Yüzbaşı
18 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Öyle olmaz füze atın

Herkesin sinir olduğu genelde çok alakasız şampiyonlar tarafından kullanılan bir tank rünü ki tanklar genelde bunu değil hortlağın pençesi alıyor tamamen kaldırılması bence en hayırlısı olacaktır.
Çok doğru bi söz, et yediğim halde ete saygı gösterme kanaatinde olduğum için haftada birkaç porsiyon tüketirim en fazla , süt ürünleri de tüketirim aynı zamanda. Bütün kan değerlerim iyi lakin b12 vitamininim oldukça düşük (anlayanlar varsa 142) et yeyin, kimseye bakmayın veganlık doğal değildir veganların da b12 takviyesi alması gereklidir çünkü sadece hayvansal gıdalarda vardır, zaten o takviyelerde gökten inmiyor yine hayvansal ürünlerden yapılıyor. Etle ve tereyağ ile kalın efendim.
Arldşalr şu çıkan şeyi nasıl geri süngere yapıştırabilirim


l
Görürsünüz şuraya yazıyorum yaklaşan ekonomik kriz yüzünden Türkiye yatırım yapan tek oyun şirketi(başka varsa bilmiyorum) buralardan gidecek.
Bir tek ben bayılıyorum herhalde artık Botta adc zorlaması yok istediğini oynayabiliyorsun. Ama krit itemları gerçekten çok pahallı ayrıca eskisi gibi de burst vuramıyor nişancılar. Neyse ben halimden memnunum
O kadar mutluyum ki bir anda ne olduğunu anlamadan ekranın gri olmasından sıkılmıştım
arkdaşlar günüzmüde spor salonları rabet oldukça fazla, insanlar kolay yoldan daha çok verim almak için bunları tercih ediyorlar. peki sizce ne kadar doğru? Toz haline gelmiş bir protein gerçekten yararlı olabilir mi? eminim burda kullanlar çoktur da hadi hayırlısı
Arldşalr LeBlanc e si gerçek görüş vermesi gerekiyor bu yetenek açıklamasında da yazıyor fakat adamlar yama notlarımdan r-e yapınca gerçek görüş veriyordu özür dileriz hemen kaldırıyoruz diyerek resmen dalga geçmişler, süikastçi güncellemesindrn sonra zincir halinde olan yetenekler(karma w, Morgana r, LeBlanc e) zincir rakibini tuttuğunda gerçek görüş veriyordu, ama LeBlanc tekrar eski haline döndükten sonra sadece öyle bir zincir gözüküyor. Bu konu reddit te panolar da na panolar da dahi açıldı ama riot takmıyor, düzelmesi gerektiğini düşünüyorum.
Özlicem seni 1.5 sn Lb
Hakkında
Konum: Donanimhaber.com
Meslek: http://www.donanimhaber.com
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Mesaj Sayısı: 395
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 624
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 67.246 (Bu ay: 79)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 230 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.