Şimdi Ara

Akbank davet ile 3000 TL puan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.769
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İşine yarayan olursa diye paylaşıyorum akbank mobilinizi kontrol edebilirsiniz kampanyalar kısmında size özel bölümünde gördüm

Degerli Akbankli, size ozel Davet Et Kazan kampanyasiyla 15.000 TL'ye varan chip-para kazanma firsati.Kisa sureligine gecerli bu firsat icin davet kodunuzu alip Akbankli olmayan yakinlarinizla paylasabilirsiniz.Davet kodunuzla Akbankli olan yakininiz kredi karti ile toplam 20.000 TL ve uzeri harcama gerceklestirdiginde hem siz hem de yakininiz 3.000 TL chip-para kazanabilirsiniz.Son gun:31 Ocak Kodunuzu hemen almak icin: akbank.com/dek-mobil Detayli bilgi: akbank.com/davetet-kazan Ucretsiz SMS almak istemiyorsaniz 'smsistemiyorum' yazip 8885'e gonderebilirsiniz.Iyi gunler dileriz.Mersis:0015001526400497 B001

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel kampanyaymış fakat bence malesef çıkmadı

• SiNaPSiS kullanıcısına yanıt

bende de çıkmadı da TÜMÜ'ne tıkladığımda orada göründü. deneyin isterseniz.

• Çıksa da kimi Akbankli yapacağız aidat ücreti yok mu?
    Ayrıca Akbankli olan kişinin 20 bin TL alışveriş yapması gerek

• Bana çıkmış ama kimi davet edeceğiz

• Bende çıktı ama kredi kartı yok. Banka kartına yükler mi acaba 3.000 chip-para

• Benim hesapta da yok

• Akbank verdiği sözde durmuyor , şu an türkcell fatura ödeme talimatına geri ödeme kampanyası yüzünden mahkemelik olduk ...
    iadeyi vermediler tüketici hakem heyetine başvurdum sonucu bekliyorum ..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • eşime başvurdum anında kredi kartıda çıktı,birde kazanan Akbanklı programı var.ancak bende davet kodunu girmeme rağmen,benim kampanya sayfamda aktif gözükmüyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.