Şimdi Ara

AirTies Air 5760 | 1600 Mbps | 11ac WiFi | ADSL/VDSL/Fiber Modem (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.133
Cevap
26
Favori
113.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tr-an©e

quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

hem modemi aktif olarak kullanan hemde torrenti kullanıp sorunsuz kullanan var mı ?

1-2 arkadaş torrenti kullandıgım zaman modemde yavaşlık oluyor. internet problemleri oluşuyor demişti. bu olay dogru mu ? yoksa hiçbir problem çıkartmiyor mu ?

hocam torrent açıksa tabi ki yavaşlar internet, modeme özgü değil bu. torrent tüm interneti sömürüyordur. kullanan kişiler torrente hız sınırı koyarsa rahat kullanırsınız. atıyorum 16mbit internet var, iki kişi torrente 600-700kb sınır koyarsa, 3. bir kişi rahat kullanır.

hocam onu söylemiyorum. tabiki torrenten bişey indirince internet yavaşliyordur.

benım duydugum modem de kasma, agirlaşma gibi sıkıntılar ?

• ayarlardan sadece 11n yada 11ac yayın yapacak sekılde ayarlayın

o zaman hızı sabıt olacaktır.
  • Turknet vdsl için air 5760 mı asus n17u mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harock -- 6 Ağustos 2017; 13:37:9 >
  • harock kullanıcısına yanıt
    Kardeşim 2 gün bekle siparişim geliyor tüm kardeşlerimi aydınlatıcam (5760 geliyor benimde turknet)
  • harock kullanıcısına yanıt
    Bende n14u vardı bozuldu kısa sürede, sonra yerine 5760 aldım. N17u araştırmıştım o dönemde, n14u nun daha kararlı bir modeliydi ancak, 5760 bana daha avantajlı geldi. Yanılmıyorsam 5ghz yoktu o modemde, birde müşteri hizmetleri beni delirtmişti, o yüzden elemiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecik09

Kardeşim 2 gün bekle siparişim geliyor tüm kardeşlerimi aydınlatıcam (5760 geliyor benimde turknet)

Modeminiz geldiyse deneyimlerinizi bizlerle paylaşabilirmisiniz?
  • Turknet'e geçtiğim için VDSL2 modem ihtiyacım vardı sıfır satın aldım ve bayağıdır kullanıyorum bu modemi gayet iyi.
  • kapayıp açtıktan sonra kaç saniyede geliyor internet
  • onca zaman kullan sonra cihaz sapıtsın iyi mi?
    Pek kurcalamam cihazımı hep açıktır. 2TB HDD bağlı cihaza BTT işini görüyor, diye düşünüyordum. Bu akşama kadar. Ne HDDye ulaşabiliyorum ne BTT istemci arayüzüne. Normal kablosuz bir modemden farkı kalmadı artık.
    Varsa bilen bi el atsın bu BTT arayüzüne daha farklı daha nasıl ulaşabilirim.
    Burdan Airties'e selamlar.
    inşallah yine peşime düşersiniz, iyi oluyor size 5650 modemin yorumlarını silmedim sildiremeyeceksinizde.
  • Yazılım desteği olsaydı 5 yıl daha götürür bu cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redvelvet

onca zaman kullan sonra cihaz sapıtsın iyi mi?
    Pek kurcalamam cihazımı hep açıktır. 2TB HDD bağlı cihaza BTT işini görüyor, diye düşünüyordum. Bu akşama kadar. Ne HDDye ulaşabiliyorum ne BTT istemci arayüzüne. Normal kablosuz bir modemden farkı kalmadı artık.
    Varsa bilen bi el atsın bu BTT arayüzüne daha farklı daha nasıl ulaşabilirim.
    Burdan Airties'e selamlar.
    inşallah yine peşime düşersiniz, iyi oluyor size 5650 modemin yorumlarını silmedim sildiremeyeceksinizde.

merhaba bendede benzer bir problem var. bende uzaktan torrent kısmına torrent yükleyemiyorum. modem üzerinden sorun yok ama remote.bittorrent.com üzerinden yapmak istediğimde install flas vs. gibi bir hata veriyor. resmen çöp oldu yazılım yüzünden güzelim cihaz.

• yk2548 kullanıcısına yanıt
    Durum hala aynı BT arayüzüne erişemiyorum Dosyalarım kayboldu arayüzde arayüze dosya eklemesi yapamıyorum.
    Varsa bilen duyan bir arkadaş bir el atabilirse çok sevinirim.
    Tekrar teşekkürler arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecik09

geldi mi modem
  • quote:

Orijinalden alıntı: harock

Turknet vdsl için air 5760 mı asus n17u mu ?

Belli bir cevap gelmediği için bu soruyu tekrarlamış olayım.

İkisini de deneyimleyen veya fikri olan biri yanıtlarsa çok sevinirim. Ben de Asus DSL-N17U ve Airties Air 5760 arasında kararsız kaldım.

İyi günler.
  • Bende n17u downloadmasteri yavaş buluğum için n16 aldım türknete geçmek üzereyim ama çekimi eski adsl modemime göre zayıf gbi geli bana
  • Modemi alacağım fakat hangi siteden, hangi satıcıdan almamı önerirsiniz?. Modemci var hepsiburada ve n11 de . Alış veriş yapan oldu mu bu satıcıdan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cepcep34

Modemi alacağım fakat hangi siteden, hangi satıcıdan almamı önerirsiniz?. Modemci var hepsiburada ve n11 de . Alış veriş yapan oldu mu bu satıcıdan?

hepsiburada dan alabilirsin ben oradan aldım 2 yıl oldu hatta varsa satıcı hepsiburada olsun yoksa da sorun olmaz
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Satıcı hepsiburada olmayınca açıkçası sormak istedim. Aynı satıcıdan n11 üzerinden çekle daha ucuza alabiliyorum. Son olarak bir sıkıntınız var mı modemle ilgili, 6 yıllık yine airties modemimi ttnet hipernete geçeceğim için değiştiriyorum. 5760 ı en az 5 yıl kullanabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cepcep34 kullanıcısına yanıt
    hb de satıcıdan yana sorun olacağını sanmam sonuçta muhatabın hb oluyor. n11 de satıcının yorumlarına bak fazla sıkıntı yoksa alabilirsin n11 den de alışveriş yaptım sorun yaşamadım modeme gelirsek ben adsl kullandım sorun yaşamadım hipernette nasıldır bilemem ayrıca bu işler şans işidir biraz bende iyi çıkan sende arızalı çıkabilir bunu kimse bilemez ama ben memnunum modemden
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.