Şimdi Ara

AirTies Air 5760 | 1600 Mbps | 11ac WiFi | ADSL/VDSL/Fiber Modem (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.134
Cevap
26
Favori
113.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tamam pardon ben telefon yoksa bile işe yarayıp gürültüyü süzüyor sanıyordum telefon yoksa takılması şart değilmiş yanlış anlamışım demekki ama yinede bilgin varsa arkadaşa ver niye kopuyor neti çözüver
  • Bugün televizyonumda source bölümünde airties 5760 media server diye bir bölüm olduğunu fark ettim. Ancak içeriği boş görünüyor. Tam olarak ne işe yarıyor bu? Masaüstü bilgisayarımdaki hdd içinde yer alan bir filmi televizyonumdan izlemem mümkün mü bu yolla ?
  • Net kopması ile telekomla görüştüm internet üzerinden bakacaklar olmadı eve ekip gelecekmiş. Hiç çözebileceklerini sanmıyorum ama yapacak bir şey yok. Splitter da düzeltmedi sorunu bu arada bence başka birşeyden kaynaklanıyor.

@Panz3hir

Modemim USB girişine bağlandığın diskin içindeki içerikleri görebilirsin TV, Telefon veya Bilgisayardan.
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Modem arayüzünden hat değerlerini ve kaç mbit hız verdiklerini yazarmısın.

Ek kablo vs yoksa hız düşürerek bu sorunu çözme şansın var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Scrite S kullanıcısına yanıt
     AirTies Air 5760 | 1600 Mbps | 11ac WiFi | ADSL/VDSL/Fiber Modem

Cat5'den telefon kablosuna dönüştürmek için bir kablo bağlantısı var sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 3 Aralık 2016; 13:33:3 >
    Aslında hat değerlerin iyi alttaki fotoğrafta benim hat değerlerim bakabilirsin.

AirTies Air 5760 | 1600 Mbps | 11ac WiFi | ADSL/VDSL/Fiber Modem

Telekom gelip baksın kablolamada bir sıkıntı var belli.

Evet herkes benzer şekilde bir sorun olmadığını belirtti değerlerde. Çözülmezse çağıracağım zaten baksınlar. Teşekkürler.
    Benim değerlere yakın yani ben kopma vs yaşamıyorum aksine ping 5-8 arasında sürekli ve 70mb net hız alıyorum.

Yüksek ihtimalle kablolamada sıkıntı var.

İnşallah kısa zamanda çözülür.

hat değerleriniz çok güzel nerede yaşıyorsunuz acaba

ben 1 aydır vdsl e geçemedim modeme boşuna para vermiş gibi hissediyorum alt yapım hiç iyi değil hat zayıflamam 21.5 snr marjımda 11.5 gerçekten kötü hat değerlerim var, modem çok iyi ama hizmet sağlayıcı tarafından vdsl verilmemesi boşa harcanmış para vaziyette benim için.
  • deividde kullanıcısına yanıt
    İstanbul / Bahçelievler

• superonline fiber müşterisiyim bu modemi kullanılabilir mi
  • batturay B kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla Superonline sadece kendi verdiği modemi kullandırıyor
  • bende öle biliyodum superonline arayınca istediğiniz modemi takabilirsiniz diyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isinma sorununa soyle bir cozum uretmis forumdan bir kisi:

https://forum.donanimhaber.com/airties-air-5760-isinma-sorununa-el-yapimi-cozum--122584086
  • Arkadaşlar bu modemin turkcell tv ayarlarını yapabilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    superonline takabilirsin diyorsa sorun yok o zaman takabilirsin
    merhaba,

bende yakın bir zamanda süperonline adsl kullanıyordum, modemi değiştirmiştim müşteri hizmetlerindende modem adsl kullanıcı/paralosını istedim
    yeni modeme giriş yapıp uzunca kullanmıştım.
  • Ben air5760 kullanıyorum. Sıkıntım yeni oluştu bittorrent ile ilgili.
    Modemi kapatınca bittorrent arayüzünde ekli olan torrentler siliniyor.
    yeniden eklemek gerekiyor. Torrentin inen kısmı silinmiyor sadece bittorrrent
    arayüzünde ekli isim siliniyor.

Aklıma gelen tek çözüm modem yazılımını yeniden yüklemek.O da olacakmı bilmiyorum denemedim.

Bu sorunla karşılaşan oldumu acaba öncelikle bir sorayım dedim.
  • bu modemin yazılım ile düzeltilebilecek sorunları olmasına rağmen ürettirici firma hiç oralı değil. Bu kafayla kendi sonlarını hazırlıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaman21

bu modemin yazılım ile düzeltilebilecek sorunları olmasına rağmen ürettirici firma hiç oralı değil. Bu kafayla kendi sonlarını hazırlıyorlar.

Bilmem farkettiniz mi ancak zaten Airties zaten modem satışını bıraktı. Vatan vb mağazalarda ürünleri bitti yada bitecek.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.