Şimdi Ara

AFYON'UN EN ÜNLÜ LOKUMCUSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
37.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AFYON'a yol üzeri uğrayacağım arkadaşlar. Malum Lokum ve şekerlemesiyle meşhur ilimiz. Hediyelik lokum alacağım. Birkaç yere birden. Bu sebeple öğrenmek istedim. Özellikle Afyon'da yaşayan arkadaşların tavsiyelerini de öğrenmek istiyorum.

AFYON'UN EN ÜNLÜ LOKUMCUSU

• AFYON İĞRENÇ BİRYER.LOKUMU FALAN GEÇTİM HEMEN KAÇTIM ORDAN.İNSANLAR Bİ TİP BAKIYOR.SIRTINA KEÇİ BOKU YAPIŞAN BİRSÜRÜ ADAM DOLMUŞLARDA GEZİYOR.YABANCIYSAN TİP TİP BAKIYORLAR.OMUZ ATIYORLAR.İĞĞĞ İĞRENÇ BİRYER.LOKUM FALAN BOŞVER ÇIK ORDAN ACİLEN.

Çok istiyosan girişte ikbal ve özdilek var oralardan al lokumu ve kaybol.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ibo3458

AFYON İĞRENÇ BİRYER.LOKUMU FALAN GEÇTİM HEMEN KAÇTIM ORDAN.İNSANLAR Bİ TİP BAKIYOR.SIRTINA KEÇİ BOKU YAPIŞAN BİRSÜRÜ ADAM DOLMUŞLARDA GEZİYOR.YABANCIYSAN TİP TİP BAKIYORLAR.OMUZ ATIYORLAR.İĞĞĞ İĞRENÇ BİRYER.LOKUM FALAN BOŞVER ÇIK ORDAN ACİLEN.

Teşekkür ederim tavsiye için. Öyle yapayım, zaten konaklamayacağım, yol üzeri geçip gideceğim.
  • Ohhooooo sen 10-15 sene önce görecektin;şimdi bu kaplıca turizmi gelişti Orucoğlu Termal filan da adamlar biraz medeniyet öğrendiler....
  • quote:

AFYON İĞRENÇ BİRYER.LOKUMU FALAN GEÇTİM HEMEN KAÇTIM ORDAN.İNSANLAR Bİ TİP BAKIYOR.SIRTINA KEÇİ BOKU YAPIŞAN BİRSÜRÜ ADAM DOLMUŞLARDA GEZİYOR.YABANCIYSAN TİP TİP BAKIYORLAR.OMUZ ATIYORLAR.İĞĞĞ İĞRENÇ BİRYER.LOKUM FALAN BOŞVER ÇIK ORDAN ACİLEN.

evet ya titp tip bakıyolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: bigen

Ohhooooo sen 10-15 sene önce görecektin;şimdi bu kaplıca turizmi gelişti Orucoğlu Termal filan da adamlar biraz medeniyet öğrendiler....

geçen ocakta gitmiştik oruçoğlundan çıkmadık 5 gün discosu filan idare ederdim.. afyonu hiç görmedim bile
  • yeni garaja git dicem ama daha açılmadı oranın bütün tesisini biz kurduk afyonlular giderse makinaları görebilirler
  • insanları muhattab alınacak türden değiller...
    çok ters ve saçma cevaplarla geçiştiriliyorsunuz.
    arkadaşın dediği gibi özdilek'ten al ve geç, lokumcuymuş ocuymuş bucuymuş hiç uğraşma.
  • Afyona kuzenimi Sandıklı ilçesindeki Üniversiteye kayıt için gitmiştim, anlatılacak gibi değil bir acayip insanlar 8 senedir hala acıyorum onlara, kadınların hepsi tek tip kareli ekose bir eşarp takıyorlardı, evet hepsi aynı örtüyü takıyordu,
  • quote:

Ben askerliğimi afyonda yaptım hiç böyle senin anlattığın gibi değil bence çok abartmışsın..
    Taze lokum almak istiyorsan afyon merkezde daha tazesini bulabilirsin lokumcuların bulunduğu bir sokak var orayı sor ordan al çok taze bazıları günlük geliyor..

• Siz afyonlulara kıllık yapmazsanız bişey yapmazlar. Yukarıdaki arkadaş kaşınmıştır kaşımışlardır. Lokum alacaksan valiliğin önündeki meydanda şekerlemeciler var. Orlardan alabilirsin.
  • bu konunda açıkca şunu belirtmek istiyorum Afyon sandığnız kadar kötü bi yer değil sadce yanlış yerde yanlış adama çatmışınız yane Afyon çok huzurlu ve sakin sadece eğlenceden yoksunn biyer halkın %1 lik kısmı öyle olabilir Her yerde böyle sıkıntılar olabilir ona göre büyük şehirler daha kötü beyler kendimize gelelim...
  • Ben bir Afyonlu olarak yayla lokumunu tavsiye ederim hem dayanıklı hem kaliteli önerim yayla markasıdır
  • quote:

Orjinalden alıntı: F0NDiP

insanları muhattab alınacak türden değiller...
    çok ters ve saçma cevaplarla geçiştiriliyorsunuz.
    arkadaşın dediği gibi özdilek'ten al ve geç, lokumcuymuş ocuymuş bucuymuş hiç uğraşma.

Biz bütün Afyon halkı olarak size bayılıyoruz. Lütfen bizle konuşunnnnn. Lütfennnnnnnnnnn
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pretender

Siz afyonlulara kıllık yapmazsanız bişey yapmazlar. Yukarıdaki arkadaş kaşınmıştır kaşımışlardır. Lokum alacaksan valiliğin önündeki meydanda şekerlemeciler var. Orlardan alabilirsin.

hoşgeldin AFYONLUUU

sizler sizin dışınızdaki herkesi kaşınıyor gibi gördüğünüz için genellikle bunu sorun yapıyoruz.neyse boşver kurtulduk oralardan zaten.
  • cumhuriyet dinlenme tesislerinden taptaze sucukal,kolaylı dan da lokumunu al,hayatını yaşa
  • quote:

Orjinalden alıntı: FischeerSAm

bu konunda açıkca şunu belirtmek istiyorum Afyon sandığnız kadar kötü bi yer değil sadce yanlış yerde yanlış adama çatmışınız yane Afyon çok huzurlu ve sakin sadece eğlenceden yoksunn biyer halkın %1 lik kısmı öyle olabilir Her yerde böyle sıkıntılar olabilir ona göre büyük şehirler daha kötü beyler kendimize gelelim...

aynen böyle..
  • quote:

quote:

Siz afyonlulara kıllık yapmazsanız bişey yapmazlar. Yukarıdaki arkadaş kaşınmıştır kaşımışlardır. Lokum alacaksan valiliğin önündeki meydanda şekerlemeciler var. Orlardan alabilirsin.

hoşgeldin AFYONLUUU

sizler sizin dışınızdaki herkesi kaşınıyor gibi gördüğünüz için genellikle bunu sorun yapıyoruz.neyse boşver kurtulduk oralardan zaten.

Sen normal yolda yürürken kimseye dik dik bakmaz iken gelip biri sana biri çatarsa söyle Afyon'u terkedecem. Ama bu durum merkezde geçerlidir. Bazı yerlerde normal yürürken bile başın belaya girebilir. Ama bu her şehirde böyledir.

• quote:

quote:

quote:

hoşgeldin AFYONLUUU

Sen normal yolda yürürken kimseye dik dik bakmaz iken gelip biri sana biri çatarsa söyle Afyon'u terkedecem. Ama bu durum merkezde geçerlidir. Bazı yerlerde normal yürürken bile başın belaya girebilir. Ama bu her şehirde böyledir.

sen bahsettiğin yerin afyon oldugundan emin misin?hadı bunlar senın dedıgın gıbı olsun tamam.peki dolmuşta sırtında koyun pisliği yapışmış halde çarşıya gelenleri napıcaz?bu farkirlikten falan değil asla o yüzden söylüyorum.

• quote:

quote:

quote:

hoşgeldin AFYONLUUU

dün afyondaydım kayıt için gittim aslında abarttıkları gibi deilde laf atanları tip tip bakanları gördüm evet

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.