187 TL | Hız : 100 Mbps'ye kadar| Kota : Limitsiz
    FİBERNET FULLİMİTSİZ (24 Mbps'e kdr)| Paket Fiyatı : 245 TL | Hız : 24 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET FULLİMİTSİZ (35 Mbps'e kdr)| Paket Fiyatı : 295 TL | Hız : 35 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET FULLİMİTSİZ (50 Mbps'e kdr)| Paket Fiyatı : 375 TL | Hız : 50 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET FULLİMİTSİZ (100 Mbps'e kd)| Paket Fiyatı : 525 TL | Hız : 100 Mbps'ye kadar| Kota : Limitsiz

Fulllimitsiz diye geçenler kota vs olmayan paketler. Hangi standart ev kullanıcısı alır ki bunlardan birini?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Günal -- 7 Kasım 2018; 13:16:22 >

• Merhaba arkadaşlar birşey soracağım..

Türk Telekom bugün Sözleşme bitti Hipernet 24 Mbps 100 gb 79 TL
    Hangi Geçerim ? tavsiye eder mısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Sercio -- 7 Kasım 2018; 13:19:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Günal

Şu andaki paketim: Tivibu + FİBERNET LİMİTSİZ (24Mbps'ye kdr) 75GB AKN - 77.75 TL

Telekom'un bana önerdiği yeni paketler:

FİBERNET LİMİTSİZ (24Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 111.99 TL | Hız : 24 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (35 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 117 TL | Hız : 35 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (50 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 122 TL | Hız : 50 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 126 TL | Hız : 24 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (35 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 131 TL | Hız : 35 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (100 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 132 TL | Hız : 100 Mbps'ye kadar| Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (50 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 136 TL | Hız : 50 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 136 TL | Hız : 24 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (35 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 138 TL | Hız : 35 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (50 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 141 TL | Hız : 50 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (100 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 151 TL | Hız : 100 Mbps'ye kadar| Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 167 TL | Hız : 24 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (35 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 172 TL | Hız : 35 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (50 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 177 TL | Hız : 50 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET LİMİTSİZ (100 Mbps'ye kdr) | Paket Fiyatı : 187 TL | Hız : 100 Mbps'ye kadar| Kota : Limitsiz
    FİBERNET FULLİMİTSİZ (24 Mbps'e kdr)| Paket Fiyatı : 245 TL | Hız : 24 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET FULLİMİTSİZ (35 Mbps'e kdr)| Paket Fiyatı : 295 TL | Hız : 35 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET FULLİMİTSİZ (50 Mbps'e kdr)| Paket Fiyatı : 375 TL | Hız : 50 Mbps'ye kadar | Kota : Limitsiz
    FİBERNET FULLİMİTSİZ (100 Mbps'e kd)| Paket Fiyatı : 525 TL | Hız : 100 Mbps'ye kadar| Kota : Limitsiz

Fulllimitsiz diye geçenler kota vs olmayan paketler. Hangi standart ev kullanıcısı alır ki bunlardan birini?
    aknli daha iyiydik Devlet buna çözüm de bulacağını sanmıyorum

• Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    yok şuan kullandığım 16 sözde mbgs ye kadar da site vdsl 54 mbgs ye kadar alınabilir diyor 16 görmemiş hat nasıl 54 olur diyor ona inanamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 7 Kasım 2018; 14:4:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Sercio

Merhaba arkadaşlar birşey soracağım..

Türk Telekom bugün Sözleşme bitti Hipernet 24 Mbps 100 gb 79 TL
    Hangi Geçerim ? tavsiye eder mısın
    vodafone net öneririm

• Günal kullanıcısına yanıt
    Hocam bu fiyatlar gerçekten doğru mu? Nasıl böyle fark olabilir.

Superonline 25 mbit limitsiz kotasız fiber 89 tl
  • Netspeed tavsiyemdir taahhut yol sonuçda begenmezsen cikarsin ama sanirsam 6 ay kalirsan baglama ücreti yok ama 1-2 ay içerisinde cikarsan baglama ucreti 60 lira zorunlulugu var gayrt memnunum araştirin bu tür turktelekom turknet vodafone gibi yerlerden uzak durun gunahiniz boynuma..

• 1 ay kaldı gün sayıyorum. Bekle beni NetSpeed. Bu şark kurnazlarına diyecek söz yok
  • Ülkeye bak yasa çıkıyor her türlü boşluğu var ki şirketler kullanabilsin.
  • Vodafone ev internetin de hiç sorun yaşamadım ping hız stabil dalgalanma olmuyor

• Bende turkcell superonline ile devam edicem. Hiç sıkıntı yaşamadım belki ayda 1 kere falan kesinti oluyor. Herşeyi sınırsız kota yok akn yok 25mbit 89 tl bu tarifye geçeceğim.

Bildiğim firma hiç değilse
  • Netspeed geçin kurtulun 24 Megabit Full Limitsiz 62 TL dilerseniz 75 Megabit 200 GB AKN Paketi ise 65 TL her türlü kardasınız kısacası.

Telekomla kısacası uğraşmaya değmez şark kurnazı bunlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Martin

Netspeed geçin kurtulun 24 Megabit Full Limitsiz 62 TL dilerseniz 75 Megabit 200 GB AKN Paketi ise 65 TL her türlü kardasınız kısacası.

Telekomla kısacası uğraşmaya değmez şark kurnazı bunlar..
    Hocam şimdi netspeed fiyatlarına baktım.

50mbit 200gb akn 65 tl
    50mbit sınırsız akn 110 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: naturl

Hocam şimdi netspeed fiyatlarına baktım.

50mbit 200gb akn 65 tl
    50mbit sınırsız akn 110 tl

Alıntıları Göster
    https://www.netspeed.com.tr/vdsl-tarifeler/

VDSL Tarifelerinden bahsetmiştim hocam.

Fiber altyapı tarafı telekomun dokunulamaz politakası yüzünden fiyatlar biraz daha abartılı olabilir ama hala uygun.. Yeni sistemle birlikte Netspeed 50 Megabit 200 GB AKN paketini en kötü 24 megabit yerine 30 megabite düşürür.. Diğerinin fiyatı ise gene bir çok firmaya göre uygun..

En Önemlisi ise Netspeed müşteri hizmetleri tarafında görevini iyi yapmasıdır.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.