Şimdi Ara

Aikun Android TV Box 79.90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
5.889
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyata göre fena değil gibi. Fazla özellik aramayanlar için iş görür. Bugün kodi ve tivibu vs kullanmak için aldım. Gelince bakacağız artık.
    https://urun.n11.com/medya-oynatici/akon-android-tv-box-44-wifi-8gb-1gb-1-hdmi-3-usb-P220603424

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iste dediğim o zaten usb le film de degilkodiyi kullanmayi dusunuyorsan simdiden gecmis olsun kodi uygulama dolasiminda kasiyor. Aslinda ilkkullanacaksan tv box u sevebilirsin-bu zatenboyle deyip beklersinde acilmasini ilerleyen zamanda bi kac farkli tv box kullandjgin zaman -ne cekmisim ben ya onla dersin. aldigin cihazla sunu yapabilirsin film izlersin ve iptv satin alirsan rahat izlersin ama kodi isine girersen yayin bulacam link acilacak vs gecmis olsun. 2gb li bile modelden modele gore kasabiliyorken...
  • hızıyla ilgili yorum atar mısınız?
  • 1gb li urun almakla yanlis yapmissin

• alvarez kullanıcısına yanıt
    Tabii ki. Yarın gelir teslim aldıktan sonra yorum yaparım.

• Ara sıra Youtube a girmek için bazense film izlemek için alınmaz mı ya Aliexpress de bakıyordum ne zamandır aynı fiyata hatta daha ucuza ?

Edit. Aldım gitti ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt.us -- 27 Kasım 2017; 16:41:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özel Üyelik kullanıcısına yanıt
    Pek bir beklentim yok açıkçası kodi çalışsın yeter. Raspberry pi Zero baktım ama aksesuarları vs aynı fiyata geliyor. 80 liraya da kodi çalıştıracak en uygun ve sessiz alet bunu buldum.

• gargamel11 kullanıcısına yanıt
    iste dediğim o zaten usb le film de degilkodiyi kullanmayi dusunuyorsan simdiden gecmis olsun kodi uygulama dolasiminda kasiyor. Aslinda ilkkullanacaksan tv box u sevebilirsin-bu zatenboyle deyip beklersinde acilmasini ilerleyen zamanda bi kac farkli tv box kullandjgin zaman -ne cekmisim ben ya onla dersin. aldigin cihazla sunu yapabilirsin film izlersin ve iptv satin alirsan rahat izlersin ama kodi isine girersen yayin bulacam link acilacak vs gecmis olsun. 2gb li bile modelden modele gore kasabiliyorken...

kodi nedir hocam?
  • Nexbox a95x var bende. 1 gb ram 8gb rom olan modeli. Beni fitil etmekten başka bir şeye yaramıyor. Kenara attım. Alırsam bidaha en az 3gb ram olur. Youtube ve iptv den maçlar için almıştım. Bıktırdı yemin ediyorum.

Eklentileri yeter benim için arada film falan izlerim. Çok da hızlı olması pek önemli değil açıkçası iş görsün yeter diye aldım. Daha önce mxq Apple tv 4 vs kullandım tabii ki onlarla kıyaslayamam ama fiyatı da göz önüne aldığımda ve aşağı yukarı aynı fiyata Çin den uğraşmaktansa burdan almak daha iyi oldu.

• Tv Box alacaksaniz en az 2 gb ramli güncel android sürümlü alın.

Hem kullanabilirsiniz hemde sinir hastasi olmazsiniz...

• Sırf android 4.4 sürümü yüzünden almazdım ben. Android 5 ten sonra bir şeye benzedi. Benim tabletimde ram 4 gb olmasına rağmen android 4.4 te sürekli uygulamalar çöküyordu. Android 5 ten aşağı cihaz kesinlikle almayın.

mxq da fena degildir, işte bundan once hic bir tv box kullanmamis olsaydiniz farki anlamazdiniz daha iyi olurdu oylesi ama onlari kullandiktan sonra 1gb li olana gecince kutu cancekisir neyse belki iyidir duruma göre bakarsin

• Bu fiyatlara s905w chipli bir ürün alabilirsiniz yurtdışından.
  • M8S kullanıyorum yaklaşık 2 yıldır. Sanırım donanimi aşağı yukarı bunla aynı. Benim işlemci S812 olması lazım. Velhasıl kelam kodi konusunda hemfikirim arkadaşlarla. Randiman alamadım hiç. Ram den mi yoksa Android 4.4 ten mi ondan emin değilim.digiplay iptv cocuklar icin oyunlar sıkıntısız.

Ben 2 yil once AliExpress ten dolar 2.60 ken 100 tl ye maletmiştim. Yani bu BEDAVA.

• Uydu alıcı android tv kullanımı nasıldır?

Bu kodi çok ilginç bir yazılım. 2011 başından kalma dreambox hd800 cihaz (300 mhz işlemci, 256 mb ram) çok rahat bir şekilde full hd videoları açar ve turkvod gibi yazılımları çalıştırırken, geçen raspberry pi ile kasılmaktan kodi'yi açamadım en sonunda sinir oldum kapattım.

• quote:

Orijinalden alıntı: bireysel.emeklilik

Uydu alıcı android tv kullanımı nasıldır?

Evet, tavsiye ettiğiniz Android uydu alıcısı var mı arkadaşlar? Chrome dan girip film sitelerini sorunsuz oynatan var mıdır?

• Kodi nedir arkadaşlar ?

Birde bana sadece Periscope ve Tivibu android uygulamasını çalıştıracak bir cihaz lazım. Bu işimi görür mü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Citoyen

Kodi nedir arkadaşlar ?

Birde bana sadece Periscope ve Tivibu android uygulamasını çalıştıracak bir cihaz lazım. Bu işimi görür mü ?

Fazlasıyla...Şöyle söyliyeyim en kral smart tv eline su dökemez. 3bin tl lik televizyonu bile daha smart hale getirir. Kodiye gelince o iş karışık. Ben denedim olmadı :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.