Şimdi Ara

Agar.io Oynuyoruzz! (1512. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.247
Cevap
145
Favori
919.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15091510151115121513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyiyin ben de ama işte büyümüşüz farkına varmadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne oynardık be ilk çıktığı zamanlar. DH olarak odaları basardık grup olur diğerlerini yerdik. 2 DH'li en büyük olmuştuk yardımlaşarak sonra onu birisi parçalayınca mecburen yemek zorunda kalmıştım onlar büyümesin diye ne günlerdi özellikle ramazanda iyi sarıyordu.
  • Güzel oyundu.
  • işsizlikten geri başladım
  • Bu konuya gelip eski günleri hatırlayıp agliyorum, ne oynardık be

• Konu güncel diyerek fitili ateşliyorum. Ben de eskilerden Mitralyöz. Profexor, suat, hacı naber gibi isimleri görünce duygulanmadım değil.

• Ss bende çalışmıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Az sövmemiştim ilk çıktığı zamanlar oynarken. İnsanı fitil ediyor

• vay be ne günlerdi.
  • delta000 kullanıcısına yanıt
    foruma yıllar sonra girdim ve fark etmeden yüreğim beni buraya getirdi...
    her şey çok değişmiş
  • Bugün konunun beşinci yıl dönümü.

Hâlâ zaman zaman buraya bakıyorum ve her seferinde yeni mesajlar geldiğini görüyorum. Yalnız ben değil birçok kişi 2015'teki heyecanı hatırlayıp buraya geri geliyor.

Geçtiğimiz yılki mesajımda üniversiteye hazırlandığımı söylemişim. Şimdi de hazırlığı tamamlamak için gireceğim sınava hazırlanıyorum. Direkt ya da dolaylı olarak bu konu aracılığıyla tanıştığım onlarca insanla o günlerden bugüne beraber büyüdük. Bakalım nereye kadar sürecek.

Ne diyorduk eskiden?
    İyi oyunlar! 👊🏼

• Ben yanlışlıkla geri başladım oyuna oynayan yok mu discord veya wa grubu katılayım birinciliğimi koruyamıyorum herkes takım olarak giriyor eski günlerin hatırına

• Mayinlardan kaciyorduk Zt lerden öğrendik ki mayın yiyerek daha hızlı buyuyormusuz, bı kişiyi besliyorduk etrafında gezeedik yine Zt lerden gördük ikili Duo sürekli parçalanarak hızlı bı şekilde hareket ediliyordu, Zt snikkz sayfamıza gelip temizliyordu, ben bı kos yazdım tek tuş ile 16hizli bı biçimde parçalanma kodu, o şekilde 22binlik hücreyi 1sn altında 1400luk hücreye bir anda dolabiliyordum, o kodla snikkz i çarptım bı kaç kez videosunda YouTube attim, o hafta benim taktik ile Zt Tricksplit taktigini dünyaya duyurdular bende ilk Trick pas videosunu yükledim

• quote:

Orijinalden alıntı: Jude Law

iyi oyuncuları bünyemize katmak istiyoruz. ts adresimiz bh.ts3dns.ch . karoda hatasız/doge bukalemun, kertenkele, bilirkişi, polestar, aslan 1, x-murat/tripkolik , armut, karpuz, sametkral vs gibi iyi oyuncular bulunmakta. sadece iyi yada potansiyel iyi oynayabilecek oyuncular ulaşsın bana

Buradaki bilirkişi benim... zaman ne çabuk geçiyor :D

• yillar gecmis, ekibi geri topluyoruz diye bi mesaj gelse ne guzel olurdu :D

• Ne bekliyoruz o zaman

• Arkadaşlar Agar.io'nun bilgisayardan oynanan versiyonunu oynuyorum. Oyunla ilgili ipuçlarını bilenler yazabilir mi? Mesela eklentiler varmış. Bazılarını görmeden beni yiyorlar. Harita'nın tamamını gösteren büyük oyuncular ne tarafta diye gösteren bir eklenti var mı?

• AlleinMann A kullanıcısına yanıt

hocam eğer ffa da oynuyorsanız eklentiler bence oyunun doğasını bozuyor. Party mod için ise youtubeye agar.io new extension yazın orda vardır zaten nasıl kurulacağı, linki falan ben 3 seneyi aşkındır girmiyorum ama illaki bir eklenti vardır. eğer ffa da oynayacaksanız orada serverlerdan europa seçerseniz daha iyi olur çünkü Türkiye serverinde sürekli takımlar falan olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apostrophe -- 19 Mart 2021; 9:56:31 >
  • 5 yıl oldu dünmüş gibi hatırlıyorum ama bir yanda oyuna oynadığım zamanlar hayatımda bana herzaman kara leke olacak bir dönemi hatırlatıyor ayrıca ismim Gereksiz'idi

• 6 yıl ne çabuk geçti. girdim oynuyorum yine, büyümek için küçükleri yemek lazım.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bycapslock -- 1 Mayıs 2021; 15:16:20 >
  • 
Sayfa: önceki 15091510151115121513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.