Şimdi Ara

Akali ne durumda ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Akali ne durumda sizce ?

• Op değil ama güçlü
  • Onun yerine katarina al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değiştikten sonra uzun süre deneme fırsatım olmamıştı , 2 gündür oynuyorum . İlk izlenim olarak yeni pasifi çok hoşuma gitti . Eskiden Voyboy'un yaptığı tank buildle oynayınca daha iyi verim alınıyor gibi . Sustaini azımsanmayacak kadar fazla . Artık doğru pozisyonlarda tekle çık yapılabiliyor .

• Dengeli , hatta biraz zayıf .

Early gücü aşşağılara çekildi , eskisine göre daha defansif bi yapıda vur-kaç mantığı var bekleyip doğru zamanlarda hamle yapma tarzına döndü akali .

• Akaliyi fazla oynayan biri olarak gayet dengeli popülaritesi yüksek olan bütün şampiyonların antisi (zed, yasuo, Vayne,). Latede de sanırım en güçlü süikastçi.

• Lane sıkıntı gunatesi buildi yapti Çinli cekik arkadaşım topta yapisiyor bırakmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zayıf. Bence şu an da iyi durumda değil. Özellikle midde düşünmek bile istemiyorum. Yardımsız oynaması olanaksız. 6. seviye olayım da keserim diyorsun ama o zamana kadar çok kötü ezilebilirsin. Dolayısıyla 6 dan sonra kesmeye hasarın yetmiyor. Birde rakibim benim kulemin altına kadar ittiği halde baskına gelmeyen ormancılar sağ olsun hero gözüme iyice zayıf gelmeye başladı. Oyun ortası ve sonunda biraz daha farklı olabilir tabii. Zaten topta oynanması her zaman daha mantıklı gelmiştir bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tinus -- 20 Mart 2017; 0:57:4 >
  • Midde kanser olabilirsiniz ama topta melee bir champa karşı güçlü gördüm bazılarına tabi. Yasuo ve rivende zorlanmadım diğerlerini bilmiyorum

• Oyun yapma kapasitesi çok fazla. İgnite yada bitkinlik ile adamı kaçırmıyorsunuz.

Hextech, Lich ile çok sağlam hasarı oluyor. Mordekaiser banlarsam firstpick bile alınabilir. Diana biraz zorladı. Orianna karşısında çaresiz kaldım.

Sustain çok fazla. Karşıda Zed varsa, dokuma zırh + pot ile çıkıp ilk olarak Zhonya çekilebilir.
    Laneden çıkmayacaksanız Akali almayın.

Bence gayet güçlü.
  • Güçlü çar sustaini çok fazla, ikinci pasif + q markı = bum

• quote:

Orijinalden alıntı: BEYLER :(

Oyun yapma kapasitesi çok fazla. İgnite yada bitkinlik ile adamı kaçırmıyorsunuz.

Hextech, Lich ile çok sağlam hasarı oluyor. Mordekaiser banlarsam firstpick bile alınabilir. Diana biraz zorladı. Orianna karşısında çaresiz kaldım.

Sustain çok fazla. Karşıda Zed varsa, dokuma zırh + pot ile çıkıp ilk olarak Zhonya çekilebilir.
    Laneden çıkmayacaksanız Akali almayın.

Bence gayet güçlü.

Jayce oynayin akali karisinda ucarken balyoz halindeyken e atin isinlaniyor xdxd

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılıyorum. Q-R-E ve R-E yaptıktan sonra. 3. Ultiyi kullandığın anda basic ataktan başka yetenek kullanamıorsun.
  • Aramda sunfire, botrk veya hextech, iceborn veya 3force, sprite visage ile tekleyip kacabiliyor. Ama normalde nasil bilmiyorum.

• Cevaplar için teşekkürler. Açıp oynamaya başladım. İkinci oyunumda penta attım, çok güçlü geldi bana. Mid olarak oynadım sadece. Topta zorlanır gibi hissediyorum, oyun başı güçsüz biraz. Akali oynayan bir yayıncı var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

Güçlü çar sustaini çok fazla, ikinci pasif + q markı = bum

Taktik maktik yok, press R, press R, press R!
  • BEYLER :( kullanıcısına yanıt
    Q cd 3 sn e Cd 3 sn ulti 3 stack artı kill aldıkça artıyor bence sen akali ile atacak bişey bulamıyorsan oyunu bırak, oyundaki Cd süresi en az olan suikastçi birde w gibi müthiş bi kite yeteneği var

• BomBidiBom kullanıcısına yanıt
    Enerjinin yetmediğinden bahsetmiştim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.