Şimdi Ara

Akıllı telefonlar için Windows 10'u inceledik (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
0
Favori
5.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu kadar sacma bir mobil isletim sistemi gormedim.yahu yeni gelen ozellikler zaten kalu beladan beri android ve ios'da var.android yada ios kullanan adam bunu neden kullansin?olmeye mahkum bir platform.

• wp kullananlar için büyük android ios kullanıcıları için hiçbir şey bu özellikler
  • erdi özüğa hareketlerin bana samimi gelmiyor.kendin olmalısın hafız.

yabancı yutubırları fazla izliyorsun sanırım.mkbhd nin video bitiş el hareketi nedir yaw.video çekimlerin zaten hep taklit.

tarkan ne diyordu: başkası olma kendin ol ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uçan tekme -- 16 Şubat 2015; 1:49:53 >
  • Siz 3 günde bir reset atmaya, 3 ayda bir ROM atmaya devam edin Telefon 3. yıl olacak neredeyse, hala kasmıyor. Ha kasıracak ne var diyenler gelir şimdi. Ana ekranda kocaman saat var, güncellenen haber uygulaması var, takvim var, Facebook var, kendi temam var, var da var. Dahasını isteyeni bilemem tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

Siz 3 günde bir reset atmaya, 3 ayda bir ROM atmaya devam edin Telefon 3. yıl olacak neredeyse, hala kasmıyor. Ha kasıracak ne var diyenler gelir şimdi. Ana ekranda kocaman saat var, güncellenen haber uygulaması var, takvim var, Facebook var, kendi temam var, var da var. Dahasını isteyeni bilemem tabi.

Nokia 3310 da hiç kasmazdı. Rom atmaya da gerek yoktu. İçi boştu ama
  • assasin34 A kullanıcısına yanıt
    Zaten piyasaya sonradan çıkan bir işletim sisteminin temel amacı, önce gelişmiş denen işletim sistemleri seviyesinde kullanıcı deneyimi sunabilmek olmalı. Tercih edilmek adına bunu sağladığında, farklı şeyler üzerine yoğunlaşmak daha kolay olacaktır.

Esas dikkat edilmesi gereken nokta da şu ki; windows 10 ile tanıtılan özellikler, ios için de oldukça yeni sayılır. Mesela interaktif bildirimler. Ayarlar için kısayollar da ios için pek eski değil ve windows 10'daki gibi kişiselleştirme ve çok seçenek sunmuyor.

Hatta windows'a göre eksik olduğu noktalar da var. Bunlardan bazıları;

-Dosya yöneticisi
    -Kişiselleştirilebilir ana ekran
    -Miracast (apple tv diye bi olay var da tüketici açısından miracastin sağladığı fayda çok daha büyük.)
    -Gelişmiş ayar yelpazesine sahip kamera arayüzü
    -Diğer Windows cihazlarla sunulan müthiş entegrasyon(neredeyse tamamımız Windows kullanıyoruz.
    Vs.. Liste uzar. Yani dilersen uzatırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku -- 16 Şubat 2015; 4:20:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih617

quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

Siz 3 günde bir reset atmaya, 3 ayda bir ROM atmaya devam edin Telefon 3. yıl olacak neredeyse, hala kasmıyor. Ha kasıracak ne var diyenler gelir şimdi. Ana ekranda kocaman saat var, güncellenen haber uygulaması var, takvim var, Facebook var, kendi temam var, var da var. Dahasını isteyeni bilemem tabi.

Nokia 3310 da hiç kasmazdı. Rom atmaya da gerek yoktu. İçi boştu ama

Laf söyledi balkabağı,
    Bir 3310 kadar olamıyor demek ki android telefonlar. Özellik var stabilite yok,wp hem özellik hem de stabilite sunuyor. Geriden geldiği için özelliklerin android ve ios'da daha önceden olması çok normal.

• Halihazırda diğer platformlar da olan temel özellikleri tamamlama çabaları güzel.İnşallah devamı gelir.

• lumia 920 kullanirken su ayarlar bolumu moral bozuyodu resmen.
    in assagi cik yukari hic bisi bulamiyodum duzenlemleri iyi olmus sonunda.
    kardesim rahat edicek :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Microsoft yine patlatmış bombayı.

• Bu ne ya herkes illalah etmiş bir tek ben mi memnunum ne

• Sistem en azından düzeyine gelmiş. İlk hali tarak görmemiş arap saçı gibiydi. Hele ayarlar bölümü okuman gerek 10 paragraflık bir makale gibiydi. Okuyarak ayarları yapabiliyordunuz. Sembol falan eklemişler de en azından bir şeye benzemiş.

• Daha çok gelişmesi gerek microsoft un eli bu konuda ağır malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: MinPayne

gayet iyi görünüyor ama 8.1 den geçişte can Alıcı boyutta Değişim yok gibi.. Tabi final sürümüne de bakmak Lazım.

Çok büyük değişimler canım milletin nutku tutuldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gidip bi heves zamanının amiral gemisi 920 aldık, donanımı 10 numara üstelik wp stabil dediler tabi stabil olur çalıştırmaya uygulama yok😡 şu an marketin durumu nasıl bilmiyorum bilmek de istemiyorum açıkçası 1300₺ verdiğim cihazı 15 gün sonra 800₺ ya zor satabildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

İki tane karo cilanlanmış o kadar. Banyo fayansi gibi arayüzü var zaten.

Yav hocam size zorla mı kullandırıyorlar banyo fayansı gibi menusu olan telefonu ?

• arkadaşlar bazı şeylere bir açıklık getirmek istiyorum her platformu kullanmış biri olarak şuan 1320 sahibiyim bunda en büyük etken şarjının iyi gitmesi neyse konumuza dönelim windows phone gerçekten çok yavaş yenilik getiren bir platform ve neden bu kadar yavaş geliyor hiç bir anlam veremiyorum, ve bazı kullanıcılar demişki hiç birşey yok falan filan evet haklılar çok birşey yok ama mesela benim için windows phone çok iyi bir seçim oldu neden diyecek olursanız ben telefonda oyun oynayan biri değilim oyuna ihtiyacım yok ekstra kullandıgım 10 15 tane uygulama var ve bunların hepside bu platformda mevcut ve telefonların ciddi manada fiyatları çok iyi ve her biri stabıl bunu söylememe gerek yok zaten, şimdi gidip bu seviye fiyatla android işletim sistemli bir telefon alsam bu deneyimi kesinlikle yaşayamam bu bir diğer taraftan apple yönelsem bir ip5s in fiyatı belli ve aynı işi yapıyor benim için arkadaşlar bu yüzden insanların neler kullandıklarına karışmak laf atmak hiç mantıklı değil ve gerek yok. son olarak inşallah windows platformu daha hızlı gelişir ve biraz daha göze hitap eder.

• Sistemin ana fikri bence en başta yanlıştı ve bana göre onlar da yanlışlarını anladılar ama tükürdüklerini yalamamakta direniyorlar. Bi ekranda karo şeklinde uygulama listesi, öbüründe ise liste şeklinde uygulama listesi. Ben bundan ne anladım şimdi. Sonradan çıkan bir işletim sisteminin çok büyük devrimler yapması gerekiyor ki kullanıcıları kendine çekebilsin. Mesela bi ubuntunun sistemi bile fikir olarak windows phonedan 10 kat daha yenilikçi. Her uygulamada veya ana ekranda soldan çıkan sadece simgeli uygulama menüsü, sağdan sürükleyerek bir önceki uygulamaya geçme veya sağdan ekranın sonuna kadar sürükleyerek açık uygulamaları gösterme, ana ekranın aslında bir bakıma tüm sayfa widgetlerden oluşması, bildirim ekranında her türlü çeşitlilik vs. Yani şimdi açıkçası windows phone böyle olsaydı ve arkasında da microsoft gibi bir dev olsaydı bence şu an ilerlediğinden 2,3 kat daha fazla ilerlemişti, hatta belki de diğerlerine rakip bile olmuştu. Ancak şu haliyle hiçbir zaman rakip olamayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MFN -- 16 Şubat 2015; 13:20:58 >

• İnsanlar farklı şeyleri kolay kolay kabullenemiyorlar. Windows Phone, Android'e yada IOS'a benzemediği sürece beğenilmeyecek, kimsenin beklentisini karşılamayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: pastadanadam

İnsanlar farklı şeyleri kolay kolay kabullenemiyorlar. Windows Phone, Android'e yada IOS'a benzemediği sürece beğenilmeyecek, kimsenin beklentisini karşılamayacak.

Yok hocam onunla ilgili olduğunu zannetmiyorum. Millet tutturmuş bir Apple-Samsung gidiyor. Eğer dediğiniz gibi olsaydı Xperia ve HTC serileri en çok satanlar olurdu ve Sony'nin mobil bölümden çekilme söylentileri ortaya çıkmazdı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.