Şimdi Ara

ADSL zamlandımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar burada anladığım kadarıyla 256 bağlantılı oldukça fazla kişi var, ADSL 'ye 1 ay önce geçtim. 3 GB sınırlı. 256 hız. Şimdi ben bu dedikleri 30 YTL fiyata güvenerek bağlandım. Bağlantı ücretinide kabul ettik, ama vergilerden hiç bahseden olmadı, ve bugün fatura geldi, kota aşımı yok, 49 YTL 56 kuruş. Ne bu şimdi. Bu hep böylemi olacak. Eğer böyleyse ben bunu kapatırım. Zaten çalıştığım işyerinde var ADSL, sınırsız, ve faturayı ilk geldiğinde 149 milyondu o zaman 512 ve faturada başka da bir ek yoktu. Şimdi bu fatura ne böyle? Biri beni aydınlatabilirmi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sofix -- 29 Haziran 2005, 19:56:21 >

• Banada ilk fatura 55mi ne geldi 2.de düzelir merak etme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi £miL ® -- 29 Haziran 2005, 19:38:33 >
  • Nasıl yani yanlışlık mı var, şimdi bu işte? Yokmu başka fatura ödeyen, başka hızlarda olu, reklam edilen fiyatlarımı ödüyorsunuz yoksa ziyadesiyle fazlamı?
  • ilk faturaysa kıst olabilir..bağlanma ücreti filan belki de..vergi dahil 29 milyon şu anki ücret..eminsen itiraz edebilirsin..
  • Yooo zamlanmadıki Şayet zamlansaydıwww.telekom.gov.tr de verilirdi...
  • Faturana bi bak bakalım KIST ücreti diye bi şey yazıyor mu? Bu kıst senin bağlandığın günden bir sonraki ayın 1 ine kadar geçen süre için aldıkları para. Çünkü telekom adsl ücretini ayın başından itibaren ve peşin olarak alıyor. Bu yüzden herkesin ilk faturası fazla geliyor. Bu konuda başka topic lerde açılmıştı oralarada bakarsan daha detaylı bilgin olur.

• bağlantı ücretin taksit galiba 4.75 o bu ayınki 29 kağıt geri kalan 16 da 1 ayın ortasından sonuna kadarki kısım
  • yaw o değil de arkadaşlar haziranın 30 u oldu , ben adsl ye 3nisanda bağlandım we hala bi fatura gelmedi..
    adsl borç sorma servisini aradım orda da ödenmemiş borcunuz bulunmamaktadır dedi kadın bana..
    anlamadım gitti..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xlynx3 -- 30 Haziran 2005, 1:54:44 >
  • bize ilk ay parasız denildi sonraki ay 2 kat para aldılar
  • ya benim teyzem telekomda çalışıyo bundan dolayı biraz bilgim var aydınlatabilirsem ne ala... 1. ilk ay ücretsiz diye bişey yok.. o ordaki bir hatadan kaynaklanmıştır zaten anlarlarsa onu alırlar sonradan öteki faturalarla!!! 2.sınırlı adsl bence çok sacma ben 512 sınırsız kullanıyorum ama bildiğim kadarıyla 3gb sınırlı ile 256 sınırsız arasında 20 milyon fark var... bu da çok küçük bi mevla...... hem sınırlıların 3 yada 5gb bittikten sonra bazen bildirmeme gibi bir dandiklikleri var... sonrada girdikce mb başına 0,01 YTL gibi acayip bir fiyatı var.... yinede her şeye rağmen tavsiyem fatura sizin işinize geldikçe sesizini çıkartmayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: xlynx3

yaw o değil de arkadaşlar haziranın 30 u oldu , ben adsl ye 3nisanda bağlandım we hala bi fatura gelmedi..
    adsl borç sorma servisini aradım orda da ödenmemiş borcunuz bulunmamaktadır dedi kadın bana..
    anlamadım gitti..

daha ne istiyosun
  • zamlanmadı o bağlantı ücretidir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.