Şimdi Ara

AirTies Air 5760 | 1600 Mbps | 11ac WiFi | ADSL/VDSL/Fiber Modem (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.133
Cevap
26
Favori
113.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni ürünleri piyasaya sürecek belki de, aksi halde dükkanı kapatıyor.
  • yaman21 Y kullanıcısına yanıt
    bu yeni bir şey değil ki airties yıllardır yazılım çıkarmıyor çünkü pek sorun yok örnek rt 211 modelini 6 yıl kullandım 1 kere yazılım çıkmadı zaten sorun da yoktu 5760 modeline 1 kez çıkardı hatta şaşırdım görünce

dükkanı kapatıyorsa neden yeni ürün çıkarsın kapanan dükkandan kim ürün alır ki? işin garibi gerçekten kapatıyorsa sebebi nedir çözemedim çünkü satışları kötü değil türkiyede ve bence türkiyede en sorunsuz modem markası

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarımı tam okumadınız sanırım. Yeni ürünler gelecek o sebeple magazalarda ürünleri bitmiştir. Aksi halde batıyor dedim, battı demedim. İnşallah yeni ürünleri gelir zira Airties öyle yada böyle yerli firma. Kimse batsın istemez.

Ürünlerin sorunsuzluğu konusunda pek bilgi sahibi değilim. Çünkü 5760 ilk airties modemim. ADSL bağlantısı konusunda kesinlikle çok iyi. 2 haftadır kullanıyorum 1 defa sorun yaşamadım. Ama modemin wifi hızı ve torrent tarafında sıkıntılar var ve bunların yazılımsal ise düzeltilmesi gerek.
  • Gayet basarili bir marka sadece farkli hedeflere yönelmis duruyor suan. Duyumlar dahilinde son kullanicaya yönelik modem vb ürünlere devam etmeyecekler. Farkli i?tiraklariyla devam edecekler.
  • yaman21 Y kullanıcısına yanıt
    ben de size batıyor battı dediniz demedim sizde iyi okumadınız yazımı sanırım sadece kendimce soru sorup düşüncemi yazdım.

sorunsuzluğu hakkında bilgi sahibiyim çünkü 6 yıl sorunsuz kullandım eski modelini torrent ayrı bir olay ve bence bu sorun değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 1 Şubat 2017; 1:55:26 >
  • yazılım günceleme olayını sitesinden bakarsanız 3~4 tane güncelleme çıkartıp bırakıyor... kısıtlamalı modelleri ile biraz imajını bozmuş olabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaman21

Yeni ürünleri piyasaya sürecek belki de, aksi halde dükkanı kapatıyor.

bildiğim kadarı ile hayır kapatmıyor. Modem vb ürünler Airties'ın toplam cirosu içinde çok önemli bir yere sahip değil bir süredir. Buraya kaynak/zaman harcamak yerine ana iş alanlarına yönelmiş olabilir.
  • merhaba arkadaşlar modemi yeni aldım torrent için modemden giriş yapıyorum şifre soruyor airties giriyorum yapılması gıbı ama hata verıyor devam etmiyor giriş yapmıyor bu sorun için ne yapabilirim yardımcı olabılirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: answer25

merhaba arkadaşlar modemi yeni aldım torrent için modemden giriş yapıyorum şifre soruyor airties giriyorum yapılması gıbı ama hata verıyor devam etmiyor giriş yapmıyor bu sorun için ne yapabilirim yardımcı olabılirmisiniz

alt resimdeki gibi kullanıcı ad admin şifre boş bırakın girer
     AirTies Air 5760 | 1600 Mbps | 11ac WiFi | ADSL/VDSL/Fiber Modem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 11 Mart 2017; 1:42:59 >

• Arkadaşlar.

Bende bugün 5760 aldım, cihaz mükemmel.

şimdi baktım firmware 1.0.4.1 yüklü

son sürüm 1.0.5.1 var.kurmaya değermi ?

bilgi verebilirmisiniz.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇöÇan

Arkadaşlar.

Bende bugün 5760 aldım, cihaz mükemmel.

şimdi baktım firmware 1.0.4.1 yüklü

son sürüm 1.0.5.1 var.kurmaya değermi ?

bilgi verebilirmisiniz.?

kendisi yüklüyor ama sende yüklersen sorun olmaz o yazılımla şunlar düzeltildi yükleyip yüklememek sana kalmış.

Yeni yazılım ile minör buglar düzeltildi. Şöyle ki;
    Air4920 ile sağlıklı mesh yapabiliyor hale getirildi. (Smart mesh)

Ethernet tarafı çok kullanıcılı ağlarda düzgün çalışır hale geldi.

NAT Loopback özelliği eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 21 Mart 2017; 1:9:36 >

• kutulu garantili arizasi yok az kullanilmis airties 5760 230 tl satiyorum ilgilenenler pm atabilir
  • Beyler wps nasıl kapanıyor tuşa basıyorum ışık sönmüyor elimde kalacak.
  • Burayı nasıl aktif edebiliriz ?

AirTies Air 5760 | 1600 Mbps | 11ac WiFi | ADSL/VDSL/Fiber Modem
  • 5760'da kablosuz zamanlayıcı var mı ? Kablosuz bağlantıyı belirlenen saatlerde kapatıp açıyor mu ?
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    192.168.2.1 den kablosuz ag ayarlarina girip wps'i (airtouch) tamamen kapatabilirsiniz.
  • truecupper T kullanıcısına yanıt
    Evet var kablosuz bölümünde zamanlayıcı seçeneği üzerinden yapılabiliyor.
  • Modemi deneme amaçlı 2-3 gündür kulllaniyorum

Hic kopma bağlanmama sorunu yaşamadım asus n17u ile ne laptopa nede telefona doğru düzgün bağlanabiliyordum

Bu modemde tek sorun yada değil

5ghz ile bağlanırsam telefondan Speedtestde full hız 25mbit test çıkıyor, ama 2.4ghz ile 16mbit dowload olarak çıkıyor laptopda ac yok onda maks download 10mbit görebildim
  • Merhaba,
    Bu modemde TİVİBU çalışıyor mu ? Ayrıca torent haricinde download yapılabiliyor mu ?
  • truecupper T kullanıcısına yanıt
    tvbu çalışıyor diye biliyorum diğer sorunu tam anlamadım torrent indirme u torrent programı gibi programla torrent sitelerinden indirdiğin torrent ile indirme yaparsın tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 5 Nisan 2017; 23:42:40 >
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.