Şimdi Ara

AIR ALERT III: TAM BİR ZIPLAMA PROGRAMI (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
950
Cevap
28
Favori
296.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazın başlamadım üşendim, şimdi de havalar buz gibi yine başlayamıyorum
  • konuyu hortlatcam ama sormak istediğm bir soru var

AŞAĞIDAKİ EGZERSİZLER SADECE PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA YAPILMALI

şimdi burda 1 hafta diyo burdaki 1.haftadaki hareketleri PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA ya mı yayacam yoksa PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA bu 3 gün ün her bir gününde bu hareketleri mi yapıcam tam aktarabildimmi bilmiyorum ama :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: larenuf

konuyu hortlatcam ama sormak istediğm bir soru var

AŞAĞIDAKİ EGZERSİZLER SADECE PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA YAPILMALI

şimdi burda 1 hafta diyo burdaki 1.haftadaki hareketleri PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA ya mı yayacam yoksa PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA bu 3 gün ün her bir gününde bu hareketleri mi yapıcam tam aktarabildimmi bilmiyorum ama :)

Haftanın 3 günü pazartesi-çarşamba-cuma bu hareketleri yapıcaksın. Ve bu 3 günün her bir gününde bu hareketleri yapıcaksın.

• Ben air alert programını uygulamak istiyorum ve bir kaç sorum var ;
    İşe yarıyor mu ?
    Bu egzersizler her hafta mı uygulanacak ?
    Eski sıçramamla ne kadar farkedebilir ?
    Gelişme düzeyi yaşa bağlımıdır?
  • Beyler ben de başlamak istiyorum.Tüm sayfalara tek tek bakamadım.Acaba bunun programı nasıl olmalı ? SS'lerde silinmiş galiba.
  • arkadaşlar bu program, boy uzatıyor mu?
  • torrent ten bulursunuz videoları , hareketleri işaretleyeceğiniz listeyide isterseniz kendiniz yapın isterseniz çıktı alın ben yaptığımda 10 cm bir fark olmuştu , boy uzaması genetik ve bunları destekleyen beslenme ile ilgilidir
  • Bugun basladim ama program cidden cok zor. Baslamadan once cok iyi isinmak gerekiyor. Ben ilk harektten sonra soluk soluga kaldim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Programdaki burnout hareketi az bir ziplamayla seri bi sekilde mi yoksa olabildigince yuksege ziplayip yavas bi sekilde mi yapilicak eger yuksege ziplayarak yapiliyosa ziplamalar seri olmuyor ve yaparken bacaklarim dayanmiyor ve kasiliyor bunu nasil aza indirebilirim simdiden tesekkurler

• Şu arkadaş gibi zıplayabilir miyiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.beycan.net/436/air-alert-3-ziplama-programi-ve-airalert-iii-resimlerle-anlatimi.html

Program sanırsam burdan alınmış,konuyu açan arkadaş resimleri güncellerse iyi olur çünkü internette dolaşırken ilk gelen sayfalardan biri burası
  • arkadaşlar bir sorum olacak burnout hareketini yaparken bacaklarım çok kasılıyor bu hareketi tek setten 300 kere yapacağıma bu sorundan dolayı 2 ya da 3 setten 100 - 150 kere yapsam olur mu acil cevapp
  • 185cm boy ile 3.05e tek el smaç basabilen birisi ortalama kaç cm sıçrıyordur?
  • Yav herkes işe yarıyor mu denesem yapar mıyım boyum şu bu yazmış kimse ben yaptım programı önceden basamazdım şimdi rahat basıyorum falan yazmamış

• arkadaşlar 17 yaşındayım boyum 1.84 kilom 73,daha bugün başladım programa,bana faydası olur mu yoksa kilo vermem falan gerekir mi?3.10 luk potaya asılamıyorum bile.Geliştirir mi bu
  • Beyler öncelikle merhabalar kısa kısa bakıp geçtim dediklerinize bayağıda geçmiş mevzunun üzerinden belki hala ilgilenen arkadaşlar vardır diye uplayayım dedim. Başlangıçta bende sizin gibiydim korkular yaşıyordum ama sonuçları almaya başlayınca anladım ki bu program işe yarıyor ve sizlere yardımcı olabilmek için biraz bilgi vermek istedim.

Öncelikle her arkadaşımızın korktuğu şey gelişimimi engeller mi boyumun uzaması durur mu ? Kesinlikle böyle bir şey yok ben programa 15 yaşında başladım o zamanlar 1.87 idim şu an 17 yaşındayım ve 1.93 oldum yani gönül rahatlığıyla başlayabilirsiniz.

Diğer konumuz bu program gerçekten işe yarıyor mu ? Evet arkadaşlar gerçekten işe yarıyor. İlk başladığım zamanlarda çembere değemiyordum benden 2-3 cm kısa bir arkadaşım vardı ve o değebiliyordu bu olay benim çok moralimi bozdu ve azmettim ve başladım programa.İlk başlarda program kolay başlıyor daha sonralarında zorlaşıyor bazen bırakmak istiyorsunuz ama o anlarda da gözünüze hayal ettiğiniz şeyleri getirin amaca sürüklüyor sizi.Ve nihayetinde 5. 6. haftalarda sonuçlarımı almaya başladım. Çembere değiyordum !. Daha sonrasında devam ettim ve 11. haftaya kadar geldim.11. haftanın sonunda çemberi rahat şekilde çekebiliyordum ama tam smaç vuramıyordum yine içinden çıkıyordu.Düz hesaba vurucak olursak bana bir 30 cm katkısı olmuştu bu programın.Kalan 3 haftayı yapmamıştım neden bıraktığımı tam hatırlayamıyorum ama daha sonra yaptığım ek çalışmalarla sonunda o smacı vurabilmiştim.

Yani siz kafanıza bu işi koyarsanız kesinlikle başaracaksınızdır. Kafasına soru takılan arkadaş varsa mesaj atsın elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. İyi forumlar..

• Ploutos88 P kullanıcısına yanıt
    Ben 1.85 boyunda ve 81 kiloyum normalde çembere parmağımın ucu deyiyordu air alert 4 yaptım nerdeyse bileğime geliyo cember 15 cm kadar arttı yaklaşık. Eğer programı eksiksik yapıp bol bol basketbol oynarsan cembere degersin diye düşünüyorum

• Boyum 1.68 kilo 54) merhaba arkadaşlar programın 7. Haftasındayim ve 8 cm lik bi artış oldu ziplamamda ve artık 3.05 in panyasina rahatlıkla (degiyorum Cidden ise yariyormus.Ziiplamamda Gelisme oldukça buraya yazacağım .Ayrıca boyum da 1 cm uzamis.Programı herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ploutos88 -- 29 Şubat 2016; 17:56:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bill Shankly

http://www.beycan.net/436/air-alert-3-ziplama-programi-ve-airalert-iii-resimlerle-anlatimi.html

Program sanırsam burdan alınmış,konuyu açan arkadaş resimleri güncellerse iyi olur çünkü internette dolaşırken ilk gelen sayfalardan biri burası

Hocam konuyu açalı 10 yıl oldu :) eğer varsa linkler elinizde seve seve güncellerim. Hâlâ yararlanılıyor sanırım programdan

• quote:

Orijinalden alıntı: Iron Maiden

quote:

Orijinalden alıntı: Bill Shankly

http://www.beycan.net/436/air-alert-3-ziplama-programi-ve-airalert-iii-resimlerle-anlatimi.html

Hocam konuyu açalı 10 yıl oldu :) eğer varsa linkler elinizde seve seve güncellerim. Hâlâ yararlanılıyor sanırım programdan

Bende mesajı atalı 2 sene olmuş,o aralar bayağı istekliydim bu işlere

Hocam attığım link hala duruyor,resimler program falan hepsi mevcut orada,oradan ilk mesajı güncelleyebilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.