E
@Endoplazmik Retikulum 
konu açıcı
En az 100 Konu Açtı
müdavim
En az 1.000 Mesaj Yazdı
vefalı
En az 50 Mention'ı Yanıtladı
yarbay
"yarbay": Geleneksel rütbe sistemi koşulları geçerlidir.
Diğer rütbeleri gör

Yarbay
18 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 0)
Fırsat Ekle
Hakkında
Forum İmzası:
Lover's Grief ..
Öyle bir hayat yaşıyorum ki, cenneti de gördüm cehennemi de öyle bir aşk yaşadım ki tutkuyu da gördüm, pes etmeyi de. Bazıları seyrederken hayatı en önden, kendime bir sahne buldum oynadım. Öyle bir rol vermişler ki, okudum okudum anlamadım. Kendi kendime konuştum bazen evimde, hem kızdım hem güldüm halime, sonra dedimki "söz ver kendine" denizleri seviyorsan, dalgaları da seveceksin, sevilmek istiyorsan, önce sevmeyi bileceksin, uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin. Öyle bir hayat yaşadım ki, son yolculukları erken tanıdım öyle çok değerliymişki zaman, hep acele etmem bundan, anladım...
Friedrich Nietzsche
Hakkımda:

...O sahneyi çok iyi somutladım.Bir mitinge gider gibi gideceğim meydana.Asılma günü gelip çatınca o sevdiğim giysilerimi giyeceğim; postallarımı,parkamı.. Beyaz ölüm gömleği giydirmek isteyecekler,giymeyeceğim.Traş falan da olmayacağım ..Önce gidip orada oturacak bir sigara yakacağım sonra demli güzel bir çay içeceğim.He bak Rodrigo'nun o ünlü gitar konçertosunu dinlemek isterim orda. Sanırım asılacak bir insanın son isteğini geri çevirmezler. Sonra urganı kendim geçireceğim boynuma. Ve dönüp orda asılmamı seyredenlere " Burda ölen,yalnızca bedenimdir diyeceğim.Ama düşüncemi öldüremeyeceksiniz,düşüncem yaşayacak !.. "

Deniz Gezmiş ...
Kirk Hammett ...

Kirk Lee Hammett, (18 Kasım 1962) Thrash metal gruplarından Metallica'nın gitaristidir. Joe Satriani'nin en ünlü öğrencilerinden biri olan Hammett El Sobrante, Kaliforniya, ABD doğumludur, fakat Filipin kökenlidir..Kirk Hammett Rolling Stone dergisinin "Gelmiş Geçmiş En İyi 100 Gitarist" listesinde 11. sırada yer almıştır. Diğer bir araştırmada ise James Hetfield ile birlikte gelmiş geçmiş en iyi 100 gitarist listesinde Tony lommi nin ardından 2. sıradadır.Vücudundaki dövmelerden en dikkat çekeni tam göbeğinin üzerindeki "Made in SF 11-18-62" dir. Doğum tarihini simgeler. Hammett, grubun en sakin ve sorun çıkarmayan üyesi olarak dikkat çeker ...
39FD9AAF7E0C43C39ABDD8CD50DAC267.jpg
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Bilgisayar
test
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.320
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 14.162 (Bu ay: 374)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 82 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.