Şimdi Ara

Aikun Android TV Box 79.90 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
5.889
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: cohannan

https://tr.gearbest.com/tv-box/pp_715048.html?wid=90

2gb ram 16gb rom Amlogic S905W işlemci

Çok daha mantıklı
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 2 Aralık 2017; 15:56:18 >
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    https://m.gearbest.com/tv-box/pp_698084.html?lkid=11004390

bunasıl sizce?
  • blackeyes B kullanıcısına yanıt
    Bu da olabilir
  • blackeyes B kullanıcısına yanıt
    cben bundan aldım aliexpressten kullanıyorum ama sadece youtube filan basic seyler için yeterli daha fazlasını zorlamadım. internette surf ve youtubeda gayet akıcı bu arada kesin kesin touchpadli air mouse sipariş verin kumandayla kanser olursunuz :D
    yada klavye filan bağlarsanız o ayrı
  • takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanser olmak için nedenler arasına ekledim bunu da
  • 3 GB RAM'den aşağı android tv box almayın çok kasıyor film izlerken falan 2 Gb bile kasar.
  • Benim sipariş geldi, gayet akıcı youtube filan iş görüyor. Iphone kullandığım için tv’ye bağlamam zor oluyordu iş görür vaziyette şu an. Tek beceremediğim sayfaları aşağı ya da yukarı kaydırmak. Tivibu vs kasmadan çalışıyor.

Alan arkadaşlara bir sorum var, kutusunda en üstte boş beyaz küçük bir kutu var boş çıktı içinde ne vardı pil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Le Citoyen

Benim sipariş geldi, gayet akıcı youtube filan iş görüyor. Iphone kullandığım için tv’ye bağlamam zor oluyordu iş görür vaziyette şu an. Tek beceremediğim sayfaları aşağı ya da yukarı kaydırmak. Tivibu vs kasmadan çalışıyor.

Alan arkadaşlara bir sorum var, kutusunda en üstte boş beyaz küçük bir kutu var boş çıktı içinde ne vardı pil mi ?

Kablosuz fare takin

• merhabalar
    dahili wifi varmı acaba?
  • murat1407 kullanıcısına yanıt
    z28 kullanıyorum uzun zamandır 2gb hiç kastığını görmedim abartmaya gerek yok hocam 1gb bile film izlerken kasmaz
  • Sayın arkadaşlar anroid tv lerde kesinlile olmazsa olmaz hangi programlar yüklemeliyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Sayın arkadaşlar anroid tv lerde kesinlile olmazsa olmaz hangi programlar yüklemeliyiz?

1)Kodi
    2)AndroDummper
    3.
    4.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gearbestten 3 gblık beelink almıştım. Geçen yıldan beri kullanıyorum memnunum. Çirf taraflı erkek uç dedikleri usb ile android güncellemesi yaptım 2 hafta önce gayet güzel.Tavsiye ederim.
  • Tivibu GO kullanmak için cihaz önerisi olan var mı? Bütçe maksimum 100 lira. Hiç anlamıyorum bu cihazlardan biri yol gösterirse iyi olur. LED TV var odamda ama Smart TV değil o yüzden Tivibu GO'yu kuramıyorum sanırım bu tarz bir cihaz almam lazım TV'den Tivibu GO izlemem için. Yardimlarınızı bekliyorum.

• kablosuz internet verimli oluyor mu bu cihazlarda. modemin bulundugu yerden odama kadar kablo çekmem çok zor.
  • hocam ben de z28 var yeni bir nesil ama tivibu, turkcell tv açmıyor firmalar tvbox olduğunu görüp engelliyor mu bilmiyorum. bu cihazdan da aldım ama acayip üşeniyorum bakmaya, baktığımda yazarım yada bakan yazsın :) yani teyit almadan übür ürün almayın. bu arada 100 lira civarı için yurtdışından almanız lazım
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.