Şimdi Ara

AirTies Air 5760 | 1600 Mbps | 11ac WiFi | ADSL/VDSL/Fiber Modem (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.134
Cevap
26
Favori
113.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mito1172

tvbu çalışıyor diye biliyorum diğer sorunu tam anlamadım torrent indirme u torrent programı gibi programla torrent sitelerinden indirdiğin torrent ile indirme yaparsın tabi

torent haricinde, direkt indirme linkini girerek download yaptırabiliyor muyuz ?
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    üstad

pm gönderdim bi zahmet bakarsan sevinrim
  • truecupper T kullanıcısına yanıt
    torent haricinde, direkt indirme linkini girerek download yaptırabiliyor muyuz ?

derken varsa süepr olur torrent dışında
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Beyler wps nasıl kapanıyor tuşa basıyorum ışık sönmüyor elimde kalacak.

5 sn ye yakın basılı tut hiç bırakma direkt sönüyor açmak içinde aynı şekilde

başka yoluda internet arayüze girip kapatmak
  • 5ghz çekim gücü 2.4ghz göre biraz daha kısa vede sıkıntılı ama daha hızlı

araya çok duvar girince 5 ghz sıkıntılı oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panz3hir

Bugün televizyonumda source bölümünde airties 5760 media server diye bir bölüm olduğunu fark ettim. Ancak içeriği boş görünüyor. Tam olarak ne işe yarıyor bu? Masaüstü bilgisayarımdaki hdd içinde yer alan bir filmi televizyonumdan izlemem mümkün mü bu yolla ?

izleniyor aynı led tv ye usb takıp oradan filmi şeçip izleye bildiğin gibi

aynı şekilde pc de gözüküyor erişim verebiliyorsun
    masaüstündeki ağ içine gir orada gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelberTh

Yeni ulaştı elime modem ama zyxel vmg3312 vardı elimde sinyal gücünden memnun olmadığım için bunu aldım ama yine aynı sinyalı alıyorum 140m2 evin her yerinde çeker diye düşünmüştüm modem evin tam ortasında durmuyor ama 300 liralık modemde çeker diye düşünmüştüm 5ghz iptal etmeme rağmen sinyal gücü artmadı kanal veya bant genişliğinden yapabileceğim herhangi bir ayar varmı sinyali arttırmak için.

benim ev daha az m2 ama duvar fazla çekim az

bu ikiliden birini alarak çözüm oluyor ben aldıö şimdi heryerde full çekiyor

http://www.hepsiburada.com/tp-link-re200-750mbps-kablosuz-ac-dual-band-wall-plug-1rj45-portlu-kolay-kurulumlu-evrensel-menzil-genisletici-p-BD802265

http://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-wa850re-300mbps-n-kablosuz-kompakt-access-point-ve-menzil-genisletici-p-BD302580

onu bilmiyorum torrenti torrent uygulaması olmadan indiren modem varsa da ben bilmiyorum
  • quote:

onu bilmiyorum torrenti torrent uygulaması olmadan indiren modem varsa da ben bilmiyorum

Asus N66U da bu var, fakat tivibu cihazı çalışmadığı için arayış içersindeyim. Bu nedenle airties 5760'ı araştırıyorum. Bazı arkadaşlar tivibu iptv cihazının 5760 ile çalıştığını yazdılar. Açıkçası 5760'ı almayı düşünüyorum.
    anlıyorum tv bu kullanmadığım için kesin çalışıyor diyemem ama sorun yaratacağını sanmıyorum sonuçta tvbu kampanyalarında bir düşük modelini veriyordu ttnet yada şimdiki adıyla türk Telekom. ben 3 yıl oluyor kullanıyorum evde hiç sorun yaratmadı bu yönden tavsiye ederim ama tvbu için istersen mh yi arayıp sor 5760 modemim var tvbu olur mu diye mutlaka söylerler
  • telekom Tılgın diye fiber bir modem verdi.onu mu yoksa 5760 ı mı kullanmalıyım sizce?
  • bu modemin anten gücü kaç dBi acaba?
  • dimsum kullanıcısına yanıt
    Kablosuz Aktarım Gücü: Max 20 dBm EIRP @ 2.4GHz, Max 23dBm EIRP @5GHz (anten kazançları dahil)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthyrr1976fy

quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Beyler wps nasıl kapanıyor tuşa basıyorum ışık sönmüyor elimde kalacak.

5 sn ye yakın basılı tut hiç bırakma direkt sönüyor açmak içinde aynı şekilde

başka yoluda internet arayüze girip kapatmak

Ben sadece 2,4ghz kullanıyorum ve bu wifi yi modem üzerindeki tuşla geceleri kapatmak istiyorum ama olmuyoe.. 5 saniye basılı tutuyorum kapatacağına 2,4 ten 5 ghz ye geçiyor tekrar basınca yinr 2,4 ghz oluyor.

Çözüm varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÇöÇan kullanıcısına yanıt
    genelde 5 saniye tutunca kapanması gerek wifi nin ilginç
  • ÇöÇan kullanıcısına yanıt
    aktifleri kaldır

sorun çözülür

sadece 2.4 ghz istiyorsan o şeçili kalsın

AirTies Air 5760 | 1600 Mbps | 11ac WiFi | ADSL/VDSL/Fiber Modem
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    1 dBi = 3.15 dBm olduğuna göre ürün 20 dBm buda 6 dBi denk geliyor sanırım... çekim gücü sıkıntı çıkartmaz umarım..
  • quote:

genelde 5 saniye tutunca kapanması gerek wifi nin ilginç

Valla olmuyor.hadi tuş çalışmıyor diyeceğim ama komutta alıyor yazılımda bir problem olabilirmi ?

Baktım olmayacak zamanlayıcıdan kapatayım dedim 5 ghz kapalı olduğu halde açıldığı zaman 5ghz i de açıyor.

modemi sıfırlamakmı gerekiyor bilmiyorum.nasıl sıfırlanıyor.

modem çok iyi problem yok ama böylede bir olay çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthyrr1976fy

aktifleri kaldır

sorun çözülür

sadece 2.4 ghz istiyorsan o şeçili kalsın

AirTies Air 5760 | 1600 Mbps | 11ac WiFi | ADSL/VDSL/Fiber Modem

Ben zaten öyle ayarlamıştım kardeşim ama tuşa basınca kapatmıyor 5 ghz e geçiyor kendi kendine

• dimsum kullanıcısına yanıt
    3 yıldır 125 metre kare evde kullanıyorum modem en kuytuda duruyor her köşeden çekiyor sorun yaşamadım ben
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.