Şimdi Ara

Air Wick Koku Makinesine başka marka sprey takma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
38.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Air Wick Freshmatic oda spreyi aldım. Bir kutu kullandım, bitti. Glade marka sprey aldım makinaya takıyorum, devamlı kırmızı ışık yanıp sönüyor ve çalışmıyor. Cihazın üzerinde aynen şöyle yazıyor. ''sadece Air Wick Freshmatic yedek spreyle çalışır. Cihazın içine yedek sprey yerleştirildiğinde cihaz çalışmıyor ve kırmızı ışık yanıp sönüyorsa , kullandığınız yedek parça cihaza uyumlu değildir ve cihaz çalışmayacaktır. ''
    Bi yöntemi var mı başka marka ile çalıştırmak için ?

• quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

Air Wick Freshmatic oda spreyi aldım. Bir kutu kullandım, bitti. Glade marka sprey aldım makinaya takıyorum, devamlı kırmızı ışık yanıp sönüyor ve çalışmıyor. Cihazın üzerinde aynen şöyle yazıyor. ''sadece Air Wick Freshmatic yedek spreyle çalışır. Cihazın içine yedek sprey yerleştirildiğinde cihaz çalışmıyor ve kırmızı ışık yanıp sönüyorsa , kullandığınız yedek parça cihaza uyumlu değildir ve cihaz çalışmayacaktır. ''

Eğer makinaya takacağınız kokunun boyu orjinali ile aynı ise sprey başlığının sensöre denk gelen kısmına siyah keçeli kalemle orjinalindeki gibi çizgiler çekin. Bu kadar basit.
  • Ayni sey suan benim basima da geldi yardimci olacak yok mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramcho06

Ayni sey suan benim basima da geldi yardimci olacak yok mu ?

üstelik daha önce de aynı şeyi yapmışız , 2 tane makine evde süs niyetine duruyor.
  • Air Wick kokulari daha guze ben bu cihazi 2 yildir kullaniyorum, korkutma haricinde memnunum diyebilirim.. Ona da alıstım artık :)

Muhtemelen Glade parfumunun boyu oturmuyordur, Air Wick`in baslıgını ona takıp denesen bir? Birde boy ayari icin biseyler altina sıkıstırabilirsin ..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzy_carpe

Air Wick kokulari daha guze ben bu cihazi 2 yildir kullaniyorum, korkutma haricinde memnunum diyebilirim.. Ona da alıstım artık :)

Muhtemelen Glade parfumunun boyu oturmuyordur, Air Wick`in baslıgını ona takıp denesen bir? Birde boy ayari icin biseyler altina sıkıstırabilirsin ..

Şuan cihaz elimde glade kokulari ,
    airwick cihazinin icine tam oturuyor yalniz kafa kisminda bi sensor gibi bisey var baska bisey koyunca kirmizi yanip sonmeye basliyor.makinenin çalışmama riskini de alip o sensoru soktum aldim hala kirmizi yanip sönüyor . Adamlar basittten bi cihaza nasil bi sistem gelistirmisler çözemedim

• ben hep bimden alıp takıyorum 3 yıldır taş gibi sapasağlam çalışıyor
  • Discovery makine var bende ona koku bulamıyorum..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kokular çok zararlı arkadaşlar kansere kadar yolu var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Discovery makine var bende ona koku bulamıyorum..

Carpex marka kokular discovery cihazinin içine oturuyor bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: ramcho06

quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Discovery makine var bende ona koku bulamıyorum..

Carpex marka kokular discovery cihazinin içine oturuyor bilginize

Gördügüm Her koku satan yere girip Discovery koku bakiyorum bakmadiğim yer yok gibi ama bulamiyorum.. İşin kötüsü içine uyacak başka markanin kokusunu da bulamiyorum carpex gibi..

Nerelerde bulabilirim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

Air Wick Freshmatic oda spreyi aldım. Bir kutu kullandım, bitti. Glade marka sprey aldım makinaya takıyorum, devamlı kırmızı ışık yanıp sönüyor ve çalışmıyor. Cihazın üzerinde aynen şöyle yazıyor. ''sadece Air Wick Freshmatic yedek spreyle çalışır. Cihazın içine yedek sprey yerleştirildiğinde cihaz çalışmıyor ve kırmızı ışık yanıp sönüyorsa , kullandığınız yedek parça cihaza uyumlu değildir ve cihaz çalışmayacaktır. ''

Eğer makinaya takacağınız kokunun boyu orjinali ile aynı ise sprey başlığının sensöre denk gelen kısmına siyah keçeli kalemle orjinalindeki gibi çizgiler çekin. Bu kadar basit.

• quote:

Orijinalden alıntı: 427

ben hep bimden alıp takıyorum 3 yıldır taş gibi sapasağlam çalışıyor
    Bimdekiler air wick e uyumlu mu

• Aiwickin orjinal sprey başlığını takın çalışır hepsinde.
  • Konuya ulaşan arkadaşlara belki bir yardımım dokunur.Başka bir marka spreyin üzerini siyah boyayınca kırmızı ışık hatası vermeden çalışıyor.

Air Wick Koku Makinesine başka marka sprey takma
  • On7Lee kullanıcısına yanıt
    Ben o boyadığınız beyaz parçayı yeni aldığım dolu parfüm kutusundakini söküp o parçayı takıyorum işe yarıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.