Şimdi Ara

Aikun Android TV Box 79.90 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
5.889
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurtdisi firsatlar gearbest konusunda ne guzel cihazlar dönüyor 25 30 dolar arası. Buna 80 lira çok fazla. Bende de konudakine benzer cihaz var kasa kasa bıktırdı, kullanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khal-Drogba

Yurtdisi firsatlar gearbest konusunda ne guzel cihazlar dönüyor 25 30 dolar arası. Buna 80 lira çok fazla. Bende de konudakine benzer cihaz var kasa kasa bıktırdı, kullanmıyorum.

Hocam açıklamada airplay desteklediği yazılmış. Ben iphone yansıtmak istesem de kasar mı yine ?

• O şekilde hiç kullanmadım bilgim yok malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: Khal-Drogba

Yurtdisi firsatlar gearbest konusunda ne guzel cihazlar dönüyor 25 30 dolar arası. Buna 80 lira çok fazla. Bende de konudakine benzer cihaz var kasa kasa bıktırdı, kullanmıyorum.

Örnek link ve indirim kupon Vs yazar mısınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moral bozmak istemem lakin Tivibu açmıyor diye biliyorum

• sabrifidan kullanıcısına yanıt
    Tanix tx3, 27 dolar, kod: Bfriday244

Linkhttps://tr.gearbest.com/tv-box/pp_698084.html?wid=90&lkid=11004390

Not : Ref bana değil forumdaki büyük gearbest konusunu acan arkadasa aittir.

Benzer donanimla benzer fiyatta bir sürü ürün bulunabiliyor konuyu takip ederseniz.

Konudakinden çok daha güçlü bir cihaz olması lazım.

• emekci35 E kullanıcısına yanıt
    evet bende z28 var özellikleri fena değil ama tivibu olsun turkcell tv olsun açılmıyor
  • Bu aletle torrent çalışırmı ?
    1080p film 20-30gb filmler indirmek için.
    1gb ram yeterli olur mu ?

Geçen gearbestten aldım 2gb tanix vs bişey sonra iptal ettim vergi falan çıkıyormuş diye konu vardı.
    Uğraşamayacağım şeyler bunlar benim.
  • bende 8gb ramli laptop var o bile airplayde kasıyor, birşey izlenmiyor, hdmi devam... hareketsiz görüntüye resime bakacaksanız belki o anca kasmaz...
  • Yaklaşık 5 senedir Himedia markalı cihazlar kullanıyorum. İkisi de 1 gb ramli ve Kodide hiç sorun olmadı. Ama tarayıcıya girer arka alanda da bir kaç uygulama çalışsın derseniz o zaman kasıyor tabi.
    Kodi, film izleme konusunda bir numara. Hem filmleri tasnif etmesi hem altyazıyı anında kendi bulması çok iyi. Altyazı sorununu komple çözüyor bir kere.
    Himedia tercih etme nedenim de hdmi pass through ve dts lisansları olması.

• benim tavsiyem en azından s905 (cortex-a53) işlemcili cihaz alsanız daha iyi olur.

bende s905 işlemcili 1gb ram 8gb romlu android 5.1 yüklü mini mx cihaz var. 1 yılı aşkındır kullanıyorum.

4k - 1080p hevc x264 filmler mxplayer pro ile sorunsuz çalışıyor torrent flud ile sorunsuz youtube sorunsuz kablowebtv uygulaması ile sorunsuz kodide kullandım fakat filmi kendim indirip izlemek kalite açışından daha avantajlı usb harici hddler sıkıntısız çalışıyor. kablosuz klavye fare kullanabilirsiniz bluetoothdan ps3 gamedi bile bağladım cihaza

andoridte ne mümkünse yapılabiliyor

tabiki almışken en az 16gb romlu 2gb ramli android 6 yüklü cihaz almak daha mantıklı andorid 6'da takacağınız harici sd kartı dahili hafıza olarak kullanmakta mümkün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 28 Kasım 2017; 21:45:52 >
  • mxplayer pro ile torrent sorunsuz çalışıyor demişsin mxplayer video oynatıcı değil mi ?
    torrent indiriyor mu ?

Benim amacım 128 gb flash diski takıp torrent programından film indirmek.
    Bilgisayarın 24 saat açık kalması can sıkabiliyor.
  • tvbox x96 2gb 16gb modeli almistim fazladan satarim diye vergi cikinca 190a denk geliyor bir ise yaramiyor sahibindene ilan vermeyede useniyom 1 aydir duruyor akraba isterse bare onan veririm diye duruyor
    ekleme: tv yi odamda projeksiyon cihaziyla izliyorum onun icine 1gb li koymuşlar youtube de video acarken donuyor saka gibi resmen onu icat eden insan olamaz birde Android ozelligi var diye o kadar fazladan para vermistim tv box cihazim zaten vardi projeksiyon u normal sade alip tv box u baglasaydim daha karliydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özel Üyelik -- 28 Kasım 2017; 11:2:8 >
  • CallOfTheWild kullanıcısına yanıt
    cümle düşüklüğü olmuş düzelttim flud yada ttorrent ile torrent kullanabilirsiniz fakat andorid 5.1 de harici hddye yazma sıkıntılı

andorid 6 cihazlarda durum nasıl tam bilmiyorum

eğer torrent yada download ağırlıklı düşünüyorsanız intel işlemcili windows yüklü kutular bence daha avantajlı bu konuda utorrent kurup kullanırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 29 Kasım 2017; 8:52:31 >
  • ben de 2gb ram'li olan model bulursanız onu almanızı öneririm
    mesela gearbest'te x96 adlı ürün 25 dolara inmiş kampanya kodu ile:

https://forum.donanimhaber.com/x96-android-6-0-tv-box-2gb-ram-16gb-rom-25-xiaomi-air-13-3-laptop-740-gearbest-turkiye--118802964
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

ben de 2gb ram'li olan model bulursanız onu almanızı öneririm
    mesela gearbest'te x96 adlı ürün 25 dolara inmiş kampanya kodu ile:

https://forum.donanimhaber.com/x96-android-6-0-tv-box-2gb-ram-16gb-rom-25-xiaomi-air-13-3-laptop-740-gearbest-turkiye--118802964

Bu ürün nasıldır, başka yorum yapacak arkadaş var mı 20 TL farkla bunumu alalım, teşekkürler.

• torossediri kullanıcısına yanıt
    ben geçen sene bu modelle nexbox a95x arasında kalmıştım, nexbox fiyatı biraz daha uygun diye nexbox almıştım. ona da bakın isterseniz aliexpressten ama x95 de işinizi görür gayet.

ek bilgi olarak, bazı arkadaşlar kodiyi sormuş. ilk kurulum aşaması biraz karışık gelebilir ama öğrenince de tadından yenmez. ayrıca bilgisayara da kurulabilir kodi uygulaması. isteyen arkadaşlar googleda kısa bir araştırma ile öğrenebilir, tavsiye ederim..

• Yurtdışından ucuz iyi ne almamızı önerirsiniz?

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 2 Aralık 2017; 15:56:1 >
  • https://tr.gearbest.com/tv-box/pp_715048.html?wid=90

2gb ram 16gb rom Amlogic S905W işlemci

Çok daha mantıklı
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.