Şimdi Ara

AFYON'UN EN ÜNLÜ LOKUMCUSU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
68
Cevap
0
Favori
37.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • üff be ya.tartışılan konuya bak.arkadaşımızın birisi bi soru sormuş olay nerelere gelmiş.çok yazık bu şekildeki konuşmalar için.öncelikle tartıştığınız kentimiz ırakta iranda suriyede ya da ne bileyim avrupanın bi kentimi.ben okurken sanki türkiye dışından bir kenti diyosunuz zannettim.ya arkadaşlar sizin dediğiniz yer afyon.türkiyenin en kıyısında olsa hadi derim ki gerceklik payı var.dediğiniz şehir türkiye nin kavşak noktasındaki şehrimiz.ve bunun yanısıra mantıken düşündüğünüzde ortada kalmış cahil görgüsüzü bi şehir öle mi.bende size diyorum ki arkadaşlar.çevredeki kentler ilericde afyon insanı geri kalmış.mantıken bile yanlış.ikinci konu ise böle bu tür insanları görmek istiyorsanız her tarafta vardır bu tip insanlar.insanların demekki bu şehir de büyük yaraları kalmış ve de derin o yüzden yıpratmak istediği gibi anlatmak istediği gibi anlatmış arkadaşlar.ben de bi çok şehir gezdim ve aynı tarz insanlar bi çok şehrimizde de var.yakışmıyor arkadaşlar.ülkemizin hepsi aynı

• quote:

Orjinalden alıntı: Pretender

Afyon'un tek kötü tarafı biraz muhafazakar bir şehir olması. Öyle eğlence klup bar filan arıyorsanız yanlış yerdesiniz. Birde uzun saçlı ve küpeliyseniz Büyük ihtimal dayak yersiniz. Sadece bir yerde o halde rahat dolaşabilirsiniz. O da Yeşilyol Caddesi.

Yeşilyol Bizim ev

İnsnaları iğrenç diyen arkadaşa sesleniyorum senin insanın çok mu iyi çok mu medeni sanki!
    Pretender halilimk aynen katılıyorum.Bende afyonluyuma am her afyonlu sizin gördüğünüz gibi yobaz değildir.Şalvarla BMW'nin içinden çıkanları yokmduur vardır tabi.Ama bakınız ben Ne afyonnluca konuşurum ne onlar gibi davranır giyinirim.O yüzden genelleme yapmayalım lütfen

Konuya cevap olarak: YAYLA ŞEKERLEME ! Tek geçerim!

• quote:

Orjinalden alıntı: Triquetra

Afyona kuzenimi Sandıklı ilçesindeki Üniversiteye kayıt için gitmiştim, anlatılacak gibi değil bir acayip insanlar 8 senedir hala acıyorum onlara, kadınların hepsi tek tip kareli ekose bir eşarp takıyorlardı, evet hepsi aynı örtüyü takıyordu,

o gördüğünüz yerel kıyafettir yüzyıllardır kullanılıyor sizin için nesi acayibinize gitti bilmiyorum ama dışarıdan gelenlerin çoğunlukla ilgisini çekip hoşuna gider
    ayrıca diğer arkadaşlar şunu unutuyorlar her memlekette iyi yada kötü insan yada kaba insan bulunabilir genelleme yapmak çok yanlış
  • medeniyet gittiğin yeri kendine benzetmek değil gittiğin yere ayak uydurabilmektir.Kimse sizin bakış açınızı kabul etmek zorunda değildir
    ayrıca mini etekle küpeyle olacaksa bencede olmasın birçoğunuz babalarınızın parasıyla çar çur ederken
    afyonda maddi durumundan dolayı sınavlara bile giremeyen insanlar para biriktirmek için canla başla çalışmaktadır
    neyi kötü ucuz mu ucuz aradığın neyi bulamıyorsun egenin en büyük ulaşım merkezi
    Türkiye dede sayılıdır yemek kültürü ve zenginliği açısından afyondan iyisini bulmak zordur
    kaymak lokum sucuk pişmaniye et tavuk hepsi var bende trakyada yaşıyorum bazen ilginç kelimeler duyabiliyorum ama bu ne dediği anlaşılmıyora uzanmamalıdır uzanıyorsa insanlar kendi cetlerini araştırmalıdırlar. lütfen daha seviyeli olalım

soru içinde belediye pasajına giden tek yönlü bir yol var merkez de bu şekilde sorarsan gösterirler hemen yolun girişinde sağ tarafta 100 m bile gitmeden kırmızı camekanlı lokumcıu var önü kalabalıktır oraddan laırsın

• quote:

Orjinalden alıntı: SadeceEmrehan

cumhuriyet dinlenme tesislerinden taptaze sucukal,kolaylı dan da lokumunu al,hayatını yaşa

katılıyorm antalya-istanbul yolu üzerindedir. çok da iidr
  • hacı sana yardımcı olamıcam ama sunu belırtmek ıstedım ben de;afyonlu cok akrabam var yengelerım var.ne hıkmetse hepsıde gıcık hıcbırını sevmıyorum.nerden buldu amcamlar anlamıyorum
  • ülfet
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.