Şimdi Ara

AirTies modem resetleme aracı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
28.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

belki lazım olur

• AirTies modemim yok, lakin güzel bir katki oldugu icin tesekkuler.
  • Aynı modem den var ama Rpid hesabımda var.. emeğine saol.
  • Bende uyduruk bir modem var, reset için illa ki modem kablosunu takıp çıkarmam gerekiyor, nete otomatik bağlanmayıp illa numara çevirmem gerekiyor.

Bunun için de bir araç olsa iyi olacak. :D
    Arkadaşın airties modemi var ona bir söyleyeyim işine yaraycaktır.
  • 192.168.2.1 dem sonra giriş şifresiz hızlı kurulum sonraki sayfa sonraki sayfa enson hepsini kayd etmeden sayfayı kapatın en sağlamı bu hepsi hepsi 3 dk sürüyor ve yeni indirmeyi rahatlıkla yapabiliyorsunuz
  • Bu konudan pek anladığım söylenemez o yüzden söyleyeceklerim biraz saçma olabilir. Ben wireless bağlı olduğum modeme bu işlemleri yaptırabilirmiyim?
  • quote:

Bu konudan pek anladığım söylenemez o yüzden söyleyeceklerim biraz saçma olabilir. Ben wireless bağlı olduğum modeme bu işlemleri yaptırabilirmiyim?

Modem arayüzüne (http://192.168.2.1/) erişebildiğin bir bilgisayardan bu program ile modeme reset atabilirsin.
  • ben airties modemlerini pek sevmedim tercihim d-link ve usr den yana bu verdiğin araç mutlaka birçok kişinin işine yarar adamlar modem yapıyorlar reset tuşu yok (resetten kastım küçük hafıza reset tuşu değil power reset)
  • Program çok işime yaradı. Komşunun modemine evimde oturduğum yerden reset atmak çok güzelmiş.
    Paylaşım için teşekkürler.
  • Komşun bu durumdan hoşnuttur umarım :) Eğer değilse modem arayüzüne şifre koyup seni engelleyebilir ;)

quote:

Orjinalden alıntı: ilhan_28

Program çok işime yaradı. Komşunun modemine evimde oturduğum yerden reset atmak çok güzelmiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Skeleton

Komşun bu durumdan hoşnuttur umarım :) Eğer değilse modem arayüzüne şifre koyup seni engelleyebilir ;)

quote:

Orjinalden alıntı: ilhan_28

Program çok işime yaradı. Komşunun modemine evimde oturduğum yerden reset atmak çok güzelmiş.

Durum kontrol altında. Zaten şifreyi bir o bir de ben biliyorum, umarım yeterince anlatabilmişimdir.

• Ben de Airties RT 205 var.http://192.168.2.1 kullanarak modem arayüzündeki menüden Araçlar 'ı açıp sonra da Yeniden Başlat diyerek yerimden kalkmadan resetliyorum. Bu program da bunu yapıyor sanırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erh_tun

Ben de Airties RT 205 var.http://192.168.2.1 kullanarak modem arayüzündeki menüden Araçlar 'ı açıp sonra da Yeniden Başlat diyerek yerimden kalkmadan resetliyorum. Bu program da bunu yapıyor sanırım.

Aynen.
  • @Skeleton

Ben RT 101 modemimde denedim işe yaramadı..Acaba bu modele uygun bir komut satırı uygulaması da yapabilir misiniz? Tşkler şimdiden..
  • Benzer bir exe dosyası buldum kendim denedim işe yaradı .. Bütün airties, philips ve speedcom marka modemlerde işe yarıyormuş.. Ben sadece airties rt 101 için denedim sonuç olumlu..

Not: virus taramasından geçirmedim dosya temiz olmayabilir bilginize..

http://rapidshare.com/files/82402131/res1_airties_philips_speedecom_.rar
  • Bende Kendime Zoom Modem İçin Yapmıstım hala kullanmaktayımm rapid için ( Lancelot bilir onada vermistim dosyayı )

isteyenler yazsın upload ederim... Herzaman Calisacak Sorunsuz bir yontemdir...

bide bu yontemi her modeme uygulamak mumkundur ... (yapmak 5 dakikanizi alır..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AL[e]N -- 21 Şubat 2008; 12:32:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: AL[e]N

Bende Kendime Zoom Modem İçin Yapmıstım hala kullanmaktayımm rapid için ( Lancelot bilir onada vermistim dosyayı )

isteyenler yazsın upload ederim... Herzaman Calisacak Sorunsuz bir yontemdir...

bilirimde, örnek dosya olarak saklamak disinda bir isime yaramiyor. (örnek icin tesekkurler AL[e]N) zyksel den devam.
  • sen biliyorum lancelot film ve oyun hic indirmiyorsun...

ben dizi.film. cok indirdigim için aksam acik birakiyorumm..(sanki premium hesap varmıs gibi download ediyorum )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AL[e]N -- 21 Şubat 2008; 12:37:24 >
  • AL[e]N

program icinde tesekkuler.
    film/dizi indirmesekte zykselim icin senin vesilenle bir reset araci yaptik (iyi oluyor, arada gerekiyor) (sadece benim zyksel modeli ve sifresi icin calisacagindan ve kullanacak kisi ne yapmasi gerektigini bilmesi gerektiginden genel dagitima uygun degil), geriye bi tek bu programla entegrasyon kaldi, ama dedigin gibi indirme isleri ile ugrasmadigimdan o da oyle yarim kaldi. Zaten simdi azureus ve emule acik.

genel kullanimda modem reset icin mouse-klavye ile otomatik islem yapan programlari oneririm. adlarini hatirlamiyorum.

genel dagitim icin html kodlari konusunda bilgi sahibi olmak gerekiyor, o da bende yok.
  • Allah tuttuğunu altın etsin anam ağladı böyle bişi bulana kadar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.