Şimdi Ara

Airfryer veya actifry (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
15
Favori
96.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: glumerna

979 olmuş görene kadar 😁
    Hocam aynısını yaşadım.

Yine böyle ucuza bulup sepete atmıştım ama ödemeyi yapamadan ofisten çıkmam gerekti. Ertesi gün alışverişi bitireyim dedim ama fiyat artmıştı.

Bu yüzden malum sitelerden her gün fiyatları kontrol edin. Bulabilirseniz atıştırma sepeti olan Actifry alın çünkü çok işe yarıyor. Ekstra almak isterseniz 100 lira civarı satılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Hocam aynısını yaşadım.

Yine böyle ucuza bulup sepete atmıştım ama ödemeyi yapamadan ofisten çıkmam gerekti. Ertesi gün alışverişi bitireyim dedim ama fiyat artmıştı.

Bu yüzden malum sitelerden her gün fiyatları kontrol edin. Bulabilirseniz atıştırma sepeti olan Actifry alın çünkü çok işe yarıyor. Ekstra almak isterseniz 100 lira civarı satılıyor.

Alıntıları Göster
    bugün küçük firitöz vardı baya indirime gitmiş onu denk getirdim aldım artık bidaki aşama oldu actifry

• Hayırlı olsun.

• celebic kullanıcısına yanıt
    Sağol dostum herşey için

• Kullandığımız actifry 1.2 litre (sanırım plus) GH800032 model aletin çember denen kısmı kırıldı. Satışta olan bir yer görmedim. Ne tavsiye edersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypericum -- 6 Haziran 2021; 16:10:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypericum

Kullandığımız actifry 1.2 litre (sanırım plus) GH800032 model aletin çember denen kısmı kırıldı. Satışta olan bir yer görmedim. Ne tavsiye edersiniz?

Geçmiş olsun. Burada var sanırım.

• celebic kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Kapak değil de, iç kısımdaki plastik çember şeklindeki parça kırıldı ve pişirme sırasında oradan dışarı sızıntı vs yapıyor.
    N11 den bir satıcıyla bağlantı kurarak şu ürünü sipariş verdim, inşallah uyar

Edit: satıcı WhatsApp üzerinden iletişime geçti ve parça sorunsuz olarak uydu. İzmir'de bir yetkili servismiş araştırdığıma göre.

https://urun.n11.com/yedek-parca-ve-aksesuarlar/tefal-ah9500-ah9518-actifry-tasma-onleyici-ss-1530000270-P490497777

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypericum -- 19 Haziran 2021; 13:7:0 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• burak0905 B kullanıcısına yanıt

Memnuniyetiniz aynı or-anda devam ediyor mu ?

• Velhasıl sonuç olarak arkadaşlar acil yardım!

Tefal mi Philips mi ?

tavsiye edebilen var mı

• yaltug77 Y kullanıcısına yanıt

Hocam buna cevap verebilecek kişinin her 2 ürünü de kullanmış olması gerekir. Ben kendi adıma Tefal olanı kullandığım için bir memnuniyetsizliğim olmadığını ve severek kullandığımı söyleyebilirim.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.