Şimdi Ara

AirTies Wireless Adaptör Windows 10'da çalışmıyor!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
30.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıkta dediğim gibi windows 10'da Airties wireless adaptörü çalışmıyor. Ağ Bağlantılarına girdiğimde bilgisayar airtiesi görüyor ama çalıştırmıyor. Benimkininin modeli Airties Air 2410.

-Modeli 2315 olan bir arkadaş şikayet sitesinde şöyle demiş:

Airties 2315 USB Wireless Adaptör aygıtı içinhttp://airties.com/support/dcenter/ sitesinden windows 10 için driver indirdim ve yükledim ancak işletim sistemi aygıtı tanımamaktadır. Windows 10'a uyumlu bir driver veya mevcut driver'i windows 10'a nasıl uygulanabileceği konusunda yardımlarınızı talep ederim.

-Airtiesin cevabı şöyle:

Değerli Müşterimiz,

Öncelikle AirTies ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Air 2315 Kablosuz Usb adaptör ürünümüzün Windows 10 işletim sistemi desteği mevcut değildir. Uyumlu olması için mevcut driver üzerinde yapılabilinecek bir değişiklik işlemi de ne yazık ki bulunmamaktadır.

Bilginize

Saygılarımızla

https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/3428396/airties-2315-usb-wireless-adaptor-windows-10-icin-kurulum-saglanamamaktadir

Şimdi ben napayım şimdilik w7'ye geri döndüm. Uygun driver sizce çıkarmı? Çünkü linke tıklarsanız aynı soruya airties bi mesaj daha atmış w10 uyumluluk konusunda bir çalışma olmadığını söylemişler.

• Maalesef hocam bende de airties 2315 var aynı sebepten windows 8.1e geri dönmek zorunda kaldım windows 10 için hiçbir hazırlık yapmamışlar driverin 1 sene sonra çıkması muhtemel 2016ya kadar bekleyemem derseniz mevcut wifi adaptörünüzü çöpe atın ve destekleyen baska bir marka / ürün bakın . Zaten alalı daha 6 ay olmadan bağlantı zayıfladı böyle giderse garantiye göndereceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorun bende de vardı. ASUS USB N14 wireless adaptör kullanıyorum. Windows 10 a geçince donatılarda cihaz gözükmesine ve güncel sürücüler yüklü olmasına rağmen airties modemimi görmüyordu.
    Modemin Airties ise AIRTOUCH butonuna 10 saniye bas ve wireless ışıklarının söndüğünü gör daha sonra 10 saniye daha AIRTOUCH butonuna bas ve bekle. Wireless lambaları yandığında usb adaptöründe interneti bulacaktır.
  • Bidaha w10 yüklediğimde dediğinizi deneyeceğim
  • Bende aynı sorunu yaşadım ama aygıt yöneticisinden cihazın üzerine sağ tık,özellikler yapıp sürücü güncelle dedikten sonra sürücüleri bilgisayarımda arayı seç ve bilgisayarımda aygıtı seçmeme izin ver diyerek disk var seçiyorsun orada cd sürücüsündeki windows 7 driverını kurarak windows 10 da çalıştırabiliyorsun.64 bit ya da 32 bit windows hangisi ise onu seçmen gerekiyor.

menülerin türkçelerini yanlış çevirmiş olabilirim ben ingilizce windows 10 kullanıyorum çünkü :)
  • Bende 2410 var ve inf yükleyerek sorunsuz çalışıyor.

AirTies Wireless Adaptör Windows 10'da çalışmıyor!!
  • aeshara A kullanıcısına yanıt
    Aynen dediginizi yaparak halletmistim sorunu yinede teşekkürler

• açmayın-bağıran-karı kullanıcısına yanıt
    Kardeş Lütfen yardım et bende şuanda Windows 8.1 var ve Windows 10 yükseltcem
    elimdede Airties 2315 Kablosuz adapter var Windows 8.1'de dirver yükleyince sorunsuz çalışıyo
    anacak Windows 10 geçince çalışırmı çalışırsa adımları kademe kademe anlatırmısın LÜTFEN
  • srcnknselek S kullanıcısına yanıt
    kardeş Windows 10'da çalışıyormu bende Airties 2315 var Windows 10 'da çalırmı bide ınf nasıl yüklüycez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlu2001

Kardeş Lütfen yardım et bende şuanda Windows 8.1 var ve Windows 10 yükseltcem
    elimdede Airties 2315 Kablosuz adapter var Windows 8.1'de dirver yükleyince sorunsuz çalışıyo
    anacak Windows 10 geçince çalışırmı çalışırsa adımları kademe kademe anlatırmısın LÜTFEN

Yükseltme yaptığında W10 tüm driverları 8.1den direk yüklüyor zaten. Olmadı inf dosyasıyla çözülür. Baktın hiç olmuyo 8.1e veri kaybetmeden dönebiliyosun.
    Peki.Eğer Windows8.1 dönersem performansda sıkıntı olurmu şuanda 8.1
    BENDE 2315 Var inf yükleyerek düzelirmi
  • kardeşim özelden mail adresini at wireless adaptörün kurulumunu anlatan dosyayı atim. biraz farklı windows 10 da
  • Mutlu2001 M kullanıcısına yanıt
    Kardeş ben yükledim bugun Windows10'unu ve wifi sıkıntısız çalışıyor
    elimdeki ürün ise
    AİRTİES WİRELLES ADAPTER 2315
  • srcnknselek S kullanıcısına yanıt
    Kardeş ben windows10'unu kurdum wifide sıkıntı yok ama pcde arada sırada donmalar oluyor ne yapmalıyımmm
  • Bilemiyorum kardesim donmaların bircok sebebi olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: srcnknselek

Bilemiyorum kardesim donmaların bircok sebebi olabilir.

tmm beyler windows 10 da Airties wirelles adapter sıkıntısız çalışıyo windows 10 kurdum direk kendisi yaptı wifiyi :)
  • Arkadaşlar kaç kere denediysem olmamıştı. Buradaki inf ile windows 7 driver ı yükle önerisini denedim ve çalıştı. Teşekkürler.
  • Arkadaşlar merhaba.
    Bende airties wav140 var. Ne denediysem olmuyor.Bir öneriniz var mi acaba.
    Win10 kullanıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş device manager dan yani aygıt yöneticisi sanırım. Oradan USB Wireless LAN'ı seç, sağ tıkla, özelliklerden sürücüyü güncelleye tıkla, açılan pencereden, (daha önceden airties ın sitesinden indirdiğin air 2315 olan zip'li dosyayı bir yere aç ve içinde driver klasöründeki) Win7Driver Air 2315 olanı seç. x64 se sistemin x64 olanı değilse diğerini seç Kurulum tamamdır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.