Şimdi Ara

AKARYAKIT FİYATLARIYLA İLGİLİ YORUMLAR BURAYA (293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.503
Cevap
39
Favori
401.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neye göre kime göre ekonomistsin...? Kendine bu ünvanı neye göre kondurdun anlat bir bakayım..? Üniversitede iktisat dersimi veriyorsun yada nedir nerde ekonomist olarak görev yapıyorsun..?

20 sene önce bende iktisat fakültesinden mezun oldum.. şimdi ekonmistmiyim...? :)

Dayanagım yokmuş da , Felaket tellallığı yapıyormuşum birde :)
    2 aya kadar benzin litresini 10 tl üzerinden almaya başlayınca Akkoyunlar bile acı acı melemeye başlayacak :)

Görünen köye kılavuza hacet yok denir ama bazılarını gözü boş muhalefet yapmak dışında bişey göremiyor işte...

etrol dolar üzerinden satılan bir emtia... Dünyada petrol fiyatları artarken üzerine doların fiyatıda TL üzerinde anormal şekilde değerlenmişken; mevcut hükümet bu mevzu enflasyonda patlama yaratmasın diye kendisi için su hayati değerli olan ötv vergisinden vazgeçip bu işi zorlanarak sübvanse ediyorken ve artık bu sübvanse olayıda son noktaya dayanmış, sürdürülebilirliği mümkün değilken; sen git bilmemne grafiği bul yazdıkların dayanaksız felaket tellalısın de.. :) işe bak ya , çocuğa anlatır gibi koskoca ekonomiste neler anlatıyoz :)))) hee ben polyanacılık yapıp iyimser yalandan toz pembe yorum yapınca herşey çok güzel olacak hemi..? :) A haber kanalı değil burası...!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zvzv -- 24 Ağustos 2018; 11:32:10 >

• Akaryakıttaki ÖTV kaldırılsın. KDV %8'e düşürülsün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnizca

Akaryakıttaki ÖTV kaldırılsın. KDV %8'e düşürülsün.
    En son Ötv ye 55 kuruş civarı zam yapıldı. Bu sıkıntıda yapmazlar
  • Class Oil İstanbul’da mazot şu an kaça satılıyor? 6,13 olarak gördüm ama pompada daha düşük oluyor sanıyorum?

• İstanbul'u bilmem ama Sakarya da 5.73

• Dün sabah benzin 2 kuruş daha zamlanmış. Opette ve shellde 6.90 dı

• istanbul anadolu yakası 6,90
  • arkadaşlar daha gelirmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akaryakıt istasyonları şimdi de çaktırmadan 1-2 kuruş zam yapmaya başladı ne iş?! Bi gizli zamlarımız eksikti o da oldu...
  • Valla ben aracı aldığımda mazot 4.20 di.5.75 de dirende ötv den indirdiler falan şimdi 6.35 tl.Arabayı aldığımda 75 tl ye samsundan ankaraya gidiliyordu.5.75 ken 100 tl şimdiyse 112 tl.Kısaca önceden 150 tl ye gidip gelirken.Şimdi 224 tl tutuyor.Allahtan araba multijet benzinli tüplü sürenleri düşünemiyorum

• 60 kuruş civarı zam geliyor beyler haberiniz olsun
  • elonardo kullanıcısına yanıt
    Hepsine mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    benzin 60
    motorin 55
  • quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

60 kuruş civarı zam geliyor beyler haberiniz olsun
    pompaya yansımayacak doğru dürüst bilgi ver
  • Doya doya gezme işleri bitti.Öncede 100 tl doldur dediöi yarı depoyu geçerdi.Şimdi anca yarıya geliyor

• 15 kuruş daha artmış önceki gün fark ettim. Bayiler kafalarına göre fiyat artırmaya başladı, nasıl bir iş bu
  • Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası Başkanı Fesih Aktaş, akaryakıtta devletin Özel Tüketim Vergisi ( ÖTV) feragatinin 3,6 milyar liraya ulaştığını söyledi. Aktaş "(Akaryakıtta fiyat artışının pompaya yansıtılmaması) Devletin fedakarlıkta bulunduğu ÖTV miktarı yaklaşık 3 milyar 583 milyon liraya ulaştı. Bu miktar devletin gücünü temsil eden rakamdır" dedi.

Bu tip haberler ortaya çıkmaya başladığına göre yakında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulentcandan -- 7 Eylül 2018; 13:29:30 >
  • Bugün itibariyle akaryakıt fiyatları üzerinde feragat edilen tahmini toplam ÖTV tutarı 4.1 milyar TL. - EPGIS

• Akaryakıt fiyatlarından alınmayan ÖTV tutarı, daha önce gözardı edilen kural ihlallerine ceza kesilmek suretiyle telafi edilecek.
  • Kara kara ötv indiriminin biteceği günü bekliyorum. İnşallah öyle bir gün olmaz. Bir zam dalgası daha alırız tüm ürünlere.
  • 
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.