Şimdi Ara

Airfryer veya actifry (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
15
Favori
96.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar tefal actifry 1,5 kg family modelini aldım. kapağı düzgün bir şekilde takılı olmasına rağmen kapağın takıldığı birleşim yerinde aralık var. burdan kestanelerin tüyleri falan dışarı çıkıyor. normalmi böyle olması.
  • cimbomlu1905 kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki çok uzun bir süre beklemeniz gerekecek.Bende uzun süredir Airfryer XL'ın gelmesini bekliyorum.Artık dün dayanamadım Phillips'e mail attımOnlarda bana ürünle ilgili yetkilerle görüşme sağladıklarını ürünün şuan satışta olmadını ve yakın gelecektede satışı planlanan ürünler arasında olmadığını söylediler.Can sıkıcı bir olay.
  • Son yorumlar ve durum nedir?Hangisini tercih etmeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: aBaBaDaN

Son yorumlar ve durum nedir?Hangisini tercih etmeli

Parasının hakkını veren ve tezgahtan kalkmayan tek ürün Actifry

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şöyl bir sorum olacak.
    biliyorsunuz bir de dumansız ızgaralar var..

ızgaralık tavuk göğüs eti dumansız ızgara kadar güzel yapabilir mi bu alet sizce?

yoksa çok uzun sürede ve lezzetsiz mi yapar? yani airfryer ı olan birisi ayrıca bir de dumansız ızgara almalı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

şöyl bir sorum olacak.

ızgaralık tavuk göğüs eti dumansız ızgara kadar güzel yapabilir mi bu alet sizce?

yoksa çok uzun sürede ve lezzetsiz mi yapar? yani airfryer ı olan birisi ayrıca bir de dumansız ızgara almalı mı?

Hocam bahsettikleriniz farklı amaçlı ürünler. Birbirlerinin yerini tutmazlar.
    Bende hem actifry hemde dumansız elektrikli grill mevcut.
  • şu incelemeye bakın airfryer için
    http://teknoseyir.com/philips-airfryer-incelemesi

ayrıca benim aldığım üründe ayırma aparatı, tarif cd'si ve yemek tarifleri kitabı çıkmadı
    philips'i aradım
    sadece yemek kitabı çıkıyomuş ürün içinden
    diğerleri çıkmıyomuş ülkeden dolayı, kore verisyonunda varmış ayırıcı, satın almam gerekiyomuş...
    ama incelemede vardı hepsi
    neyse, sadece yemek kitabını ücretsiz gönderdiler...

• ikisi de birbirinden gereksiz aletler, valide almış bir heves kullanmıyor... hele bu sağlıklı diye bundan alıp hazır patates kızartması kullananlara şaşıyorum. donmuş patateslerde bol miktarda kimyasal ve yağ vardır zira ön kızartma yapılıp şoklanır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: thythy

ikisi de birbirinden gereksiz aletler, valide almış bir heves kullanmıyor... hele bu sağlıklı diye bundan alıp hazır patates kızartması kullananlara şaşıyorum. donmuş patateslerde bol miktarda kimyasal ve yağ vardır zira ön kızartma yapılıp şoklanır...

Tefal markasını hiç sevmem ama actifry 10 numara 5 yıldız. Mutfak tezgahından dolabın üstüne kalkmayan tek alet. Daha dün actifryda arnavut ciğeri yaptım nefis oldu
    Ayrıca hazır patates hiç tavsiye etmem.
  • tefal actifry ı tavsiye ederim 2 yıldır kullanıyoruz çok memnunuz 1 kg patatesi 1 kaşık yağla yapıyor ilk aldığımızda tadı yavan olur diye endişeliydim ama mükemmel bir sonuç aldık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carnageous

tefal actifry ı tavsiye ederim 2 yıldır kullanıyoruz çok memnunuz 1 kg patatesi 1 kaşık yağla yapıyor ilk aldığımızda tadı yavan olur diye endişeliydim ama mükemmel bir sonuç aldık.

Bazen bir yemek kaşığı yağ bile fazla geliyor. Tatlı kaşığı ölçüsü daha iyi geliyor bana
  • celebic kullanıcısına yanıt
    haklısınız gerçekten müthiş bir alet yalnızca patlıcan kızartmasında pek başarılı değil onun dışında her şeyi yapıyor.
  • Ölü ozan kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım Philips te kiminle konuştuysan sallamış olmalı.Bende bu ürünü yerel bayiden kampanyalı aldım, içinden ayırma aparatı, tarif cd'si ve yemek tarifleri kitabı çıkmaktadır.Bunları ayrıyeten satın alma diye bir durum olmaması lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carnageous

haklısınız gerçekten müthiş bir alet yalnızca patlıcan kızartmasında pek başarılı değil onun dışında her şeyi yapıyor.

Hocam, hanım patlıcan, kabak, biber kızartma yapıyor hani bildiğimiz usülden ama yaparken izlemedim. gayet güzel oluyor. Üzerine sarımsaklı yoğurt filan
    Kışında kestane kebap yapın nefis oluyor

• Hepsiburadadan alanlarin icinden ayrac ve kitap cıkmıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

Hepsiburadadan alanlarin icinden ayrac ve kitap cıkmıyor mu?

ayraç çıkmıyor
    ama philipse telefon ettim
    ücretsiz olarak yemek kitabını kargoladılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

şöyl bir sorum olacak.

Hocam bahsettikleriniz farklı amaçlı ürünler. Birbirlerinin yerini tutmazlar.
    Bende hem actifry hemde dumansız elektrikli grill mevcut.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ölü ozan kullanıcısına yanıt
    Gelmedi mi daha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creative BLack

Gelmedi mi daha

kitap geldi ama ayraç için servisten alın dediler. tr versiyonunda yokmuş ayraç. teknoseyir incelemesindeki üründen farklı bir ürün geldi... o incelemedeki üründe zaman ayarlayıcısının sağında iki tane led var, benimkinde 1 tane... zaten kılavuzunda da aynı kapasiteye sahip bir kaç tane değişik model olduğu yazıyor. lokasyona göre ürün... samsung'un korede sattığı s5 ile tr de sattığı s5 gibi bişey işte
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.