Şimdi Ara

Adouken O.o

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu adam nasıl bi oyuncu ya :D playerlık dediğin bu olsa gerek adam o kadar iyi oynuyoki bazen acaba arkadaşları video ceksin diye bilerek mi tokat yiyolar diye düşünüyorum o.o

http://youtu.be/v-rs6yhQYCo

http://youtu.be/FRXK02b4Teg

http://youtu.be/FeqozTgesvk

http://youtu.be/GR4x1WIiKSY

Warlock mu kassak ne ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rinyth -- 15 Nisan 2012; 23:30:25 >

• Şu asyalılar kadar oyundan soğutan topluluk yoktur marioda bile 300 apm yapıyordur bu kamiller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [A]narchy -- 16 Nisan 2012; 0:06:47 >
  • İlk videou yu yarıya kadar izledim daha izlemeye gerek yok tam anlamıyla karşısındakiler seçilmiş yada adam aylarca böyle noobları yakalamak için bg kasmış :D

Garrote kullanmayan Rogue lar :D hatta skill bile kullanmıyorlar desem olacak yani :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nazar Eyle -- 16 Nisan 2012; 1:08:37 >
  • Aynen ha %10 canla 3 adam öldürüyordu bş yerde
  • 3 kişi 30 saniye vurdu adamın canı anca %25 azaldı.ardından bu üçünü 15 saniyede öldürdü.adamlar pve gearlı heralde ya da switfy gibi adam tutup dövüyor bu da
  • quote:

Orijinalden alıntı: celades

3 kişi 30 saniye vurdu adamın canı anca %25 azaldı.ardından bu üçünü 15 saniyede öldürdü.adamlar pve gearlı heralde ya da switfy gibi adam tutup dövüyor bu da
    Yerinde olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: celades

3 kişi 30 saniye vurdu adamın canı anca %25 azaldı.ardından bu üçünü 15 saniyede öldürdü.adamlar pve gearlı heralde ya da switfy gibi adam tutup dövüyor bu da

Adama niye bok atıyonuz ya?
  • milletin dedigi gibi ama adam battle lerde bile ii iş cıkarmıs ha fake ye biraz benziyo ama gercekte ne oldugunu kimse bilemez
  • pff. nooblarla dolu bir video. oyunculuk mu istiyorsun al izle

• quote:

Orijinalden alıntı: injection

pff. nooblarla dolu bir video. oyunculuk mu istiyorsun al izle

sen misin bu? :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulme

quote:

sen misin bu? :D

evet. beğenemedin mi ?

• quote:

hocam b.k atmak gibi anlama ama videodan hiçbir şey anlamadım.adama yaklaşıyorsun,yarı canını alana kadar savaşıyorsun sonra sahne değişiyor.tamamını izleyemedim o yüzden.

• Bu adamlar günde 10000 kere BG, Arena yapan adamlar.. Videolarında da bu sayısız BG,Arena maçlarında yapmış oldukları 2-3 über olay yer alıyor ki genelde o 2-3 adamı aynı anda kestikleri kısımlarda karşıdaki tipler pek bir alakasız oluyor. Şimdi doğruya doğru, hemen hemen her classın alınan hasarı minimize edebildiği; survival özelliklere ve absürd resi hp'ye sahip olduğu bir sistemde azıcık akıllı olan ve tuşlara basmayı bilen 2 adam tek kişiye ölmez. Sen de kassan sen de bu tarz vay be ne kestim he diyeceğin oyunlar oynarsın. O yüzden videodan çok BlizzCon ya da NAO invitational turnuvaları daha gerçekçi geliyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elemriel -- 16 Nisan 2012; 19:14:25 >
  • Özlemişim lan forumda pvp videosu tartışmayı. TBC ye gitti bir an aklım.

OT: Video "arkadaşlarını mı kesiyo lan" acaba dedirtti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellfire peninsula

quote:

hocam b.k atmak gibi anlama ama videodan hiçbir şey anlamadım.adama yaklaşıyorsun,yarı canını alana kadar savaşıyorsun sonra sahne değişiyor.tamamını izleyemedim o yüzden.

wowda yenisin sanırım arena falan bilmiyorsun anlaşılan bunun başka açıklaması olamaz çünkü :D

şöyle söylim bu adamlar cata başlarında 3v3 arenada 117 win 3 lose ile 3100 rating yaptılar. videoda reckful'un oynayışını görebilirsin. PvP budur. pro oyuncu budur. üzerindeki iyi itemlarla bgye girip orda item kasmaya çalışan noobları ezmek pvp değil proluk hiç değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tirion Fordring -- 16 Nisan 2012; 21:11:29 >

• quote:

playerlık anlayışın bumu ? lol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rinyth -- 16 Nisan 2012; 22:10:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rinyth

quote:

playerlık anlayışın bumu ? lol

playerlık anlayışım bu. lol. senin playerlık anlayışın nedir ds heroic tamamlamak mı ? :D

bu adamın 5:20 ile 6. dakikalar arası yaptığı kontrolü, zamanlamayı yapacak başka birisini göstersene bana ? adam wcm'in düzenlediği oylamayla bile birinci seçilmiş, 3.1k rating yapmış rekor kırmış, ondan önceki sezonun sağlam oyuncularıyla duelleri var hepsinin eline vermiş klavyeyi siz gelmişiniz burda adamın oyunculuğunu tartışıyorsunuz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tirion Fordring -- 16 Nisan 2012; 23:44:14 >

• injection ve rinyth

Gören de sanar bu videoları siz çektiniz, size laf söyleniyor. Elin adamı için bu kadar tantanaya, birbirinizi kırdığınıza değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elemriel

injection ve rinyth

Gören de sanar bu videoları siz çektiniz, size laf söyleniyor. Elin adamı için bu kadar tantanaya, birbirinizi kırdığınıza değmez.

fanboyluk oldu biraz ama elemanın gelip böyle saçma sapan yorum atıp gitmesi insanın canını sıkıyor.
  • Adama da stun atan olmamış. Druid 2 maim ataydı adamın eline verirdi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.