DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
AFYON'UN EN ÜNLÜ LOKUMCUSU
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
66
Cevap
0
Favori
14.417
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> AFYON'UN EN ÜNLÜ LOKUMCUSU
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 sonraki >>>
Giriş
      2431 Mesaj
      03 Eylül 2008 16:12:07
      AFYON'a yol üzeri uğrayacağım arkadaşlar. Malum Lokum ve şekerlemesiyle meşhur ilimiz. Hediyelik lokum alacağım. Birkaç yere birden. Bu sebeple öğrenmek istedim. Özellikle Afyon'da yaşayan arkadaşların tavsiyelerini de öğrenmek istiyorum.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      03 Eylül 2008 16:16:17
      AFYON İĞRENÇ BİRYER.LOKUMU FALAN GEÇTİM HEMEN KAÇTIM ORDAN.İNSANLAR Bİ TİP BAKIYOR.SIRTINA KEÇİ BOKU YAPIŞAN BİRSÜRÜ ADAM DOLMUŞLARDA GEZİYOR.YABANCIYSAN TİP TİP BAKIYORLAR.OMUZ ATIYORLAR.İĞĞĞ İĞRENÇ BİRYER.LOKUM FALAN BOŞVER ÇIK ORDAN ACİLEN.

Çok istiyosan girişte ikbal ve özdilek var oralardan al lokumu ve kaybol.

DH EGELİLER KULÜBÜ
      Coğrafi Bilgi Sistemlerinin Doğalgaz Uygulamasını Sorun
    • Yarbay
      2431 Mesaj
      03 Eylül 2008 16:47:44

quote:

Orjinalden alıntı: ibo3458

AFYON İĞRENÇ BİRYER.LOKUMU FALAN GEÇTİM HEMEN KAÇTIM ORDAN.İNSANLAR Bİ TİP BAKIYOR.SIRTINA KEÇİ BOKU YAPIŞAN BİRSÜRÜ ADAM DOLMUŞLARDA GEZİYOR.YABANCIYSAN TİP TİP BAKIYORLAR.OMUZ ATIYORLAR.İĞĞĞ İĞRENÇ BİRYER.LOKUM FALAN BOŞVER ÇIK ORDAN ACİLEN.

Teşekkür ederim tavsiye için. Öyle yapayım, zaten konaklamayacağım, yol üzeri geçip gideceğim.

• Yarbay
      2617 Mesaj
      03 Eylül 2008 17:23:48
      Ohhooooo sen 10-15 sene önce görecektin;şimdi bu kaplıca turizmi gelişti Orucoğlu Termal filan da adamlar biraz medeniyet öğrendiler....

• Yüzbaşı
      610 Mesaj
      03 Eylül 2008 17:25:45

quote:

evet ya titp tip bakıyolar

• Binbaşı
      1238 Mesaj
      03 Eylül 2008 17:32:29

quote:

Orjinalden alıntı: bigen

Ohhooooo sen 10-15 sene önce görecektin;şimdi bu kaplıca turizmi gelişti Orucoğlu Termal filan da adamlar biraz medeniyet öğrendiler....

geçen ocakta gitmiştik oruçoğlundan çıkmadık 5 gün discosu filan idare ederdim.. afyonu hiç görmedim bile

• Onbaşı
      35 Mesaj
      03 Eylül 2008 17:36:30
      yeni garaja git dicem ama daha açılmadı oranın bütün tesisini biz kurduk afyonlular giderse makinaları görebilirler

• Yarbay
      2908 Mesaj
      03 Eylül 2008 17:43:21
      insanları muhattab alınacak türden değiller...
      çok ters ve saçma cevaplarla geçiştiriliyorsunuz.
      arkadaşın dediği gibi özdilek'ten al ve geç, lokumcuymuş ocuymuş bucuymuş hiç uğraşma.

• Yüzbaşı
      342 Mesaj
      03 Eylül 2008 18:00:56
      Afyona kuzenimi Sandıklı ilçesindeki Üniversiteye kayıt için gitmiştim, anlatılacak gibi değil bir acayip insanlar 8 senedir hala acıyorum onlara, kadınların hepsi tek tip kareli ekose bir eşarp takıyorlardı, evet hepsi aynı örtüyü takıyordu,

gercekyol
      Maranatha
      Başardıklarınızı yitirmemek ve ödülünüzü eksiksiz almak için kendinize dikkat edin.
      Love2Sing4Him
    • Yüzbaşı
      625 Mesaj
      03 Eylül 2008 18:03:15

quote:

Ben askerliğimi afyonda yaptım hiç böyle senin anlattığın gibi değil bence çok abartmışsın..
      Taze lokum almak istiyorsan afyon merkezde daha tazesini bulabilirsin lokumcuların bulunduğu bir sokak var orayı sor ordan al çok taze bazıları günlük geliyor..

• Yüzbaşı
      936 Mesaj
      03 Eylül 2008 18:08:37
      Siz afyonlulara kıllık yapmazsanız bişey yapmazlar. Yukarıdaki arkadaş kaşınmıştır kaşımışlardır. Lokum alacaksan valiliğin önündeki meydanda şekerlemeciler var. Orlardan alabilirsin.

• Çavuş
      57 Mesaj
      03 Eylül 2008 18:11:24
      bu konunda açıkca şunu belirtmek istiyorum Afyon sandığnız kadar kötü bi yer değil sadce yanlış yerde yanlış adama çatmışınız yane Afyon çok huzurlu ve sakin sadece eğlenceden yoksunn biyer halkın %1 lik kısmı öyle olabilir Her yerde böyle sıkıntılar olabilir ona göre büyük şehirler daha kötü beyler kendimize gelelim...

• Çavuş
      57 Mesaj
      03 Eylül 2008 18:16:26
      Ben bir Afyonlu olarak yayla lokumunu tavsiye ederim hem dayanıklı hem kaliteli önerim yayla markasıdır

• Yüzbaşı
      936 Mesaj
      03 Eylül 2008 18:16:57

quote:

Orjinalden alıntı: F0NDiP

insanları muhattab alınacak türden değiller...
      çok ters ve saçma cevaplarla geçiştiriliyorsunuz.
      arkadaşın dediği gibi özdilek'ten al ve geç, lokumcuymuş ocuymuş bucuymuş hiç uğraşma.

Biz bütün Afyon halkı olarak size bayılıyoruz. Lütfen bizle konuşunnnnn. Lütfennnnnnnnnnn

03 Eylül 2008 18:22:05

quote:

Orjinalden alıntı: Pretender

Siz afyonlulara kıllık yapmazsanız bişey yapmazlar. Yukarıdaki arkadaş kaşınmıştır kaşımışlardır. Lokum alacaksan valiliğin önündeki meydanda şekerlemeciler var. Orlardan alabilirsin.

hoşgeldin AFYONLUUU

sizler sizin dışınızdaki herkesi kaşınıyor gibi gördüğünüz için genellikle bunu sorun yapıyoruz.neyse boşver kurtulduk oralardan zaten.

DH EGELİLER KULÜBÜ
    • Çavuş
      66 Mesaj
      03 Eylül 2008 18:22:29
      cumhuriyet dinlenme tesislerinden taptaze sucukal,kolaylı dan da lokumunu al,hayatını yaşa

pastırmalı yumurtanın kudreti
    • Yüzbaşı
      625 Mesaj
      03 Eylül 2008 18:23:40

quote:

Orjinalden alıntı: FischeerSAm

bu konunda açıkca şunu belirtmek istiyorum Afyon sandığnız kadar kötü bi yer değil sadce yanlış yerde yanlış adama çatmışınız yane Afyon çok huzurlu ve sakin sadece eğlenceden yoksunn biyer halkın %1 lik kısmı öyle olabilir Her yerde böyle sıkıntılar olabilir ona göre büyük şehirler daha kötü beyler kendimize gelelim...

aynen böyle..

• Yüzbaşı
      936 Mesaj
      03 Eylül 2008 18:25:24

quote:

Alıntıları Göster

hoşgeldin AFYONLUUU

sizler sizin dışınızdaki herkesi kaşınıyor gibi gördüğünüz için genellikle bunu sorun yapıyoruz.neyse boşver kurtulduk oralardan zaten.

Sen normal yolda yürürken kimseye dik dik bakmaz iken gelip biri sana biri çatarsa söyle Afyon'u terkedecem. Ama bu durum merkezde geçerlidir. Bazı yerlerde normal yürürken bile başın belaya girebilir. Ama bu her şehirde böyledir.

03 Eylül 2008 18:28:19

quote:

Alıntıları Göster

Sen normal yolda yürürken kimseye dik dik bakmaz iken gelip biri sana biri çatarsa söyle Afyon'u terkedecem. Ama bu durum merkezde geçerlidir. Bazı yerlerde normal yürürken bile başın belaya girebilir. Ama bu her şehirde böyledir.

sen bahsettiğin yerin afyon oldugundan emin misin?hadı bunlar senın dedıgın gıbı olsun tamam.peki dolmuşta sırtında koyun pisliği yapışmış halde çarşıya gelenleri napıcaz?bu farkirlikten falan değil asla o yüzden söylüyorum.

DH EGELİLER KULÜBÜ
    • Çavuş
      52 Mesaj
      03 Eylül 2008 18:34:26

quote:

Alıntıları Göster

dün afyondaydım kayıt için gittim aslında abarttıkları gibi deilde laf atanları tip tip bakanları gördüm evet

Dijital Pazarlama | www.reklamajani.com
Reklamlar
https://ad.doubleclick.net/ddm/trackimpj/N103003.2
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.