Yüzbaşı
25 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar,

Superonline Fiber'e üye olup cayma bedeli korkusu yaşamadan istediğiniz paketi 2 ay sonunda seçebileceğiniz fiberiniz hazır.

Yaklaşık 2. taahhütümün sonuna gelirken 25 mbit sınırsız 99 tl/ay olan ve 2 ay taahhüdü kalmış paketimi isteyene devredebilirim.

300 küsür lira cayma bedeli bulunmaktadır. Yeni abonelere bunu daha yüksek olarak uyguluyorlar diye biliyorum.

Uzun süreli bir taahhüde girmeden kullanmak istiyorsanız en uygun fırsatı bulmuş olabilirsiniz.

Şu anda hat donuk durumdadır. Taahhüt açıldığı andan itibaren 2 ay sonra sona erecektir. Daha önce kablonet üyelik devretmiştim eğer bununla ilgilenen olursa ek bir bedel istemeden devredeceğim. Yoksa taahhüt süresine kadar kullanıp kapattıracağım.

İyi günler dilerim.
Devredilmiştir. Teşekkürler.
Merhaba Arkadaşlar,

Crow, DSC ya da Paradox marka alarm sistemleriyle ilgileniyorum.

İlgilendiğim konfigürasyon aşağı yukarı şu şekildedir. Bununla ilgili montaj dahil en iyi fiyatı alabileceğim Anadolu yakasında bir yer tavsiye ederseniz sevinirim. Bu firmanın forumu kullanması halinde daha memnun olurum tabi. Yanlarına fiyatlarını yazabilirsiniz.

Crow marka olarak düşünürsek:

Runner 4/8 + Big LCD Keypad (Alarm durumunda alarm merkezi dışında bana da telefonla haber verebilecek değil mi?)
Kablolu Manyetik (Kapı için 1 adet)
Darbe Sensörü 1 adet(Kullanayım mı emin değilim her kapı çalmada alarm çalmasından endişe ediyorum)
MR-100 Geniş Açı Dedektör (kompakt yapısı var)
Uzaktan Kumanda x1 (Runner 4/8 ile çalıştığının teyidi lazım. Alarm durumunu üstünde gösteren kumanda olursa daha iyi olur)
Uzaktan açma kapama modülü (DTMF) (Yanlış alarm durumunda gerekiyorsa eve bağlanıp alarmı kapatabilmeliyim)
Akü (panel ve keypad için)
Siren BS1 (Bu dışa gelecek ama içeri de bir siren koymak mümkün mü?)
+ Kablolama ve montaj .
Opsiyonel:
TCP/IP Modül (İnternetten alarmın durumunu görebilmek ve alarm durumunda telefon dışında mail de alabilmek istiyorum)

Teklifleriniz DSC ve paradox da olabilir ama lütfen marka model belirtmeyi unutmayınız. Parantez içindeki sorulara cevap da alabilirsem sevinirim.
Arkadaşlar,

Motordan gelen homurtu sesi sonucu trigger kayışı ve alternatör kayışı değişimini yaptırdım. Bu normal bir durum mudur? 60 bin km de değiştirilmesi önerilen bir parçanın zarar görmesi nasıl mümkün olur? Servisin bana sorduğu arabayı vurdunuz mu oldu. Daha yeni araç aküsü ne zaman bitecek de vurduracağım diye cevapladım? Yine de sesten kurtulmak ve daha büyük problem yaşamamak için bu parçaları değiştirttim. 650 tl tuttu.

Sizce Genel Müdürlüğe bu konuda yazı yazmalı mıyım? Araç çok az kullanılıyor ve çok itinalı bir şekilde kullanılıyor. 120'yi geçmedi daha desem yeridir. Yavaş ve temkinli kullanılır vs.

Ne diyorsunuz bu duruma?
Sim karttan STK Menüsü nasıl silinir? ya da iphone un STK kısmını okumaması sağlanır? Bilen var mı?
Hakkında
Meslek: İnşaat Mühendisi
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Toyota
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
Xbox
TV
Sony
Klima
Mitsubishi
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
Apple
Notebook
Asus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 807
İkinci El Bölümü Mesajları: 117
Konularının görüntülenme sayısı: 13.147 (Bu ay: 95)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 75 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.