Şimdi Ara

AirTies Air 5760 | 1600 Mbps | 11ac WiFi | ADSL/VDSL/Fiber Modem (39. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.132
Cevap
26
Favori
113.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    toshiba 320 gb baya oldu 5 yıllık hdd
  • knaymehmet K kullanıcısına yanıt
    Asus rt-ac87u kullaniyorum router.5 ghz de 3 oda sonrasi arada 4 duvar bunlarin ikisi perde beton var ve baglaniyorum hiz 15 mbit civari oluyor.bence sorun airties da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunhan -- 26 Mayıs 2017; 23:32:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akıl alacak iş değil 2 haftadır internet servis sağlayıcılarıyla boğuşuyorum.

Hat dsl olunca modem bağlanıyor ama vdsl e aldıklarında bağlanmıyor.

fakat 2-3 gün bu modemle vdsl kullandım sorun olmadı fakat iss ayar yaptıktan sonra artık modem vdsl de ip almıyor.

en sonunda Turk.net yetkilisi aradı kesinlikle hatta sorun yok modem firmasını arayın dedi ve aradık.

Airties yetkilisinin dediği aynen şu "çok nadirde olsa bu modemler herhangi bir portla uyumsuzluk gösterebiliyorlar iss ye söyleyin değiştirsinler yada başka bir modemle deneyin"

Eğer gerçekten böyle bir şey varsa ben böyle bir saçmalık görmedim.şimdi vdsl de deneyecek modem bulamıyorum.herkesde dsl var

kafayı yemek üzereyim.
  • gunhan G kullanıcısına yanıt
    Hocam gerçekten hiçbir şey anlamadım.Yok 2.4 ghz te performans alsam oda yetecek bana ama yok. Kablo ile bilgisayara bağladığımda 80 mbps hız aldığım modem kablosuz 2.4 ghz de 40 mbps yi geçmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: knaymehmet

Hocam gerçekten hiçbir şey anlamadım.Yok 2.4 ghz te performans alsam oda yetecek bana ama yok. Kablo ile bilgisayara bağladığımda 80 mbps hız aldığım modem kablosuz 2.4 ghz de 40 mbps yi geçmiyor.

Modem ayarlarından bişeyleri kıaıtlamış olmayasın

• knaymehmet K kullanıcısına yanıt
    Kisaca airties çöptur .huawei ile yarisir.zaten fason cinde yaptirilir.asus veya zyxel oneririm.

çöp dediğin modemi rt211 7 yıl sorunsuz kullandım şimdi konudaki modemi 2 yıldır kullanıyorum sorunsuz bilip bilmeden konuşma tavsiye ettiğin modemleri de araştır senin gibi çöp diyen çok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 30 Mayıs 2017; 17:11:25 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Evet

Asus rt-ac87u ea 8500 u kullaniyorum su an airties 57 serisinden kullandim su an copte ben forumlardan okumuyorum yorumlari bizzat kullanan birisiyim.kendine gore yazmissin iste

• ÇöÇan kullanıcısına yanıt
    Hocam modemi resetledikten sonraki ayarlar var cihazda ,ben sadece hattın kullanıcı adı ve şifresini ,kablosuz ağın ismini ve şifresini oluşturdum. Başka ekstra bir ayar yapmadım.Sizin tavsiye ettiğiniz bakmamı önerdiğiniz bir ayar varsa bakabilirim.Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: knaymehmet

Hocam modemi resetledikten sonraki ayarlar var cihazda ,ben sadece hattın kullanıcı adı ve şifresini ,kablosuz ağın ismini ve şifresini oluşturdum. Başka ekstra bir ayar yapmadım.Sizin tavsiye ettiğiniz bakmamı önerdiğiniz bir ayar varsa bakabilirim.Teşekkürler.

Benim önereceğim bir ayar yok.bu işlere hakim değilim

Ama bence bir sürü sebebi olabilir. Sizin olduğunuz bölgede diğer kablosuz ağ miktarları çok fazlaysa bu bile etkileyebilir.

Bence başka bir marka model bulup deneyin problemin yarısı zaten meydana çıkmış olur.

• Airties 5760 modem aldım. Torrent yavaş iniyordu bende ayarlarını bu internettte torrent hızlandırma açısından kullanılan ayarlara çektim fakat torrentler başlamıyor. Şu an modem arayüzünde bittorent ile güzel bir hız ile indirme yapan bir arkadaş benle ayarlarını paylaşabilir mi çok makbule geçer teşekkürler.
  • Orjinal haliyle kullanan bittorent istemcisine girip bana değerleri fotograf cekip atma şansı var mı ayarlardaki tüm sekmeleri teşekkür ederim bunu yapana olursa yardıma ihtiyacım var
  • FaefuL kullanıcısına yanıt
    Yavaş indirme sorunu herkeste var dosyaları indirme konusuna gelince yerli torrent sitelerinin çoğundan indirme başlatmıyor. Yabancı kaynaklı sitelerde sorunsuz iniyor ama yavaş tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrihak

Yavaş indirme sorunu herkeste var dosyaları indirme konusuna gelince yerli torrent sitelerinin çoğundan indirme başlatmıyor. Yabancı kaynaklı sitelerde sorunsuz iniyor ama yavaş tabi.

Bu nasıl iş anlamadım.Pc açık kalmasın diye aldık.Download pc'de full.Modemde aynı paylaşımda deli edercesine yavaş.Ne yapsam sorunu çözemedim.Farklı servis sağlayıcılar kullanan arkadaşlar varsa deniyebilirler mi acaba.Türknet yapada olan.Direkt ttnet kullanan.Süperonline fiber kullanan.Yoksa modeme parayı boşa vermiş olduk.
  • aydogdu1453 kullanıcısına yanıt
    Servis sağlayıcılarla alakası yok maalesef modem kaynaklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrihak

Servis sağlayıcılarla alakası yok maalesef modem kaynaklı.

Desenize para boşa gitti.Bir de 2 tb hdd almıştık.Hayırlısı olsun.
  • ACİL YARDIM;

arkadaşlar modemi yeni aldım, kurdum herşey güzel. Ancak Modemi DUVAR a asmam lazım.
    Nasıl yapabilirim tavsiyeleriniz nedir??
  • arkadaşlar bu modemi iş yerimde kullanmak istiyorum, ancak wirelles den giren cihazların hızlarını sınırlamak istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz ?
  • ilk soruma cevap bulamadım. umarım buna bulurum.

modem evin girişinde, salonun yanında.
    ilk günlerde sorun yoktu ama şu an bir sorun var.

5ghz nerdeyse 75 mbs ile çekerken 2.4ghz olan 3-4 mbs ile çekiyor.
    çok büyük ihtimal ayarlarda bir sorun var ama nerde bilemedim. fikirleriniz nedir??
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.