Şimdi Ara

Duş Jeli Kadar Gereksiz Bir Ürün Görmedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
4.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamamen para tuzağı, sistemin bizden para koparmak için uydurduğu birşey. Ben, genellikle sabun veya şampuan yardımıyla vücudumu temizliyorum. Duş jeline niye 5-10 lira vereyim her ay? Keriz silkeliyorlar bildiğin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vernon Schillinger -- 30 Aralık 2017; 23:1:6 >

• Bir paket kalıp sabun 2-3 ay gidiyor. Kaldı ki sabunun 4 lüsü çok makul fiyata satılıyor. Yani bir duş jeli almak yerine aynı fiyata satılan 1 2 paket 4'lü sabun sizi 6-12 ay arası idare eder. Basit bir Matematik bile yetiyor bunu bilmek için. Kaldı ki sabun şampuan yerine de kullanılabilir.
  • Adam çok haklı. Sonuçta sabun ücretsiz veriliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: celades

Adam çok haklı. Sonuçta sabun ücretsiz veriliyor

Bir paket kalıp sabun 2-3 ay gidiyor. Kaldı ki sabunun 4 lüsü çok makul fiyata satılıyor. Yani bir duş jeli almak yerine aynı fiyata satılan 1 2 paket 4'lü sabun sizi 6-12 ay arası idare eder. Basit bir Matematik bile yetiyor bunu bilmek için. Kaldı ki sabun şampuan yerine de kullanılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vernon Schillinger -- 30 Aralık 2017; 23:10:20 >
  • hangi sabun lan o 2-3 ay gidiyomuş
    2 haftada 1 kere yıkanırsan gider tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zibidi gonzales

hangi sabun lan o 2-3 ay gidiyomuş

4 kalıp demek istedim. 4 kalıp sabunu yemezsen 3 ay yeter.
    https://urun.n11.com/kati-sabun/duru-sabun-dus-fresh-4x180gr-okyanus-esintisi-P150856098?cid=604001&gclid=CjwKCAiAj53SBRBcEiwAT-3A2AQQXYorjmzdAem1YkxSboZy8jvCVQqevN7V0swvlBWBWHW-p-IJ2hoCAyoQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
    Tabi şampuan ile birlikte kullanırsan.

• Haklısın. Evdekiler bitince bidaha almam heralde. Ayrıca en pahalısınıda aldık yinede kokusu kalmıyor. Yarım saate yok oluyo kokusu. Sabunun tek sorunu köpürmüyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonGülenAdam

quote:

4 kalıp demek istedim. 4 kalıp sabunu yemezsen 3 ay yeter.
    https://urun.n11.com/kati-sabun/duru-sabun-dus-fresh-4x180gr-okyanus-esintisi-P150856098?cid=604001&gclid=CjwKCAiAj53SBRBcEiwAT-3A2AQQXYorjmzdAem1YkxSboZy8jvCVQqevN7V0swvlBWBWHW-p-IJ2hoCAyoQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

yukarıda 1 kalıp demişsin.
    1 kalıp sabun = 1 adet sabun
    linkini attığın olandan kullandım 1 kalıp sabun 1,5 hafta zor dayandı.(hergün duş alıyorum)
    ama hacı şakir 2 hafta dayanıyor ve bunun kokusu deterjan gibi kokuyor.
    mehmet aydın defne sabunu 1 hafta gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dumaniztq

Haklısın. Evdekiler bitince bidaha almam heralde. Ayrıca en pahalısınıda aldık yinede kokusu kalmıyor. Yarım saate yok oluyo kokusu. Sabunun tek sorunu köpürmüyo

Kokusu mide bulandıran cinsten, dolapta kalıp bozulmuş pasta gibi kokuyor. Vücutta yanma hissi yaratıyor. Bir ay önce aldım daha %90'u duruyordu çöpe attım. Benim gibi hergün sabah akşam yıkanan biri için kullanılacak bir ürün değil.
  • quote:

quote:

quote:

4 kalıp demek istedim. 4 kalıp sabunu yemezsen 3 ay yeter. https://urun.n11.com/kati-sabun/duru-sabun-dus-fresh-4x180gr-okyanus-esintisi-P150856098?cid=604001&gclid=CjwKCAiAj53SBRBcEiwAT-3A2AQQXYorjmzdAem1YkxSboZy8jvCVQqevN7V0swvlBWBWHW-p-IJ2hoCAyoQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

linkini attığın olandan kullandım 1 kalıp sabun 1,5 hafta zor dayandı.(hergün duş alıyorum)

Karıştırmışım terimleri, düzelttim. Ayda bir 40 lirayı sabuna gömmek pek mantıklı gelmedi bana. 225 gram sabun oldukça büyük, o kadar çok sabun kullanmak alerji ve tahriş yaratabilir. Ama ben de şampuanı çok abartıyorum. Bir tane büyük clear 2 haftada bitiyor. Saçlarım belime kadar uzun olduğu için böyle bir dez avantaj var ben de.

Pardon, sabunun 4 paketi 44 liraymış. o zaman sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vernon Schillinger -- 30 Aralık 2017; 23:23:11 >

• 500 ml duş jelini 3 ay kullandım. Haftada 3 kez duşa girerim. Birinde duş jeli kullanırım. Sabun dar banyolar için ideal değil. Diğerleri yıkanırken ıslanıyor mahvoluyor. Ayrıca köpürtmesi ayrı bi dert. Duş jeli performans açısından daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karısız Bela

500 ml duş jelini 3 ay kullandım. Haftada 3 kez duşa girerim. Birinde duş jeli kullanırım. Sabun dar banyolar için ideal değil. Diğerleri yıkanırken ıslanıyor mahvoluyor. Ayrıca köpürtmesi ayrı bi dert. Duş jeli performans açısından daha iyi.

Ben migrostan almıştımhttps://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/24301956-32201-nivea-for-men-sport-dus-jeli-500-ml
    çöpe attım. Parama yazık oldu. Nivea'da iyi markadır ama duş jeli işinden çıkmalı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

4 kalıp demek istedim. 4 kalıp sabunu yemezsen 3 ay yeter. https://urun.n11.com/kati-sabun/duru-sabun-dus-fresh-4x180gr-okyanus-esintisi-P150856098?cid=604001&gclid=CjwKCAiAj53SBRBcEiwAT-3A2AQQXYorjmzdAem1YkxSboZy8jvCVQqevN7V0swvlBWBWHW-p-IJ2hoCAyoQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Karıştırmışım terimleri, düzelttim. Ayda bir 40 lirayı sabuna gömmek pek mantıklı gelmedi bana. 225 gram sabun oldukça büyük, o kadar çok sabun kullanmak alerji ve tahriş yaratabilir. Ama ben de şampuanı çok abartıyorum. Bir tane büyük clear 2 haftada bitiyor. Saçlarım belime kadar uzun olduğu için böyle bir dez avantaj var ben de.

Pardon, sabunun 4 paketi 44 liraymış. o zaman sorun yok.

bilmiyorum bende tahriş yapmıyor.belkide ıslak bırakıyorum ve kendi kendine eriyor

• Ben sabunla kafamıda vücudumuda yıkıyom şampuanda para tuzağı

• gercekten temizliyo mu acaba dus jeli. bana hep bos kopuk cikarip insana temizlik hissi veriyomus gibi geliyo

• Sabun cildi kurutuyor gibi. Her seferinde sürt duş lifine hemen akıp gidiyor. Duş jelini biraz akıt bol köpük oo mis
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ay Adam

gercekten temizliyo mu acaba dus jeli. bana hep bos kopuk cikarip insana temizlik hissi veriyomus gibi geliyo

Ter kokusunu götürüyor ama vücudunun renginde sabunun bıraktığı etki kadar etki bırakmıyor. Ayrıca kokusu çok kötü bana kalırsa.
  • En iyisi hamama gideceksin. Hart hurt keseleyecekler seni. Bir güzel de dövüp üstüne paranı alacaklar. Oh mis!
  • Duş jeli göğsümdeki küçük mantarın gitmesin yardımcı oldu sanırım. Onu bir süre kullandıktan sonra baya silindi. Temizliyor yani.

• Sakaliniz olsa sampuani vucudunuza surmemeniz gerektigini anlardiniz. Sampuan sacin yaglanmasini onler, vucutta deriyi kurutur. Hele bu sogukta catlar cildiniz. Sabun guzel. Ben sakalimi biyigimi sabunla yikarim gayet yumusar. Dus jeli istege bagli kullanilir

• o duş jelleri hiç durulanmıyormuş gibi geliyor bana.
    vücut böyle bir kaygan kalıyor. rahatsız ediyor.
    aynısı sıvı sabunlarda da oluyor.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.