Şimdi Ara

AGP Kullanıcıları kulübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekle. FX5200 Ama bu yaz yeni bir sistem topluyorum. Nedir bu ya 5 Senedir.
  • ekle fx5500
  • Kartım 6600gt idi. Dün itibariyle bozuldu.. Şuan pc atıl durumda.
  • Mx 440 mı ne öyle birşey var hala kullanıyorum
  • efsane radeon 9550
  • Evde eski parçalar vardı, Socket A 2600+ Athlon XP, Toplamda 2gb ddr400 ram, Via KT880 Asus anakart( döneminde nForce2 ye rakip çıkmıştı, iyi anakarttır ) Bu sisteme önceki hafta hepsiburada dan 1 adet HIS 1GB 4670 AGP HDMI çıkışlı ekran kartı aldım :)) O/C ile zaten işlemci 3200+ oluyor, Windows 7 sistemle HD TV nin yanına koyacağım, 250gb harddikte var, işte sana full hd film seyretmek için mükemmel bi sistem, fazla para harcamadım bi tek ekran kartı.. evde duran diğer ıvır zıvır değerlendi bi işe yaradı :) uzun süre film seyrettirir bana bu sistem :)
  • Desteğim sizinle bende hala agp yi çok severim:)
  • Ekle kardeşim ekle, patlayana çatlayana kadar kullanacağım...

AGP Kullanıcıları kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lacano -- 18 Nisan 2010; 21:28:37 >
  • konuya baktımda nekadar çok fx5200 var.başka bir tarz ankette de birinci gelmişti.tarihin en çok satılan ve pişman olunan ekran kartı olsa gerek.
    http://forum.donanimhaber.com/m_24985288/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Her zaman 2. bir sistemim oldu, asıl sistemimi hız aşırtma yaparken başıma gelecek herhangi bir tahlissiz durumda eski 478p sistemim ile internette bağlanıp işlerimi hallediyorum, 478p sistemimde kullandıgım ekran kartı ise efsane FX5200, aslında onu hiç unutmaıyorum DX9 diye Nvidia'dan iyi bir kazık yemişdik.

Bence benim kullandıgım gibi sadece internete girmeye yarayan bir 2. sisteminiz varsa asla satmayın, cunku biz bu sistemleri satsak 70 YTL eder ve değmez en azınan kötü durumunuzda yardımcı olur.

aslında çok gerekli güzel birşey..bir atom toplamam lazım
  • POWERCOLOR Ati 9600 XT ultra Edition hala hasta olduğuum kart Kırmızı ledli soğutma sistemine sahip ve canavar gibi ev de müzemde duruyor :) 250 $ para verilmişti zamanında
  • benide ekleyin eski pc de GeForce MX400 64Mb DDR takılı.....yaklaşık 9 veya 8 sene oldu yanılmıyorsam kart canavar gibi çalışıyor....
  • bende kullanıyorum benide ekleyin listeye.8 senelik sistemimde işlemciyi 2.4 ten 3.0 a oc ettim.ram i 256 mb dan 1 gb a çıkarttım.fx5200 ilede x1650 pro yu değiştirdim.bu sistem ile crysis cod6 ve pes10 onu bile oynadım.halada kullanmaktayım ve çokda memnunum.

478 PİN DDR AGP FOREVER
  • Zamanında FX5200lü sistemde Oblivion oynamışlığım vardır, Oldblivion sağolsun. O sistem hala yedek olarak bir köşede duruyor ama çalıştırsam açılır mı orası bir muamma .
  • 512 Mb Ati Radeon 9600 xt vardı.

En son anakart göçene kadar hala kullanıyordum. Sıkıldıkça eski oyunları yükleyip oynuyordum. Artık mefta oldu. Bilgisayar bozulmasaydı uzun süre daha kullanırdım çünkü oyuna pek ilgim kalmadı.
  • ekle hocam ekle x1600pro agp
  • benide ekleyebilirsin Ati Radeon x1650 pro agp her türlü oyunuda oynuyorum walla:)
  • Ekle hocam beni de:
    Leadtek Winfast 128mb 6600gt ddr3 agp
    Ayrıca dolapta bir de 32mb tnt2 mevcut hala sağlam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EPICA -- 22 Mayıs 2010; 17:26:32 >
  • 6600gt
  • Benide ekleyin FX 5200 Var

Beyler AGP 4670 yada 3850 almayı düşünüyorum 350 Watt PSU ile sorun yaratırmı

Gene Belirteyim Özellikler;
    Pentium 4 640 3.2 GHZ 2 MB 800 MHZ
    2 GB DDR 400 RAM
    80 GB HDD
    2 DVD RW
    350 Watt Casper PSU

BENİDE EKLEYİN

Bu arada HD 5000 Serisinin AGP versiyonları çıkarmı acaba
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.